Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    SZERK: Bomarr megelőztél
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Solo: A Star Wars Story
    Bár többen ep8-as híreket várnak, akár arra is lehet esély, hogy ennek a címét bejelentsék?
  3. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Nincs valami jó live-stream?
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Anaheimben van (Los Angeles, Kalifornia)
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Magyar idő szerint 19:30-tól 21:30-ig lesz egy The Walt Disney Studios Live Action Films panel, a legutóbbi Star Wars Show-ban emlegették, hogy ennek keretében kaphatunk valamit.
  6. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Szerintem
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    A legelején nem úgy hangzik teljesen, mintha Ahsoka Kanannal beszélne komlinken?
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Nekem a Bang a nagy kedvenc
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Szerintem is inkább olyan Behind the scenes videót kapunk mint korábban a TFA és a RO esetében
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Rey jó kemény fél kézzel elbírta BB-8-et, de Finn két kézzel se bírta az ep7-ben
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Azért Claudio Bravo se volt semmi, amit a büntetőpárbajban művelt az ő szempontjából jól jött a hiba, mert most nem ő lenne a hős
  13. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Dettó! Ugyanakkor nekem csak akkor jön elő ez a probléma, ha gépről vagyok, telefonról bejön rendesen az oldal
  14. Bár nem tudom mennyit számít ez, de a Lego Force Awakens-es Snoke-hoz sincs sok köze ennek a figurának (nyilván nem kánon a játék, de attól még a Lego az Lego)
  15. Túl emberszerű annak ellenére, hogy elvileg nem az... Én úgy képzeltem amúgy, hogy szürke bőre van, olyasmi mint mondjuk Voldemortnak
  16. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Én is örülök neki
  17. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Marad Storck a helyén
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Az MSW szerint tényleg Snoke testőrei lesznek
  19. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Érdekes hogy főleg csak magyaroktól olvasok ennyire gyűlölködő véleményeket
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    A következő szezontól bevezetik a videóbírót Spanyolországban amúgy, úgy tudom. (amelyiket Kassai is használt a klub-vb-n)
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Fulcrum, írtam azt is hogy megérdemelték, nem? Hogy egy 4-1-et nem kell megmagyarázni. Ahogy a Barca "botrányos" 6-1-ét sem kellett, emlékszel, arra is azt írtam, hogy egy 6-1-en nincs mit magyarázni. Mégis magyarázkodni kellett. Azt is írtam, hogy Ramos színészi játéka már nem osztott, nem szorzott. Pont ezért gáz is, mert teljesen felesleges volt a részéről. Légy büszke a csapatodra, hogy címet védtek, és hogy 5 év után leesett egy bajnoki cím is, ki tudja mikor jón a következő? a történelem sajnos csak a győztesekre emlékszik, de lesznek azért jópáran, akik úgy fognak emlékezni erre, mint a legvitathatóbb La Liga győzelem az utóbbi években. Ha nem ezen a színvonalon lenne a spanyol bíráskodás, most lehet, hogy más ünnepelne. És így is csak 3 pont volt a különbség. Ez persze nem menti fel a Barcát az alól, hogy röhejesen alibi csapatok ellen szórtak el értékes pontokat. Valverdével kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy Luchóról se képzelte senki, hogy első szezonjában triplázik egyébként egyetértek a döntéssel, hogy Luchónak mennie kellett idén, de én Sampaolit tartottam volna megfelelőnek, kár hogy ő Argentinát választotta
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Igen, Ramosnak innen nekem úgy látszik, hogy nem ért hozzá a lábához
  23. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Erről olyan videó van esetleg, ahol ez tisztán látszik? Mert én eddig csak olyat találtam, ahol tisztán látszik, hogy nem tapossa meg Ramost... Cuadrado is biztos olyan hülye, hogy a partjelző szemétől 1 méterre megtapos valakit...
  24. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Ilyet én nem mondtam Ramos amúgy megtanulhatott volna méltósággal győzni, ha már "az úriemberek klubjának" egyik ikonja... http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-jogos-vagy-sem-ezert-allitottak-ki-a-juve-jatekosat-2572989 Az eredményen nem változtatott volna semmit, de attól még ez gusztustalan volt, főleg a biztos előny birtokában... mondjuk érdekes lett volna, ha itt Ramos kapja meg a 2. sárgát...
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Ha csak a döntőt nézzük, akkor ezt megérdemelték, az biztos... egy 4-1-et nem kell megmagyarázni

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.