Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Majd szépen félrevonulunk és jól helybenhagyjuk egymást. :D

Szerintem válasszuk erre a lépcsőt, mert csak úgy vagyok hajlandó, ha előbb két szinttel lejjebb állsz, onnan indulhat a meccs :D

 

A lapátot Oldinak szánom :D

Jó, akkor majd Oldie-t fogom be melózni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem, hogy mindenhol miért Star Trek 2. Nem gogják így keverni az emberek?

 

Tényleg nem az. Várom ezt a filmet.

Attól függ. Nem keverem őket, mert igazából sose tudom, éppen hol járunk részben, de azt tudom, hogy az újakból egy van, és jön a második :D

Egy fan persze tudja, hogy a 12. lesz :D

 

Én is várom, remélem, hogy nem lesz ősz hajú, mire moziba kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na befejezni a marakodást, mert hozom a petrencés rudat és meglóbálom :D

Amúgy is, az átlag ember azt se tudja, hogy van még 10 ST film, az meg hülyén venné ki magát ha ST után jönne az ST12 :D

Nem kicsit néznének az emberek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te, te gyáva. :D No majd kapsz te ott az avp-s haverjaid előtt rendesen tőlem :D

Nem gyávaság, udvariasság. Egy hölgyet mégsem ütlegelhetek lapáttal, hogy nézne az már ki? :D Na meg aztán gyere, az AVPU-sok előtt is használhatom a lapátot, engem nem zavar, ha mások előtt folyik a vér :D

 

Én is lerendeltem a jegyet, 9-es sorba, majdnem pont középre, remélem az jó hely.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor mi mellénk fogtok ülni :D Kilences, nyolcas sor közepére rendeltem ugyanis :D AVP-sek ne szídjanak, mert úgyis mi leszünk többen :D :D

Nem fognak, a 8-as sorba rendeltek ők is. Szóval a kép: 9-es és 8-as sor lefoglalói az AVPUniverzum és az SWSaga csapatai :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ch....lépcső. Már a legelsőről lezuhansz :D

Azt csak hiszed, nem tudod még, egy nő mire képes :D

 

Nem gyávaság, udvariasság. Egy hölgyet mégsem ütlegelhetek lapáttal, hogy nézne az már ki? :D

Én is lerendeltem a jegyet, 9-es sorba, majdnem pont középre, remélem az jó hely.

:D

 

Szerintem jó a 9-es sor, amint látom, közel leszel hozzánk :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom fellélegeztek ők is, hogy gyorsak voltak :D

Nem volt nehéz, van itt egy riasztóra állított Jake-ünk, aki ott is üzent (pedig már én is akarta szólni, dehát Jake, mint a villám, úgy vált át Darkoo alteregójára :D ).

 

Szerintem jó a 9-es sor, amint látom, közel leszel hozzánk :D

Szerintem pont mellettetek, hisz Oldi a 9-esbe is rendelt jegyet, és szvsz pont az ő foglalói mellé dobtam be az enyémet. De az AVPU-sok pont előttem lesznek. Szóval, kis szerencsével jobbról és jobb-előlről SWSagas arcok, pont előttem AVPU-s arcok, balról haverarcok :D De jó lesz nekem, majdnem minden irányból haverok vesznek majd körül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzád vágjuk azokat, kicsit kemény lesz, de bírod a strapát, ugye? :D
Ne viccelj, ex-el jól kiosztjuk egymást, utána kész élvezet lesz majd összegörnyedni a rekeszek alatt :D Node kapsz ám belőlük te is, este csípákat izzadva fentmaradtál velem. :D

Egy üveg elég lesz? :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.