Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Így is majdnem esti futam lett, hiszen 6 óra az időeltolódás :para:

Igen, sejtem, hogy nem normál időben adják, ahhoz túl későn kezdődik nálunk. Az ausztrál futam sem akkor kezdődött, mint szokott.

 

Sajnálnám, ha nem látnád... :)

Köszi :) Megnézem, csak kicsit neccesen jön ki. Fix, hogy érdekes futam lesz ez is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz futam, de nagyon sajnálom, hogy Alonso Ferrarija műszaki problémás volt :) És még így is milyen jól ment, míg meg nem adta magát a technika a végén. Na majd legközelebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz futam, de nagyon sajnálom, hogy Alonso Ferrarija műszaki problémás volt :( És még így is milyen jól ment, míg meg nem adta magát a technika a végén. Na majd legközelebb.
Kiesett? :o Ó a f*szba! :):)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vettelnek kijár a grat. Így is háromból három győzelme lenne. Szépen vette a riadóstartot az elején :) Toro Rossonak grat a tökösségért, Force India meg kezd felkapaszkodni szépen, mostanra kivívva a középmezőny elejére magát. Sauber csapatra férne már rá valami eredmény.

Hamilton meg egészen Sutillig szép versenyt mutatott be. Alonsonak meg meg kellett próbálnia, de én egy alapos fejmosásra késztetném a Ferrarit mind az ő, mind pedig Massa részéről. A csapat sikeresen batyta el a versenyüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamiltont azért megbüntethették volna, ez tényleg nagy pofátlanság amit Petrovval művelt. Minimum boxutca áthajtás, de egy 10 másodperces megállást is bele tehettek volna. Na de csak figyelmeztetés :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamiltont azért megbüntethették volna, ez tényleg nagy pofátlanság amit Petrovval művelt. Minimum boxutca áthajtás, de egy 10 másodperces megállást is bele tehettek volna. Na de csak figyelmeztetés :)

Ez versenypálya és nem autópálya :( Jó hogy már nem kötelezik őket irányjeladásra, hogy merről akarnak előzni. Szépen küzdöttek. Erről szól a verseny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez versenypálya és nem autópálya :) Jó hogy már nem kötelezik őket irányjeladásra, hogy merről akarnak előzni. Szépen küzdöttek. Erről szól a verseny.
Jó, de ez akkor is szabályellenes és balesetveszélyes.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, de ez akkor is szabályellenes és balesetveszélyes.
Rosszak a szabályok. Ha ezt egy lekörözött versenyző csinálta volna, lehet, hogy azt ki is zártam volna, mert ott van vagy harminc km/h sebességkülönbség is. De itt remek fej-fej melletti küzdelem volt, a pálya meg elég széles. Petrov lehet, hogy ha nem tartotta volna így fel Hamilton, akkor az egyenes végén beleszállt volna az ő autójába.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez a szabály, akkor ez a szabály. Nyilván nehéz úgy megelőzni valakit, ha folyamatosan cikázik előtted, hiszen arra megy, amerre te mész, és így nem lehet megelőzni. Ezért van az, hogy csak egyszer lehet ívet váltani. Az előzések védelmében van a szabály, nagyon is helyesen, Hamiltont meg úgy ki kellett volna zavarni, mint a huzat. Csodálkoztam is, hogy nem tették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez a szabály, akkor ez a szabály. Nyilván nehéz úgy megelőzni valakit, ha folyamatosan cikázik előtted, hiszen arra megy, amerre te mész, és így nem lehet megelőzni. Ezért van az, hogy csak egyszer lehet ívet váltani. Az előzések védelmében van a szabály, nagyon is helyesen, Hamiltont meg úgy ki kellett volna zavarni, mint a huzat. Csodálkoztam is, hogy nem tették.
Továbbra se értek egyet, főleg ha egy jóval gyorsabb autó védi a helyzetét. Azzal egyetértek, hogy féktávon ne lehessen a megkezdett íven változtatni, mert az már tényleg balesetveszélyes. De itt messze nem volt veszélybe senki se. Pedrovnak nem volt akkora lendületelőnye a "Force Russia"-val. Lehet, hogy az egyenes végén valami ostobaságot csinált volna és mindketten elszálltak volna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.