Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Már aki angolul nézni :D

 

Időmérő

Spoiler:

Jó kis roncsderbi volt :evil: Ilyen az, ha időmérő előtt esik, és a fél mezőny nem járt még a helyszínen. Szerintetek mi lesz holnap? Fél mezőny kiesik és hasonlók, mire elég jó lesz a pálya a versenyzésre, onnan meg ereszd el a hajam. Vagy dög unalom, mert senki nem mer semmit sem kockáztatni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időmérő

Spoiler:

A Q3-at is csak azért láthattad ezek szerint, mert csúszott az időmérő. A Q2 volt az érdekes, kétszer piros zászló, hasonlóan egy kört tudott menni mindenki, azért esett ki a Q1-ből Alonso és Rosberg, elsőre nem tudtam remek időt menni. Glock autója nem fordult egy kanyarban (úgy tűnik, valami technikai malőr lépett fel) és baromi nagy sebességgel rontott a gumifalnak, nagyon komolynak látszott a baleset, de aztán a hordágyról integetett. Előtte meg Alguersueri csapódott a gumifalnak, de ő kevésbé súlyosan, de az autót lebontotta totálisan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Futam

Spoiler:

Sajnos egyet kell értenem, unalmas volt, leginkább az ágyból csak hallgattam, sok látnivaló nem volt :( Ez van, a második tippem jött be :P Az egyetlen valamirevaló momentum élő látványáról meg lemaradtam, mert végre felkeltem és kimentem a konyhába reggeliért :P De a befutó nagyon tetszett, nagyon ritkán látni, hogy az egész mezőny befut egymás mögött :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Webbernek az első helyért. Férfiasan küzdött, csak úgy pakolgatta ki a kocsikat egymás után. Én sajnálom Hamiltont, hogy beállt elé, és így úgy félrelökte, hogy öröm volt nézni.

 

Spoiler:

Csak Oldie-t hülyítem, bravó Vettel!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.