Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem a gumikkal, hanem a tankolás van már elszúrva. Miért kellett visszahozniuk a 93-ban beszüntetett no tankolást? :roll:

Dögunalom lesz így, mert vigyázni kell a gumikra, hisz csak azokkal lehet taktikázni, hogy ki mikor jön ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis összefoglaló az Indycar első, idei futamáról, melyet Sao Pauloban rendeztek meg, városi pályán.

 

 

Gondolom már ennyiből is leszűrhető, hogy mi az élvezhetőségbeli különbség az első F1-es versennyel szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első percet néztem meg, de ez a másik véglet. Ez viszont nagyon veszélyes. Az arany középút kellene, mint ahogy Donát is írta a blogján a 2000-es szabályrendszert kéne visszahozni, akkor tényleg jó volt az F1...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

No ez már olyan igazi autóverseny féleség volt :(

Bár én tuti kihoztam volna az egyik Ferrarit kerékcserére. Barrichello meg egész jól megy a Williamsszel, hoz pár pontot a csapatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Hamilton és Vettel :D

Végül is Hamilton járhatott volna rosszabbul is, "csak" egy helyet veszített. Pl. rosszabb esetben ki se tud jönni a kavicságyból. De hogy Vettellel mi történhetett? Nem hiszem el, hogy csak egyszerű elfékezés volt. Tőle aztán nem.

 

Emiatt a r*hadt óra átállítás miatt lemaradtam az első ötven percről!!! :(

Donát, sajnálom, hogy lemaradtál :D Az első pár kört én se láttam, mert nem volt energiám felkelni. H*lye voltam, hogy nem raktam este a távirányítót az ágy mellé :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ez már aztán mondhatni döfi volt. :( Kéretik minden futamon legalább egyszer esőt fabrikálni úgy negyed órára. :D

Vettelt piszkosul sajnálom. Fantasztikus volt mindkét Red Bull az időmérőn, kijárt volna nekik a kettős győzelem. Hamilton is jól nyomta, vérbeli versenyzést mutatott. Webber meg jól bealudt.

Sajnálom továbbá a zsigulis Pedrovot és Kobayasit, az utóbbi hozta rendesen a kamikaze feelinget. Kubica és Rosberg szinte nem csinált semmit, de az viszont jól. :D Button meg okosan nyert. Nem látványosan, hanem csupán okosan. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom megnézni, ezért is keltem fel 7:50-kor. 8:50-kor, bocsánat! ;)

;)

 

Mondjuk Alonso beszólása a rádión nem volt semmi :D

 

/Mérnök: Hamilton már csak 3,5 másodpercre van tőled!

Alonso: Inkább nem akarom tudni!!!/

 

Ez klasszikus lesz :D

Jót nevettem rajta, ez tényleg klasszikus lesz :D

 

Alonso hányadik lett?

Az még érdekesebb, hogyan lett. Ugyanis az induláskor Button meglökte, szemben állt az egész mezőnnyel a Ferrarival, mindenki elment mellette, majd utolsóként loholt a mezőny után, hogy átvágjon mindenkin, akin lehet. Sajnos utána beragadt Massa mögött. Lehet, hogy meg tudta volna őt is előzni, csak hát fene tudja, lehet, hogy a csapattársat nem akarta annyira lenyomni, vagy szimplán csak nem tudta megelőzni. Az előtte mutatott teljesítménye alapján elég fura, hogy nem előzte meg a csapattársát. De Massa ezt a harmadik helyet neki köszönheti, az is fix. Alonso mindenkit feltartott maga mögött, legfőképp a náluk gyorsabb Hamiltont, erre is utal a fenti beszólás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még érdekesebb, hogyan lett. Ugyanis az induláskor Button meglökte, szemben állt az egész mezőnnyel a Ferrarival, mindenki elment mellette, majd utolsóként loholt a mezőny után, hogy átvágjon mindenkin, akin lehet. Sajnos utána beragadt Massa mögött. Lehet, hogy meg tudta volna őt is előzni, csak hát fene tudja, lehet, hogy a csapattársat nem akarta annyira lenyomni, vagy szimplán csak nem tudta megelőzni. Az előtte mutatott teljesítménye alapján elég fura, hogy nem előzte meg a csapattársát. De Massa ezt a harmadik helyet neki köszönheti, az is fix. Alonso mindenkit feltartott maga mögött, legfőképp a náluk gyorsabb Hamiltont, erre is utal a fenti beszólás ;)
Azt a megpördülést és a hátra sorolást láttam, akkor ment el a kedvem a futamtól. ;) De akkor jól feljött a spanyol. Szerintem ő lesz a világbajnok idén.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.