Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, luke19 írta:

Ha nagyon akarod betehetem az össze nagyobb fordulatot, de szerintem már várd ki a mozit inkább. :)

Arra való ez a topic nem? :D

Amúgy nyugodtan linkeld be, max erőt veszek magamon és mégsem olvasom el. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Kylo kettévágja Snoke-ot.
Rey szülei egy senkik, ahogy Zéé is írta.

Luke ismer egy új erő képességet, amit külföldön Force Projectionként emlegetnek. Vagyis Ki tudja magát vetíteni más helyre anélkül, hogy fizikailag ott lenne. Crait-en így fog harcolni Kylo-val. Elvileg ő is meghal, gondolom Kylo által, erre annyira nem tértek ki. A projection dolog még nekem se tiszta, el se tudom képzelni ezt magam előtt. :D
Yoda feltűnik a filmben.

Phasma is elpatkol.

 

Személy szerint így leírva annyira nem tetszenek ezek, de a vásznon, és a történetet részletesen ismerve még változhat(és fog is ) szerintem.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, luke19 írta:
  Spoiler elrejtése

Kylo kettévágja Snoke-ot.
Rey szülei egy senkik, ahogy Zéé is írta.

Luke ismer egy új erő képességet, amit külföldön Force Projectionként emlegetnek. Vagyis Ki tudja magát vetíteni más helyre anélkül, hogy fizikailag ott lenne. Crait-en így fog harcolni Kylo-val. Elvileg ő is meghal, gondolom Kylo által, erre annyira nem tértek ki.
Yoda feltűnik a filmben.

Phasma is elpatkol.

 

 

Hmm... ezek már 100%-os spoilerek? Tehát biztosak? ...

 

Spoiler

Snoke kettévágása ... érdekes. Ergo a tag elhalálozik már ebben a részben? Az érdekes (bár láttunk példát arra, hogy a kettévágás nem jelentett automatikusan halált... ugye).
Rey szülei noname figurák. Hmm... el tudom fogadni, ha Rey Erő érzékenységére ennek ellenére is kapunk valami magyarázatot... de annyira most nem dobott fel ez a hír, bár a lehetőségek között szerepelt, amiket Rey kapcsán taglaltunk korábban. Akkor is furának hat nekem.

Tehát Luke valszeg tényleg nem hagyja el a szigetet, csak kivetíti magát egy másik helyre az új képességének köszönhetően.

Kylo "lehet, hogy" megöli Luke-ot? Nem örülnék neki felhőtlenül ... sőt nyilván semennyire ... arra gondoltam, hogy Luke még bőven beférne a IX. részbe!

Az jutott eszembe a Kylo-t érintő spoilerek kapcsán, hogy a fő fő fő ellenség végül majd mégsem Snoke lesz a IX. részben, akit le kell győzni, hanem maga Kylo? Ez durva lenne!

Phasma halálával kapcsolatban valamiért biztos voltam.
Yoda feltűnése hatalmas öröm, bár a két másik Erő Szellemnek is nagyon tudnék örülni!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, luke19 írta:
  Spoiler elrejtése

Kylo kettévágja Snoke-ot.
Rey szülei egy senkik, ahogy Zéé is írta.

Luke ismer egy új erő képességet, amit külföldön Force Projectionként emlegetnek. Vagyis Ki tudja magát vetíteni más helyre anélkül, hogy fizikailag ott lenne. Crait-en így fog harcolni Kylo-val. Elvileg ő is meghal, gondolom Kylo által, erre annyira nem tértek ki. A projection dolog még nekem se tiszta, el se tudom képzelni ezt magam előtt. :D
Yoda feltűnik a filmben.

Phasma is elpatkol.

 

Személy szerint így leírva annyira nem tetszenek ezek, de a vásznon, és a történetet részletesen ismerve még változhat(és fog is ) szerintem.

Köszi!!!! Luke meghal???? Rey vel mi lesz? Kylo kettévágja Snoke ot? Az meg hogy mikor Rey is legyőzte!! es még Luke ot is legyőzi!??? Mi lett Kylo bol??!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ez egészen más mint a korábbi spoilerek. :D Nem feltétlenül tetszik az összes sőt...

De én még ezeket se veszem 100%ra. Sajnálnám nagyon ha Luke meghalna...főleg h Leia is meghal szóval...ehh...

De ha még Snoke és Phasma is... ki marad? :D Jó nekem látnom kell ezt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, luke19 írta:

Elvileg igaz mind, több helyen is ugyanezeket írják. 

De az IGN fórum kommentjei között a spoilerezeő hülyével kapcsolatban, nem arra gondoltál, aki beírta, hogy...

 

Spoiler

Snoke Rey apja? Én ott egy ilyen kommentet olvastam... és ez már szembe megy a 'Rey szülei noname figurák' dologgal.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Riddick írta:

De az IGN fórum kommentjei között a spoilerezeő hülyével kapcsolatban, nem arra gondoltál, aki beírta, hogy...

Nem, ott a Snoke végzetére gondoltam, azt emlegette. Időközben a moderátorok törölték a kommentjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, kudar írta:

Amúgy ezek így leírva szerintem elég rosszul hangzanak, a körítést persze nem ismerjük, de csodálkoznék ha ezeknek örülne mindenki annyira akik látták.

Hát én tegnap még nem hittem el, de ma több helyen is olvasva sajnos elhiszem.
Twitteren is mindenki emlegette, hogy a vége milyen érzelmes...Luke meghal.
IGN a videóban emlegette, hogy bizonyos kérdéseket amiket feltettünk a TFA alapján egyszerűen csak elvar a film..kmm Snokeról elég sok kérdésünk volt, és elvileg ketté vágják..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... akkor akit én írtam bizonyára egy kedves kis troll volt. 

Hát nagyon érdekes ez az egész. Most őszintén mondom, hogy nem is tudom, hogy mit mondjak... az fogalmazódott meg bennem is, amit kudar is említett, hogy kizárt, hogy ezeknek a dolgoknak örülnének ennyire akik már látták... nagyon érdekes ez az egész!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg én se tudom mit higyjek. Mindent akartam csak, azt nem, hogy Luke meghaljon. Köritésre kiváncsi leszek, ha igazak ezek, holnap 20:30-kor már okosabb leszek...
De ne írjuk le a filmet, ha igaz is nagyon jól lehet tálalva, ha mindenki elvan ájulva tőle!

 

Innen van a legtöbb infóm egyébként. 

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre inkább az van bennem, amit az imént spoiler mögé rejtve irtam az általad bepötyögött spoilerekhez... hogy nem hogy nem téritik meg Kylo-t, hanem végül a IX. részre őt hozzák ki a fő fő fő genyának, a legfőbb ellenségnek, akit el kell tenni kérdés nélkül és megbánás nélkül láb alól. Ez számomra rendkívül érdekes. Mert ugye ha Snoke meghal ebben a részben Kylo keze által, és Luke is szintén Kylo keze által, akkor mégis mire lehet számítani? 

 

Tényleg Anakin volt az egyetlen, aki le tudta győzni a Sötét oldalt!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most végigolvastam a csajszi spoileres leírását.

Kylo tényleg kinyírja Snoke-ot, és úgy néz ki ő lesz új főgonosz, aki maga mellé akarja Reyt állítani, ám ő nem áll át.

A végén a csatánál megjelenik Luke kivetülése, és feltartja az ellenséget, köztük Kylot, amig a többiek menekülnek. viszont mikor Kylo levágja Luke kivetülését, akkor az eltűnik.

És a végén Luke, aki a szigeten maradt mégis szellemmé válik...WTF??

Leiaról pl nem ír semmit.

Hát picit fáj a szívem hogy ha Snoke ennyi volt, de Kylo karaktere sokkal jobban izgat és elfogadnám, ha tényleg ő lenne az új főgonosz.

Viszont Lukeot így azonnal kiírni,még ha valami heroic ütközetben is védi meg még egyszer őket, eléggé kikészítene. Tudom hogy ez most az új karakterekről szól, de azért na...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, luke19 írta:

Hát én tegnap még nem hittem el, de ma több helyen is olvasva sajnos elhiszem.
Twitteren is mindenki emlegette, hogy a vége milyen érzelmes...Luke meghal.
IGN a videóban emlegette, hogy bizonyos kérdéseket amiket feltettünk a TFA alapján egyszerűen csak elvar a film..kmm Snokeról elég sok kérdésünk volt, és elvileg ketté vágják..

Luke nem hal meg csak a kivetulese!!!! kylo akit legyozot egy roncs vadasz megoli snoke ot meg a valaha elt legeroseb jedit!!!! egy filmben!!!! na ne már!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg tele van olyan fordulattal, amire véletlenül sem gondoltunk:

- Úgyis Snoke lesz majd a fő fő ellenség, akitől a IX. részben szabadulnak meg, erre püff... már a 8. részben annyi neki.

- Kylo, másnéven Ben Solo, aki a Skywalkerek örököse vér szerint ... hát csak nem marad végleg a rossz oldalon, tuti megtér, püff... nem hogy nem tér meg, hanem ő lesz a FŐGONOSZ.

- Luke, ha meg is hal, akkor majd a IX. részben, püff... Luke úgy tűnik elhalálozik már ebben a részben.

Durva!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a saját csapdánkba estünk mert mi misztifikáltuk túl a karaktereket. De érthető, hisz szeretnénk egy ütős háttérrel rendelkező főellenséget, illetve hősnőt kapni. Erre Snokeról nem derül ki semmi, Rey meg csak sima lelencgyerek. :D Viszont Rey És Kylo kettőse nagyon tetszik, ahogy ilyen kapcsolat alakul ki kettejük között. Tényleg eléggé Brother-Sister feeling.

Amúgy mindent el tudok fogadni, amit olvastam, és még tetszeni is fog szerintem, kivéve Luke halálát. Keresik egy filmen keresztül, durcizik majd a végén meghal? Főleg h Kylo csak a kivetülését öli meg...Hmm...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, redknight írta:

Luke nem hal meg csak a kivetulese!!!! kylo akit legyozot egy roncs vadasz megoli snoke ot meg a valaha elt legeroseb jedit!!!! egy filmben!!!! na ne már!

Lehet, hogy ez úgy működik, mint a Matrix. Ha megölnek a Matrixban, a valódi világban is meghalsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, kudar írta:

Hát most végigolvastam a csajszi spoileres leírását.

Kylo tényleg kinyírja Snoke-ot, és úgy néz ki ő lesz új főgonosz, aki maga mellé akarja Reyt állítani, ám ő nem áll át.

A végén a csatánál megjelenik Luke kivetülése, és feltartja az ellenséget, köztük Kylot, amig a többiek menekülnek. viszont mikor Kylo levágja Luke kivetülését, akkor az eltűnik.

És a végén Luke, aki a szigeten maradt mégis szellemmé válik...WTF??

Leiaról pl nem ír semmit.

Hát picit fáj a szívem hogy ha Snoke ennyi volt, de Kylo karaktere sokkal jobban izgat és elfogadnám, ha tényleg ő lenne az új főgonosz.

Viszont Lukeot így azonnal kiírni,még ha valami heroic ütközetben is védi meg még egyszer őket, eléggé kikészítene. Tudom hogy ez most az új karakterekről szól, de azért na...

igazad van ez nem okes!!!! Luke nem hal meg csak a kivetulese tunik el!!!! anak mi ertelme lenne ha nem megy el a szigetrol es ugy hal meg!!!! egy kivetulesben!!!Na meg Kylo???? szetvagta egy roncs vadasz mint a szarart!!! most meg leol mindenkit!!!! vagy csak én vagyok hulye 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Somewhere on ach-to we see luke, he’s sitting on some rocks, he disappears. He is dead, it was peacefully according to rey and leia who felt it.

Hát én csak ez alapján mondom. Ez eléggé arra utal, hogy bár csak a kivetülést ölte le Kylo, talán mégis van egy kapcsolat az eredeti személlyel. De elég g-ci húzásnak érezném, hogy mikor kiderül hogy háhá ez csak egy "hologramm" volt és mindenki fellélegzik hogy akkor mégsem hal meg Luke...aztán kiderül hogy mégis...hátnemár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

rednight, azért ne felejtsd el, hogy Kylo egy Skywalker sarj... nem akárki! Plusz hozzá lehet azt is venni, hogy a haragja és a gyűlölete olyan szinten forr már szinte benne - főleg, mert Rey így elkalapálta és valszeg Snoke is lecseszte emiatt ... plusz tudjuk, hogy a Sith-ek a haragjukból és a gyűlöletükből merítenek erőt - még akkor is, ha Kylo nem Sith, hanem Ren ... attól még a Sötét oldal az Sötét oldal - talán annyira nem meglepő, hogy Kylo így megtátosodott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo eléggé sérült volt a TFA végén Chewie találatától. Többszöri újranézés után tűnt fel, hogy az egész film alatt kiemelték, hogy mekkora ereje van Chewie fegyverének. A rohamosztagosok métereket repültek tőle. Nem releváns Kylo ereje a TFA végi harcnál. Nagy spíler ő is az erővel, lásd lézer megállítás stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.