Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Egyesek azt találgatják, hogy az évad poszterén a bolygó lehet.
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
  3. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    De a díszletek már épülnek
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Már a harmadik évadról szállingóznak a pletykák
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    Az első évadban volt egy 28 perces is úgy rémlik
  6. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian
    32 perces lesz a kövi rész elvileg...
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Állítólag a Covid vitte el: https://deadline.com/2020/11/david-prowse-darth-vader-covid-coronavirus-cause-of-death-star-wars-1234623134/
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Ami már a Rebels elején is hosszabb volt, nemcsak a végén? közben összement?
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Részvétem @Ody Mandrell és @Donát Amúgy ha megnézzük, 7.5 millióan haltak meg idén rákban eddig. Nem vagyok benne biztos, hogy a korlátozások nélkül nem lenne ennyi, vagy esetleg még ennél is több a koronavírus áldozatainak száma. Nyilván ezt már sosem tudjuk meg, de emlékszem tavasszal volt egy tanulmány, amiben azt modellezték, hogy mi történne ha nem lennének korlátozások és végigsöpörne a járvány a földön. 40 millió halottat számoltak...
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Hát, a jelek szerint neki sem
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    VF: feltesz egy egyszerű kérdést DF: Igen... vagyis nem, blablabla, igazából lehetséges.
  13. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Nem hiszem hogy tudta, nekem az ösztönös védekező reflexnek tűnt
  14. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Jobbulást!
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    És Sabine páncélja hány százalékos Beskar ötvözet volt? szerintem ez is számít. Elsbeth is kihangsúlyozta, hogy a lándzsa az tiszta beskar. Nekem pl. Djarin páncélja is sokkal ellenállóbbnak tűnik a lövésekkel szemben, mint a Sabine-é. Vagy minden mandalorinak pure beskar páncélja van?
  16. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    A "lasersword" megnevezés nekem arra utal, hogy nem ismeri Amúgy más: A sorozat egyik hairstylistja szerint ez Elsbeth Dathormir egyik utolsó túlélője ez azért furcsa nekem mert nem tűnik éjnővérnek éltek ott emberek is?
  17. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Köszönöm szépen a kiemelést, de szerintem van nálam nagyobb tudású, aki lemaradt a listáról én leak-eket szoktam hozni
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Szerintem a kövi résznek benyomnak egy fillert, mert az már rég volt de ne legyen igazam
  19. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Így volt elkerülhető a Gideon vs Ahsoka párbaj. A Gideon vs Mando sokkal kiegyenlítettebb lesz
  20. Na ezért vannak szép számmal, akik nem kedvelik Reyt: Mandalorian 2x5 spoiler:
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Legends
    Kiszivárgott egy rész ebből a régi tervezett cuccból: https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/k33ylk/a_full_episode_of_star_wars_detours_has_leaked/ Amúgy úgy látszik, hogy 2018 karácsonykor nem jelent meg egyben
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Ki az a Matyi?
  23. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Mandot egész pontosan a Children of the Watch nevelte, ami még a DW-nél is konzervatívabb szervezet a jelek szerint
  24. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Nem tudom ti hogy tapasztaltátok, de az előző félévben minőségibb digitális oktatás volt szerintem, pedig csak 1 hetük volt átállni az egyetemeknek hirtelen. Most, amikor tudtak rá előre készülni hónapokat, most meg borzalmas.
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 2. évad
    Az ott a képen a Hetedik Flotta (Thrawn flottája) jelzése: https://starwars.fandom.com/wiki/Seventh_Fleet

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.