Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Khmmm... és amikor Schumi a saját öccsét hajszál híján felkente a palánkra? Meg amikor a 97-es szezonban szándékosan koccant Villeneuve-vel, hogy az kiessen és ővé legyen a vb cím (ami végül V-vé lett)? Az összes pontját elvették akkor. Szóval MS csinált nagyon csúnya dolgokat. Másokkal is megtörténik.

Az illető lassú volt és feltartotta Alonsot, ami nem ok arra, hogy integessen, de érthetővé teszi.

Én nem mondtam, hogy schumi mindig is szent volt, de akkor se szimpi alonzó viselkedése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért is szégyen? Szerintem nagyon is becsülendő, ha valaki hat pontot tud szerezni egy VB-n. Nulla ponttal kiesni, az égő.

Ööö... nem szó szerint értettem :cry: Ez nálam ilyen különös szleng... szóval az már nagyon nagy pech, ha valaki így esik ki, így értettem :lol:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól tudom :P Mindegy, ezt most hosszú lenne megmagyarázni, a lényeg, hogy használok egy ilyen fura szlenget. Ha valaki már nagyon nagyon peches körülmények közé csöppen, akkor a helyzetre szoktam rámondani, hogy ez már szégyen! Nem kérem, hogy megértsd, de ez van :P:oops:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem mondtam, hogy schumi mindig is szent volt, de akkor se szimpi alonzó viselkedése.

Hát nem, de én csak azt próbáltam magyarázni, hogy egyik sem különb a másiknál.

Nekem MS nem szimpi úgy ahogy van, kb. annyira nem bírom, mint te Alonsot (aki meg az én kedvencem :oops: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést, nekem inkább az Alonso ténykedéséhez fűzött kommentárral van bajom :oops: Nem sokat szoktam hasonló módon szidni a Ti kedvenceteket (vagyis törekszem erre erősen), mert tekintettel vagyok arra, hogy attól még, hogy én nem szeretem, mások igen.

Attól, hogy ezek az esetek régen voltak, még megtörténtek. Nem hiszem, hogy ma nem tenne meg ilyeneket, ha ott lenne a lehetőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fog :oops: Csak nem mindig bírok minden felett szó nélkül elmenni, néha érzékenyebben reagálok, mint kellene. Van ilyen. És nem fogom szidni MS-t, max megmondom normálisan, ha valami nem tetszett tőle. Ugyanez bármelyikre vonatkozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem arról van szó, hogy Alonso drukker lennék, vagy ilyesmi, sőt, nem szeretem, csak mégis... azért ilyen érvelést, hogy Schumacher a király, Alonso a lúzer... hát nem tudom, szerintem ilyen alapon én is mondhatnám, hogy azért szeretem jobban az eget, mert az kék, a fű meg zöld, aztán szevasz.

 

Én elismerem, hogy sokaknak nem szimpi Alonso (köztük nekem sem :P) de azért tartsuk tiszteletben a másik véleményét, szimpátiáját (ugyanez volt a helyzet Dzséjt Firefly-ával.)

 

De ez szigorúan csak a személyes véleményem, szóval nem oszt, nem szoroz. :oops:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Szerintem ne fujjuk tovább. Nyilván Ody-tól nem egy kikezdhetetlen érv akart lenni az, hogy alonzó luzer, hanem egy teljesen személyes vélemény, amihez minden joga meg van és nem kéne elvitatni tőle, de inkább nem hangoztatja (tatjuk) nehogy másokat megbántsunk. Ennyi. Mivel Karrdéval alant már le is lett dumálva tényleg fölösleges a továbbiakban ezen rágodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egymás elleni eredmény? Na ne már!

 

2002-ben gólkülönbség döntött, remélem most is az lesz! Vagy neked van vmi. hivatalos infód arról, hogy az egymás elleni eredményt fogják peferálni?

 

Donát.

Egyenlőre, csak az infóm van, hogy a FIFA World Cup 2006-os játékban jobb gólkülönbséggel estem ki a magyarokkal, egymás elleni eredmény miatt.

Gondolom a játék készítői a hivatalos kiírást tették a játékba, de mintha máshol is olvastam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért is szégyen? Szerintem nagyon is becsülendő, ha valaki hat pontot tud szerezni egy VB-n. Nulla ponttal kiesni, az égő.

Szerintem ezt Donát úgy értette, hogy szégyen az olyan verseny kiírás, ahol 6 ponttal ki lehet esni, ha van olyan csoport ahol akár, 3 vagy 4 ponttal tovább lehet jutni.

 

Szóval megérdemelné a továbbjutást...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy ki kinek drukkol, az olyan szubjektív, hogy nagyon nehéz megmagyarázni, az ember nem emlékszik, már miért kedvelte meg. Ez olyan, mint amikor az ember nem emlékszik mi miatt veszett össze valakivel, csak régóta háborúzik.

 

Én F1-ben mindig Hakkinen, Hill típusú versenyzőket szerettem. NEm eszelősek, de nem is érzelmi roncsok, kimutatják ha örülnek, de nem viszik túlzásba. Raikönnen nekem most túl érzéketlen. Alonso a kövér feje miatt nem szimpi, olyan feje, mint a Milanos KAkának az se szimpi. Kövér kis elkényeztetett gyerekeknek tűnnek nekem.

Schumi sportnagyságát, nem lehet elvitatni, de mégse drukkolok neki, mert Hakkinen riválisa volt, nem lenne stílszerű.

Szóval F1-ben most nincs kedvencem, nem is szoktam már annyira figyelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem igazán szoktam tudni, miért lett szimpi valaki, azt sem, hogy miért nem lett az. Ez csak úgy jön, kb. mint lokatelli írta :oops: Így aztán már az sem rémlik, miért nem bírom MS-t ( :P ), de már a 90-es évek közepe óta tart, szóval nem újkeletű a dolog :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tudom, miért nem szeretem Schumachert: mert 5 éven át nyert. Nem tehet róla, de annyira megszoktam már, hogy ellene szurkolok, hogy hajjaj. Szóval én ezért nem szeretem, de ez csak az én véleményem.

 

Lokatelli: Szóval a FIFA WC-ben kiestél? Hm... ez pech, én még nem is játszottam a Tournament móddal, külön-külön játszom le a meccseket. De ez így nem jó... Egymás elleni mérkőzés? Inkább gólkülönbség legyen, Tibi bácsi! :oops:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.