Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Ezt el is mondja tulajdonképpen
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    Nem mindenki szerint
  3. Csak a szokásos klisé nyilatkozatok, ki hitte volna
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    Azért az ilyen jelzőkkel várjuk már meg legalább az első pár részt
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    És ez komolyan csak a forráskódban van benne?
  6. Nos, akkor ideje jelölni Legjobb mellékszereplő: Saw Gerrera Captain Rex Ryder Azadi Kallus Bo-Katan Kryze Hondo Ohnaka Legjobb idegen karakter: Thrawn Hera Syndulla Garazeb Orelios Rukh Hondo Ohnaka Cikatro Vizago Legjobb negatív karakter: Darth Sidious/Palpatine/Emperor Thrawn Rukh Arinda Pryce kormányzó Tiber Saxon Brom Titus Legjobb droid: Chopper AP-5 Kutaszdroid IG-RM testőrdroid IT-O vallató droid R3 -as egység Legjobb űrjármű: Star Destroyer (Chiemera) Ghost TIE-Defender X-szárnyú U-Wing Y-szárnyú Legjobb felszíni jármű: AT-DP Arc Cannon prototípus TX-225 GAVr „Occupier” combat assault tank Imperial Troop Transport Crawler 413-24 Joben T-85 speedster bike AT-AT Legjobb zene: Kanan’s End Credit Nobody More Than Kanan Kanan and the Fire Descent On the Lothal Passing the Sword Epilogue Legjobb angol hang: Ian McDiarmid Lars Mikkelsen David Oyelowo Freddie Prinze Jr. Vanessa Marshall Jim Cummings Legjobb epizód: Jedi Night DUME World between Worlds In the Name of Rebellion part 1 In the Name of Rebellion part 2 Family Reunion & a Farewell
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Obi-Wan Kenobi
    Megint sikerült egy hatalmas hülyeséget írnod azokról az "idióta rajzfilmekről", amelyeket még csak nem is néztél, tehát azt sem tudod, hogy mi van/volt bennük
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    Nos, minőségileg nem nevezném visszalépésnek az animációt, pusztán merőben más stílus, mint a TCW és a Rebels. Viszont, személy szerint, nekem ez a stílus nem jön be. Amikor a 2D-t 3D-re konvertálják, attól a falnak tudok menni, márpedig itt ez történt... Ezért reménykedtem titkon abban, hogy tisztán 2D-s lesz. Sajnos nem. Ettől függetlenül, ha a történet rendben lesz, akkor el tudok ettől tekinteni, és nem fog sokat rontani az élvezhetőségén
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    Amúgy a főszereplő kb mintha Clovis hasonmása lenne csak fiatalabb kiadásban
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    Na jó... Ez kifejezetten az a stílusú animáció, amitől hányingerem van, és nem ezt akartam... A youtube-os verziót betettem a trailer topicba
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    Aztán egy hónapig megint nem lesz semmi, figyeld meg
  13. Akkor ezek szerint, már egy ideje levágatta? Mert akkor semmi különös nincs a képben
  14. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Szépnek ugyan nem volt szép, de semmivel nem volt gyengébb csapat a Vidi az ellenfelénél.
  16. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Lesz magyar csapat idén európai kupában, és nem érdemtelenül!
  17. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars Legacy
    Az utolsó kép nagyon hajaz a Lothalra
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Solo: A Star Wars Story
    Én csak egy dolgot remélek: a Solo "buktája" ne jelentse azt, hogy többet nem látunk karakterközpontú spin-off filmeket. Annyi jó karakter van, akiről megnéznék egy filmet: Obi-Wan, Yoda, Palpatine, Ahsoka...
  19. Ezt már sose mosom le magamról
  20. Tényleg az van ott
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars
    Még ők maguk sem gondolták akkor, hogy egyszer még közük lesz a SW-hoz
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    A Rebelsből már fél évvel előtte volt trailerünk...
  23. Egy gamestar.hu-n látható cikket osztottak meg egy SW csoportban. A cikkben persze semmi forrásmegjelölés arra hivatkoztak legfőképpen, hogy más frenchise-ok utolsó részei is mindig 2 etapban jöttek. Nem lennék meglepve ha csak maguktól kreáltak volna egy klikkvadász cikket. Persze azért beleírták, hogy a Lucasfilm háza tájáról érkezett szivárgások alapján...
  24. Engem sem annyira, csak nem megszokott. Furán hangzik, hogy Episode IX part 1 meg Episode IX part 2 persze ha két jó filmet kapunk, és ez kell ahhoz, hogy minden fontosabb szálat elvarrjanak, akkor elfogadom.
  25. Felröppent egy nagyon kamunak tűnő pletyka, miszerint ez a film olyan hosszú lesz, hogy két részletben kapjuk meg mint pl. a Harry Potter fináléját

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.