Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Egyáltalán nem akarom őt védeni, de a kommentje a rész topikjába lett beírva, szóval nem spoilerezett. Csak ugye a moderátorok áthozták ide, és hát bennmaradt. De nyugi, nincs a kommentjében semmi konkrét spoiler, szóval nem kell aggódni. Mando 2x5:
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Biztos, hogy nem Egyértelműen rövidebbek, és nem csak kicsivel. Ha csak egy kicsi különbség lenne, akkor elfogadnám azt, hogy másképp tartja a fejét, és ezért úgy tűnik, de itt nagyságrendi különbségek vannak. Egy kicsit amúgy lehetett volna a lekkukon javítani cgi-vel, néhol nekem erősen látszott, hogy valami műanyagszerű cuccból rakták őket össze a gyűrődések oldalt. Kicsit olyan cosplayes hatást keltett.
  3. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Iqvi mentségére legyen szólva, a többi karaktertopik mind spoileres (és egy ideig talán ez is az volt), szóval joggal gondolhatta, hogy ez is az.
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Nem lehet úgy örülni valaminek, hogy közben nem dobáljuk a sz*rt valami másra?
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Hát igen, itt profilból tényleg olyan, mintha a TCW-ből ugrott volna ki egy az egyben: Ezra Bridger, Luke Skywalker, Cal Kestis (valószínűleg), meg ugye Ahsoka.
  6. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Nem lesz vele semmi, Mando hazaviszi a bolygóra, ahonnan a faj származik. Vagy, meghal, mert a Birodalom az ő vérével alkotja meg Snoke-ot, de nem tudom, hogy ezt be mernék-e vállalni
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Nem feltétlen fogja Luke magához venni
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Valaki augusztus végén kiszivárogtatta a gyerek nevét, de nem hitték el neki a starwarsleaks moderátorai, és törölték a posztot: https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/ijg9u4/baby_yoda_is_going_to_have_a_name_in_season_2/
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Gyerekek... ha Tython-on Mando megtalálja Luke-ot, az már túl sok lesz a jóból, de már ezt sem tartom elképzelhetetlennek
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Nem volt rossz, de azért nálam nem a sorozat legjobb része Ahsoka nagyon jól nézett ki, szerintem a Rebels-es kinézetéhez hasonlított a legjobban. A lekkuja volt egy picit fura, mintha rövidebbek lettek volna. Viszont a hangja... hát nekem nagyon hiányzott Ahsley Eckstein... oké, ez egy idősebb Ahsoka, de a Rebels-eshez képest nem sokkal idősebb, ahhoz képest szerintem elég nagyot változott a hangjam szóval az öregedéssel nehéz magyarázni. A kiszivárgott leak a sztoriról igaz volt, és bár elsőre marhaságnak tűnt, kontextusba helyezve már van értelme, és összességében jó kis történetet rittyentettek a karakter köré. És hát a Gyermek, azaz Grogu történetét is megismerhettük, ami szintén meglepő volt. És hát... Thrawn. Jó kérdés, hogy ezzel is akar a sorozat foglalkozi vajon, vagy csak most ágyaztak meg a Rebels sequelnek? És akkor most irány a Jedi templom Tython-on Szerk.: Az a bagoly ott Morai?
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Szerintem volt már ennél jobb rész is a sorozatban, de nem volt rossz
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Nekem is sikerült
  13. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Igen, hogy utalás-e az egyik Indiana Jones film hasonló bakijára
  14. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Epizódcímet és hosszat keressen valaki légyszi, most nem merek felmenni redditre Szerk.: felmenten egy spoilermentesebb helyre. 47 perc. The Jedi
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Azt olvastam, hogy ez állítólag már tavasszal is keringett egyszer nekem elképzelhetetlennek tűnik, hogy pont egy évadközepi epizód sztorija kikerüljön már hónapokkal ezelőtt, miközben meg gyakorlatilag minden mást titokban tudtak tartani a színészeken kívül (utóbbiakat mondjuk nem is könnyű, de azért volt már rá példa, pl. Ray Park - Solo, McDiarmid - TROS (első trailerig))
  16. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Nekem meg pont ez az első olyan kép, amin belelátom.
  17. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
  19. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Kár volt azért a gólért a végén
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Ehető is?
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Obi-Wan Kenobi
    Vedd figyelembe, hogy ez eredetileg egy film lett volna. Én biztos vagyok benne, hogy ez egy évados sorozat lesz, ami elmeséli Kenobinak az egyik érdekesebb kalandját.
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Nem olvastam el, de szerintem r/starwarsleaks-en kinn lenne, ha ez valid lenne. Mikor töltötték fel a videót? Elolvastam, nettó baromságnak tűnik, főleg az eleje. Se a történetvezetésbe, se a sorozat stílusába nem illene ez a kezdés. Honnan jött ez, a 4chanról? Ott még azt sem szabad elhinni, amit kérdeznek
  23. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    És mi van, ha
  24. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Nem úgy néz ki, hogy a Disney-t utálnák. Ugye máskor az a baj, hogy a Disney túlságosan beleszól a történetbe, azok szerint, akik az új filmek minden egyes pillanatában a PC propagandát látják. Itt most ilyesmiről szó nincs, hanem kifejezetten a Disneyt kérik, hogy rúgják ki a színésznőt (amivel lehet bele is avatkoznának a történetbe)
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.