Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem én is a brigantikat.Az biztos, hogy jobb mint a Grindhouse, de az etalon Ponyvaregényt nem veri.Mindegyik színész kitünő volt, de aki Landát játszotta az zseniálisat alakított.Elérte Ledger szintjét Jokerként.A story is tetszett, szerintem jól mentek a dolgok a végkifejlet felé.A vége is nagyon tetszett, mondhatnám mindenki azt kapta amit megérdemelt.Amit hiányioltam a jó kis Tarantino-szövegek.Ilyen téren csalódás volt.Pedig egy csomó haverom mondta, hogy nagyon nagy dumák vannakl benne, de szerintem csak átlagosak.A brutalitás annyi volt amennyi kellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak egy hét, sallallallala! :D

Bizony, egy hét múlva ilyenkor már az Aréna padlóját koptatjuk :D

 

Úgy látszik, ma Blikkes napunk van :)

 

No megyek is brigantikat beszerezni végre én is, még jó, hogy nem kell kitennem a lábam odakintre :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van pár kötelező karácsonykor megnézendő cucc, külön öröm, hogy Ortissal mindet meglet nézni.

Bármelyik Karácsonyi ének verzió. Egyről már tudok, 24-musical verzió lesz. :)

Csokoládé, nagyon szeressem.

Hogy ezen kívül még mi lesz, azt a fennmaradó szabadidőm, és kisfiam határozza meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap éccaka megnéztem a Kígyók a fedélzeten-t. :D Nem is vol ez olyan rossz. :P Csak gratulálni tudok a marketingeseknek amikor anno hatalmas hypot kerítettek a film köré :D Jaj, de szídta őket mindenki a film után. Egyszer azért végignézhető csak utána érteni kell a fanyar humort. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj ez a Clash of Titans úgy néz ki mint a D-War. :) A zene meg iszonytató alatta. Nagyon rég nem láttam ennyire f*s előzetest.

Ööööö...Egennn, valahogy nekem se jön be. Viszont az utolsó szörny az k*rva jól nézz ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, jövőhét ilyenkor már javában mozizunk :D

Úgy egy óra múlva meg Jake-et püföljük :):P ....vagy nem. :D

 

A vagy nem sokkal jobban tetszik! :D Jake érdekében is, meg hát ugye csak jobb egy jó filmet nézni, mint csalódni egy nagy reménységben4 :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Liam Neeson nagyon badass, de Sam Worthington is alaposan leamortizál mindenkit.

Új Titánok Harca előzetes :):D

Nem rossz :D Őket amúgy is szeressük, így valahogyan nézős lesz a film :P

Szerintem a zene tök eltalált, megy a trailerhez :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.europeanfilmacademy.org/2009/12...awards-winners/

 

Az Európai Filmakadémia idei díjazottjai. Pedig nagyon szurkoltam a jelölt Engedj be! filmnek. De legalább kedvenc színésznőm Európa szerint is a legjobb volt az elmúlt évben :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

eszméletlen jó ez a trailer is bár egyben benne van az első, és a zene is marha jó!

Nem kell mindenhova langyipungyi zene, kell néha egy kis rock is!

Amúgy ez a trailer kell HDben!!

Ehhez a korszakhoz nem illik ilyen zene szerintem. De akinek bejön annak egészségére. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No gyerekek. Előkészítettem magamnak egy lavornyi méretű műanyag tálba nagyjából két kilónyi mákos-gubát. Szépen előveszem az Outlander filmet és beburkolom az összeset :D

Oldit máma már nem látjuk, ki sem tudja majd vonszolni a potroháját a fotelből! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldit máma már nem látjuk, ki sem tudja majd vonszolni a potroháját a fotelből! :)
Azt se meg a hátsómat se :P:D

 

Amúgy remek film volt :D Igazi délutáni matiné. Na jó, kissé véres matiné. :D Emlékeztetett arra az időszakra amikor még érdekes filmeket adtak a tv-ben :P Jó kis történet, jó karakterek, kalandfilmes jelleg, egy csípetnyi "kötelező" klisé...mosolygás a film végén :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.