Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Meg volt a szabadedzés a Muscle Milk SCCA Trans-Am Series versenyen :lol:

James Cameron AVATAR kocsi viszont csak második egyenlőre

http://www.sccatrans-am.com/?p=965

Remélem az időmérőn és a versenyen első lesz. :D :D

Szurkoljatok ti is :D:?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne légy gonosz, csak minket nem, mivel még csak nem is ismerjük :D

 

Egész jó volt a mai futam, biztos az a része is, amit csak átszuszogtam az ágyon :D

De valóban nem volt unalmas. Kicsit megkavarodtam, honnan is van a német nagydíj, de már rémlik, hogy évente cserélik a helyszínt, tehát a tavalyi Hochemheim után idén Nürburgringen volt. Utóbbi ugye kiesett lényegében, mert az Európa nagydíj Valenciából van már.

Örülök,hogy Webber végre futamot nyert még a büntetés ellenére is :lol: No és Massa a dobogón is nagyon jó hír :?

Kicsit elszúrták gumik terén a dolgokat a Brawnok, vicces látvány volt, ahogy a pályán cikázva mentek, hogy próbálják a gumikat melegíteni :D

Ha már Massa. Igen-igen érdekes lesz, ha összejön végül a sok pletyka után jövőre a Ferrarinál az Alonso-Massa páros, legalább is nekem, mivel eme két fiúnak szurkolok, mikor kinek jobban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Ferrarinál az Alonso-Massa páros

Na ettől mentsen meg az ég, hogy Alonso a Ferrarinál legyen. Bár régen én is kedveltem Alonsot, de nagyon beképzelt lett :lol: Bár mostanában kezd normális lenni. Talán azért mert relatíve nem jó az autó? :D

Massanak én is örülök. :D

 

Én inkább a Kimi-Button párosra leszek kíváncsi. A mezőny 2 nagy ellentéte. Jenson a mindig mosolygó, mindennek örülő ember, Kimi szájába meg megalvad a tej típusú ember.

Sosem felejtem el, hogy mikor megnyerte a VB-t, csak annyit mondott: yeah :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy Kimi beváltja korábbi ígéretét és átmegy rallyba.

 

A két Red Bull fantasztikus előnyre tett szert az utóbbi időbe, nem csodálkoznék ha beérnék a Brawnokat.

Igazság szerint egy Alonso-Kimi páros lenne az igazi, talán Kimi némileg visszanyerné a versenyszellemét, mert amit ídén művel az sajna lófütyi. De sajna a kocsi se az igazi. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Merem remélni, hogy Palik beadja a lemondását.

 

 

Massát sajnálom, már az első visszajátszásnál gyanús volt, hogy nem reagált semmire. Gyanús nekem ennek a "berepülő" tárgynak a kiléte. Csak úgy az erdő felől nem repkednek anyacsavarok, rúgók vagy ami pontosan eltalálta a szerencsétlent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod? :lol: 2 napja hallgatom már a F1-es kocsik hangját :P

Nem neked szólt :P

 

Remélem, Massa hamar rendbe jön :D

 

Azért vicces, hogy nem tudják a rajtsorrendet :P

 

Akik nem nézték, azok kedvéért: Massa sisakját eltalálta egy repülő rugó vagy mi, nekiment a gumifalnak, koponyasérülést szenvedett és most kórházban van.

Az időmérő rendszer a végére összeesett, és a pilóták egymástól kérdezgették, ki milyen időt ment :P Alonso mindenkit végiginterjúvolt, aztán csak összejött, hogy övé a pole :P

No azért az első három közben csak meglett : Alonso, Vettel és Webber :D Nem rossz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

 

Persze, Palik lemond, mert a nemzetközi kompjúter rendszer elromlott :D Gondolod, hogy ezt a Hungaroring üzemelteti? El ne hidd már, ez az FIA hivatalos időmérő rendszere, nem a pálya tartozik érte felelősséggel...

 

A rugó Barrichello autójáról származott, a brazil megerősítette, hogy az az ő felfüggesztéséről leesett rugó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Az egy dolog, hogy negatívan, de ráadásul irreálisan is. Értem én, hogy szerinted nem Palik tehet róla közvetlenül, de nem minden az ő felelőssége, csupán az, ami a szerződésben benne van. Természetesen én sem olvastam a szerződést, de azt speciel tudom, hogy az időmérő rendszer nem a pálya eleme, hanem az FIA hatáskörébe tartozik, így ha elromlik, az bizony az ő felelősségük. Mivel 17 különböző pálya van, a szövetségnek kell megoldani, hogy az óra mindenhol működjön; egyébként nem ez volt az első alkalom, hogy elromlott, csak az időmérő végén romlott el most először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

 

Persze, Palik lemond, mert a nemzetközi kompjúter rendszer elromlott :D Gondolod, hogy ezt a Hungaroring üzemelteti? El ne hidd már, ez az FIA hivatalos időmérő rendszere, nem a pálya tartozik érte felelősséggel...

 

A rugó Barrichello autójáról származott, a brazil megerősítette, hogy az az ő felfüggesztéséről leesett rugó.

Akkor ki kell rúgni az FIA-t. :D Tényleg bosszantó volt az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.