Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 7. évad
    Vajon a bolygó, amire lezuhantak, az a Seelos (ahol a Rebelsben rátaláltak Rexékre)? Szép kapcsolódási pont lenne, meg akkor megmagyarázná, honnan volt Rexéknek lépegetője
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 7. évad
    A főtopikba lett berakva a link ide: https://swsaga.hu/topic/174-a-the-clone-wars-animációs-sorozat/page/687/?tab=comments#comment-446491 A link automatikusan a hozzászólásra ugrik, amiben ott a link
  3. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 7. évad
    Meg Bence szerintem már írja
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 7. évad
    Remek lezárás volt igazából túl sokat szerintem erről a részről nem lehet írni, akciódús volt, és szépen elvarrta a szálakat. Az utolsó két jelenet pedig nagyon szép.
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    Ejj, de kicsinyes valaki teljesen jó volt így.
  6. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    És miért az a címe, hogy Klónszajhák? még a végén valami pornó lesz, nem is a rész
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    Valahányszor új üzenet van itt, mindig azt hiszem végre bedobta a linket valaki
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    VPN-nel Melbourne-i címet megadva elvileg el lehet érni az epizódot egy új-zélandi videómegosztón
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    Ha valaki megtalálja valahol, ne tartsa magában a linket!
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    Hát StarWarsLeaks-en láttam pár spoileres poszt címet rremélem felteszi valaki még ma
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Rogue One: A Star Wars Story
    Off screen
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    Azért, hogy meglegyen a szivárgás (mielőtt törölnék redditről), itt hagyom spoiler mögött. Aki akarja, elolvashatja. Kivételesen én most nem olvastam el
  13. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Rogue One: A Star Wars Story
    Ma adta a TV, hát megnéztem, mivel tavaly nyáron láttam utoljára Zseniális film. Még ha valakinek nem is tetszett az új trilógia, szerintem azok se tagadhatják, hogy önmagában emiatt a film miatt is megérte a Disney kezébe adni a Star Wars sorsát Az egyetlen SW film, amibe ha akarnék se tudnék belekötni
  14. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    Honnan tudod? Szerintem lesz valami meglepetés.
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    A tegnapira is 23 van írva, pedig 24 én nem tudok jóslatokról, itt se írtuk őket előre, hogy ennyire datálja őket.
  16. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    Az eddigi TCW epizódok átlagos hossza 23 perc, a nem sugárzott epizódokhoz (illetve azokhoz, ahol nem bírálták felül) automatikusan ez a szám kerül.
  17. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Pedig ezt egy full komoly kérdésnek szántam. Annyira elképzelhetetlen lenne, hogy egyszer a jövőben SW film forogjon nálunk, miközben már lassan szinte minden évben forgatnak Magyarországon valamilyen nagyobb produkciót?
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Most ebben mi volt zavaros, @Ody Mandrell?
  19. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Ha egyszer Magyarországon SW film forogna, jelentkeznétek statisztának? én igen!
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 7. évad
    Engem meg a Csernobilra
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    Tippek az utolsó rész hosszára? van esély egy 40 perces részre?
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 7. évad
    Cupsy-ra nagyon kíváncsi leszek, mit szól majd, mert talán ő volt a legjobban kiakadva a kék kardokon is
  23. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 7. évad
    Nem feltétlen azzal a van a gond, hogy in-universe megmagyarázhatatlan lenne (mert a fentebbi példák alapján látjuk, hogy nem az), hanem Filoni hozzáállásával. Írtam is fentebb, simán lehet ez után más írók is vérszemet kapnak olyan alapon, hogyha "Filoni megtehette, akkor én is megtehetem". Nem kéne ennek rendszeressé válnia, mert nem lesz jó vége.
  24. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 7. évad
    Hát az meg akkor nagyon nem szép dolog Főkeg hogy egy bizalmatlan embernek azzal akart a bizalmába férkőzni, hogy hazudott neki?
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 7. évad
    Szerintem meg ez erőltetett magyarázat. Az, hogy "my Jedi" abban a kontextusban azt jelenti, hogy a mellette szolgáló Jedi. Ez pedig a parancs kiadásakor Ahsoka volt, aki ellen igenis ellene fordult. Ugyanaz történt, mint a fénykarddal. Filoni annak idején nem tudta, hogy ez majd megvalósulhat, így a részletek nem voltak meg a fejében akkor. Most pedig feláldozta a konzisztenciát egy jobb verzióért. Csak ez a hozzáállás ne vezessen oda, hogy majd jönnek más írók, és azt mondják majd a story groupnak, hogy "Filoninak megengedtétek, engedjétek már meg nekem is, mert van egy jobb verzióm" A másik meg, hogy "mindig is egyértelmű volt, hogy nem Rex távolította el a chipet, mert nem orvos", megint erőltetett. Fives se volt orvos, de elintézte magának az eltávolítást. Rexnek ez nem a saját döntése volt, még akkor se, ha éppen időben dobott Ahsokának egy hintet. Rebelsben viszont úgy beszél, mintha az egészet önszántából csinálta volna.

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.