Ody Mandrell összes hozzászólása
-
1x04 - Aldhani
Nagyon nem értünk egyet. Amit írtál annak minimum 80%-a spekuláció. Már észrevettem, hogy ha kinézel magadnak egy karaktert, akkor arra mindent ráhúzol még akkor is, ha a végén már túlzásba esel. A szikár tény, hogy Vel és csapata a Lázadás szempontjából nagyon fontos akciót sikerre vitte. Innentől kezdve a sok "mi lett volna ha..." kezdetű mondat nem sokat ér. Amúgy a nő később se került parkolópályára, és a második évadban is vaskos szerepet játszhat.
-
1x04 - Aldhani
Akkor kié? Luthen itt a főnök, ez egyértelmű. Nem hinném, hogy bárki a feje felett dönthetett volna Vel kinevezéséről. Annyit tudok elképzelni, hogy eleinte jónak gondolta Velt, később azonban aggályai merültek fel vele kapcsolatban. De ez simán lehet a saját tévedése is, amit Cassian bevonásával akart orvosolni.
-
1x09 - Nobody's Listening!
Szerintem Vel nem kispályás ha az Aldhani akció vezetését Luthen rábízta. Ezt nem tisztázták, de eltudom képzelni, hogy az új rendelet előtt is ez volt a módi. Itt abban hibáztak, hogy nem egy másik bolygóra vitték az ürgét, hanem a Narkinára vissza. Mondjuk azt se irigylem aki ezt a hibát elkövette.
- Könyvek
-
Az Andor sorozat
- Bomarr firkálmányai
És ez hol is van? Emlékszel még rá?- Star Wars Celebration Japan - Chiba 2025
Izgalmas húsvét lesz, annyi szent. Főleg, hogy más program is színesíti.- Tales of the Underworld trailer
A Venrtess sztoriban várom Quinlan felbukkanását.- Sorozatok
Én csak ezt találtam @Wilde! A severance-ra kerestem rá, gondoltam ha hosszabban írsz róla legalább a címe benne van.- Adam Christopher: Master of Evil
- Adam Christopher: Master of Evil
- 20 (10,15) éves a Sith-ek bosszúja
Tök jó! @Pildi lesz 4DX is.- A Star Wars jövője
Jó kis trollkodás volt, boldog-boldogtalan ezt harsogja.- A Star Wars jövője
Még ide venném a TCW geonosisi részeit, főleg a Legacy of Terrort. Ezek még teljesen jók. Mondjuk Abeltoh kinézete alapjában véve elég horrorisztikus.- A Star Wars jövője
Az Andor megmutatta, hogy van helye az ilyen stílusú tartalmaknak az SW univerzumban. De horror? Ha az Ahsokára célzott akkor ok, az a zombi szint amit abban láttunk még belefér, de nagyon ne menjenek el ebbe az irányba.- Sorozatok
Kitartás kell hozzá, anélkül nem megy.- Sorozatok
Nézi valaki innen a Severence-t? Ennél furább, elvontabb sorozatot ritkán látni, talán még a Twin Peaks-en is túltesz. Két évad ment le úgy, hogy az embernek max. halvány sejtése lehet arról, mi ez az egész. Sok helyen unalmasnak tűnik, de mégse tudja otthagyni az ember. Érdekes, annyi szent.- Mennyire egységes a Skywalker SAGA?
Haydenről jutott eszembe, anno írtam egy kis szösszenetet a prequel megítéléséről az EPII után majdnem egy évvel, ami jól mutatja "mivel küzdöttünk" anno. Ismerős a szitu? A helyszín a jobblétre szenderült starwars.hu fóruma.- Star Wars Celebration Japan - Chiba 2025
No igen....amit anno kapott ez a srác, főleg az EPII után azt nem tette zsebre.- Az Andor sorozat
Bővebb riport a tegnapi bemutatóról.- Adam Christopher: Master of Evil
- Ki mit hallgat most?
@Frenkie bácsi, új Omen szám!- Tv spot
https://x.com/i/status/1910739624978513980- Light & Magic
Jövőhéten jön a második évad.- Star Wars Celebration Japan - Chiba 2025
A mester. - Bomarr firkálmányai