Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A csapatokat is szokni kell, azt meg pláne, hogy nincs Minardi, és az utódja jobban megy, mint vártam volna.

Szóval egyáltalán nincs Minardi:)

 

Az Aguri meg a ToroRossa még egy kicsit szokatlanok, ennyi... ellenben azzal ált. az utolsó futamokon is bajban szoktam leni h ki hol versenyez :hmm:

 

 

De pl asszem hamar megszokom Massát. Hogy kedvelni mennyire fogom, azt nem tudom, eddig valahogy nem tudtam eldönteni. Na majd most!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghalt Gyulai István az Nemzetközi Atlétikai szövetség főtitkára.

Knézy Jenővel kezdte a sportkommentárkodást a MTV-n.

62 éves volt.

 

Tudták hogy beteg és már korábban lemondott a pozíciójáról. Monte Carlo-i otthonában álmában érte a halál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forma-1! Gyerekek, hát isten volt, amit láttunk!

 

ELőször a végeredmény:

 

1. Alonso

2. M. Schumacher

3. Raikönnen

4. Button

5. Montoya

6. Webber

7. Rosberg

8. Clien

9. Massa

10. Coulthard

11. Liuzzi

12. Heidfeld

13. Speed

14. R. Schumacher

15. Barrichello

16. Trulli

17. Monteiro

18. Sato

 

 

Na lássuk csak! A Renault a McLaren és A Ferrari csúcs az idén, elképesztő párharcokat vívhatnak, és bizony a dobogón a Hondával is számolni kell! Raikönnen bizony valszeg nyert volna ma, ha nincs a felfüggesztéssel gond. A Renault megbízható, Fiscot továbbra is üldözi a balszerencse, Alonso pedig zseniális volt. Schumi kihozta a maximumot a gépéből, Raikönnen meg csodát művelt

Kellemes meglepetés a Williams, azonbelül is Rosberg, zseniális a fiú. A Red Bullok se rosszak, egy kis koncentrálással akár 2 pont is lehetett volna a dologból. Kellemes meglepetés még a Toro Rosso is, alighanem tovább folytatják a fojtatását a motornak, ha értitek mire gondolok :hmm:

Kellemetlen meglepetés a Toyota, és kíváncsi lennék mit művelt Barrichello. Massa hátraesését nem láttam (az első 12 körről véletlen lemaradtam, azt hittem 1 kor kezdünk), de látszik, hogy még fiatal.

Nagyon jó verseny volt, és nagyszerű évre van kilátás!

 

Com'on McLaren!

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes meglepetés még a Toro Rosso is, alighanem tovább folytatják a fojtatását a motornak, ha értitek mire gondolok :hmm:

Massa hátraesését nem láttam (az első 12 körről véletlen lemaradtam, azt hittem 1 kor kezdünk), de látszik, hogy még fiatal.

Nagyon jó verseny volt, és nagyszerű évre van kilátás!

Azt hiszem, én értem, mit akartál ezzel írni :)

 

Valóban remek verseny volt, néhányszor majd kiugrott a szívem :D Ha ez ilyen lesz egész évben, olyanokat fogunk látni, hogy még !!!!!

 

Massát nem teljesen értem. Egyszer csak Alonso nyakára érkezett, majd minden látható ok nélkül megpördült, és ezért esett hátra. A rajt után Alonso gyönyörűen előzte meg Massát (Massa nem sokáig tudta feltartani, de addig szépen csinálta), öröm volt nézni, de még azt is, hogy szépen rajtolt (mint általában), és hamar a második helyre került.

:) Utána már csak tartania kellett magát MS mögött. Ez sikerült is :D Az elején is láthattunk egy isteni Montoya-Button előzést, amiből ekkor is Montoya került ki vesztesen. A Rosberg gyerek nekem is nagyon tetszik, szépen hozta az izgalmakat a futam végén, egyáltalán nem vált unalmassá a verseny második fele. Klien is szép volt egészen addig, amig nem került mögé Rosberg :D A Williamsek szépen bejöttek 6-7 helyen.

 

És ami a lényeg, Alonso nyert :):o:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, így van! Amúgy én egy kicsit szomorú vagyok, mert lemaradtam az elejéről :yeah: Hogy kezdhetik 12:30-kor amikor az időzónák egy óránként követik egymást? Nem kettőkor kezdődött helyi idő szerint a futam? Ha nem, nem tudja valaki, miért nem?

 

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom, hogy Massa nem kaszálta le Alonsot. :):yeah:

Én meg nem :P

 

Hogy kezdhetik 12:30-kor amikor az időzónák egy óránként követik egymást?

Nem mindenütt, van ahol plusz fél óra eltérés is van, leginkább Ázsiában :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forma-1 után külön felüdülés volt a magyar bajnoki.

Rég láttam ilyen színvonalas magyar foci meccset. De mondjuk a heti magyar termésre nem lehet panasz, mind a 3 közvetített meccs nagyon jó volt.

Valóban remek meccs volt az MTK-Debrecen. Az MTK csikócsapata sokra hivatott, és ezt jó látni. Vannak tehetségek. A Debrecen megint bebizonyította, hogy remek csapat, és nem szabad leírni. Dombi Tibi paedig megtanult beadni....nem kapkodta el. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden szavatokkal egyetértek, de azt még hozzátenném, hogy nekem a Sopron működése tetszik.

Signori és Sartor-tól sokat tanulhatnak a fiatalok. Hozzáállásbeli különbség, már látható. Horváth Andrásnak meg nagyon jó jobb lába van (ő rúgta az egyenlítő gólt), örülnék ha az olaszok beajánlanák valamelyik Serie A-s vagy legalább B-s klubba.

Remélem ennek a olasz delegációnak, lesz ilyen vonatkozású tette is, mármint, hogy valakit kiprotezsálnak az olaszokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bozsik Pétert nagyon szeretem. Eddig neki köszönhettem a legnagyobb futball élményem (ZTE-MAN U. 1-0, élőben), szóval nagyon hálás vagyok neki, és a (volt) egerszegi focistáknak is. Détárit annyira nem csípem (néha túl arrogáns, és beképzelt), de ha valaki, akkor ő tudja motiválni a játékosokat. Hajrá fiúk!

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.