Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Egy kérdés. Mi a jó büdös ****** keress a Ferrari a Forma 1-ben?

Átalakult a csapat, Brawn elment. Nem lehet mindig a topon lenni, most épp ez az időszak van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átalakult a csapat, Brawn elment. Nem lehet mindig a topon lenni, most épp ez az időszak van.

Ezt alacsony költségvetésű csapatnál még el is hiszen. Node a Ferrarinál...!

Mintha amatőrök gyülekezete lenne. A pilóták helyében én tolatva mennék végig a pályán, hogy még csak véletlenül se a két órás limitben érjek be a célba. Így elbaltázni megint az időmérőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt alacsony költségvetésű csapatnál még el is hiszen. Node a Ferrarinál...!

Mintha amatőrök gyülekezete lenne. A pilóták helyében én tolatva mennék végig a pályán, hogy még csak véletlenül se a két órás limitben érjek be a célba. Így elbaltázni megint az időmérőt.

Egyszer majd biztos helyrerakják a dolgokat. :P Talán majd jövőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés. Mi a jó büdös ****** keress a Ferrari a Forma 1-ben?

Amit eddig, de hát egyszer fent, egyszer lent :P A MS-Brawn-Todt- éra előtt is kb. két évtizedig lejtmenetben voltak, most egy kicsit megint ott vannak, de azért én ennyire nem írnám le őket.

Végül is az idei sláger-sztárok mögött Massa a következő a rajtsorrendben :P

A többi "nagy" meg sehol.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A helyzet az, hogy ezek nem sláger-sztárok, hanem tehetséges pilóták...TEHETSÉGES csapatoknál. Egy csapat meg két pilótából áll. De lehet, hogy a Ferrari így spórol a világválságra való tekintettel, hogy csak hol az egyik, hol a másik pilótáját versenyezteti normálisan. Édeskevesek sajnos a többiekhez képest. Merem remélni, hogy Kimi észhez tér és odébb áll, mielőtt a csapatnak köszönhetően karrierje derékbatör. Bár nem az az elkeseredett típus, mert menne ő a rallyba is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes futam volt, a Ferrari megint hülyeséget csinált, szóval ez már sok egy hétvégére.

Mondjuk ilyen hibát is ritkán látni. Remélem, következő futamra jobban összekapják magukat, mert a hibák nélkül az autóik már egész jól mennek. Na de Barrichellot is rendesen eltaktikázták, ez az ő versenye lehetett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://sportgeza.hu/forma1/2009/05/11/button_vs.barrichello/ :roll:

Na megint kezdi Brawn, ami anno sem tetszett nála, ez a csapat tuti nem lesz a kedvencem így.

Szegény Barrichello, már megint erre jutott, igazán peches fickó :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Schumi mellett nem lehetett neki könnyű. Főleg, hogy ugye Brawn is igen nagy hatással volt az egójára. Valahogy ezt érzem Massánál is, meg még jó pár pilótánál. Tudni kell odacsapni az asztalra ha kell. Utáltam Schumit, de ő állítólag igen keményen ki tudta osztani a szerelőket. Kimit is erre kéne céloztatni, node negyvenes max pulzussal mihez kezdjen. Ejnye-bejnyével meg nem sokra megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barrichello nem peches, hanem egy gyenge pilóta. Mindig is az volt, mindig is az lesz.

A pechest úgy értettem, hogy már megint megkapta azt főnöknek, aki már egyszer ilyen szégyenletes elengedés-dologra utasította.

Lehet, hogy nem a legkimagaslóbb pilóta, de azért nem gyenge.

 

Jól is teszi, amit a cikk ír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.