Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Ody Mandrell

Admin
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Ody Mandrell összes hozzászólása

  1. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 1. évad
    Nagyon nem értünk egyet. Amit írtál annak minimum 80%-a spekuláció. Már észrevettem, hogy ha kinézel magadnak egy karaktert, akkor arra mindent ráhúzol még akkor is, ha a végén már túlzásba esel. A szikár tény, hogy Vel és csapata a Lázadás szempontjából nagyon fontos akciót sikerre vitte. Innentől kezdve a sok "mi lett volna ha..." kezdetű mondat nem sokat ér. Amúgy a nő később se került parkolópályára, és a második évadban is vaskos szerepet játszhat.
  2. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 1. évad
    Akkor kié? Luthen itt a főnök, ez egyértelmű. Nem hinném, hogy bárki a feje felett dönthetett volna Vel kinevezéséről. Annyit tudok elképzelni, hogy eleinte jónak gondolta Velt, később azonban aggályai merültek fel vele kapcsolatban. De ez simán lehet a saját tévedése is, amit Cassian bevonásával akart orvosolni.
  3. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 1. évad
    Szerintem Vel nem kispályás ha az Aldhani akció vezetését Luthen rábízta. Ezt nem tisztázták, de eltudom képzelni, hogy az új rendelet előtt is ez volt a módi. Itt abban hibáztak, hogy nem egy másik bolygóra vitték az ürgét, hanem a Narkinára vissza. Mondjuk azt se irigylem aki ezt a hibát elkövette.
  4. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    A DK SW könyveit melyik kiadó jelenteti meg nálunk? A Lira?
  5. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
  6. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Fan aktivitás
    És ez hol is van? Emlékszel még rá?
  7. Izgalmas húsvét lesz, annyi szent. Főleg, hogy más program is színesíti.
  8. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Star Wars Tales
    A Venrtess sztoriban várom Quinlan felbukkanását.
  9. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Én csak ezt találtam @Wilde! A severance-ra kerestem rá, gondoltam ha hosszabban írsz róla legalább a címe benne van.
  10. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Ezzel kezdődik a képregény (birodalmi gépezet). Palpatine elmondja Vader-nek, hogy Padme meghalt, és a sötét oldallal se tudja visszahozni. Közben Vader az Erővel próbál fogást találni új mesterén, de az megvillámozza.
  11. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Amiről beszélek az már a képregényben volt. Vader rátámadt Palpatine-ra, amikor rájött hogy becsapta, a sith pedig móresre tanította ezért.
  12. Tök jó! @Pildi lesz 4DX is.
  13. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Jó kis trollkodás volt, boldog-boldogtalan ezt harsogja.
  14. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Még ide venném a TCW geonosisi részeit, főleg a Legacy of Terrort. Ezek még teljesen jók. Mondjuk Abeltoh kinézete alapjában véve elég horrorisztikus.
  15. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Az Andor megmutatta, hogy van helye az ilyen stílusú tartalmaknak az SW univerzumban. De horror? Ha az Ahsokára célzott akkor ok, az a zombi szint amit abban láttunk még belefér, de nagyon ne menjenek el ebbe az irányba.
  16. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Kitartás kell hozzá, anélkül nem megy.
  17. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Nézi valaki innen a Severence-t? Ennél furább, elvontabb sorozatot ritkán látni, talán még a Twin Peaks-en is túltesz. Két évad ment le úgy, hogy az embernek max. halvány sejtése lehet arról, mi ez az egész. Sok helyen unalmasnak tűnik, de mégse tudja otthagyni az ember. Érdekes, annyi szent.
  18. Haydenről jutott eszembe, anno írtam egy kis szösszenetet a prequel megítéléséről az EPII után majdnem egy évvel, ami jól mutatja "mivel küzdöttünk" anno. Ismerős a szitu? A helyszín a jobblétre szenderült starwars.hu fóruma.
  19. No igen....amit anno kapott ez a srác, főleg az EPII után azt nem tette zsebre.
  20. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Bővebb riport a tegnapi bemutatóról.
  21. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Igazából miután lemászott Vader a műtőasztalról, kb. azonnal felkérdezte Sidioust, hogy-hogy Padmé meghalt amikor nem ezt ígérte.
  22. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    @Frenkie bácsi, új Omen szám!
  23. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    https://x.com/i/status/1910739624978513980
  24. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Jövőhéten jön a második évad.
  25. A mester.

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.