Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kutat tovább..De miért halt meg egy csomó fontos karakter? A folytatásban így csak

Spoiler:

Selfridge térhetne vissza..:Se Grace se az ezredes se Neytiri apja. Se a tizedes ajh. se Trudy.

 

Kutathat egyedül. Összes jóbarátja oda.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És most Norm mihez kezd a bolygón? Avatarja bedöglött ő, sajna nem élvezheti a na'vi életet tovább.. :D:)
Ott volt a végén, avatar kezében egy jó nagy csúzlival terelgetve az embereket. A szokásos ruhájáról megismerhető. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk csak egyszer láttam a filmet, de úgy rémlik

 

Norm avatarját kilyuggatták a csatában

"Erős csontozatuk van" :)

 

 

És a vállát érték a lövések

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott volt a végén, avatar kezében egy jó nagy csúzlival terelgetve az embereket. A szokásos ruhájáról megismerhető. :)

Én nagyon úgy emlékszem, hogy emberformában, maszkban volt ott... :D De lehet, hogy megvan hozzá a technológia, csak sajnos időigényes...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trudy lehetett volna az "új Han Solo" de tényleg...A csata egyik döntő pillanatában időben segített a többieknek, csak úgy mint Han az SW Ep4-ben..és szintén pilóta.Szintén olyan beképzelt tökös alkat.

 

Spoiler:

Csak hát Cameron szépen elintézte a karakterét.
Pedig el tudtam volna képzelni egy Trudy Norm párost, egyik a kétballábas tudós úr, tökös csajpilóta társával. A folytatásokban lehetett volna bennük potenciál :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kutat tovább..De miért halt meg egy csomó fontos karakter? A folytatásban így csak

Spoiler:

Selfridge térhetne vissza..:Se Grace se az ezredes se Neytiri apja. Se a tizedes ajh. se Trudy.

 

Kutathat egyedül. Összes jóbarátja oda.

Az indiai fickó is ott lesz. Meg ugye lehet, hogy marad a többi avatarral rendelkező tudós, nem csak nekik volt avatarjuk.

 

Fene, kétszer láttam, de igazából nekem is úgy rémlik, h Norm emberi testben van ott, nem Naviban. Mármint a végén. Tényleg meg kell nézni mégegyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ki légyen a karizmatikus főgonosz aki mind a 3 részben jelen van?

 

Ez a dolog végig kisérte a GYU trilógiát , az SW trilógiát vagy akár a Vissza a jövőbe trilógiát is(Biff ezer arca lol)

Tehát a jól bevált főgonosz mind3 részben ott van valamilyen formában, ha trilógia esete áll fent.

 

Itt meg most Selfridge lenne az?

Lett volna inkább az ezredes :) Selfridge túl puhapöcörő , habozott sokszor( törölt jelenetben az ezredes ellen is fordult), nem az a velejéig gonosz ördögi karakter.

De javítsatok ki ha tévedek. :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De amúgy Cameron durván kinyírta a fél szereplőgárdát. :D

 

Bezzeg a Trafóban Megan Fox kisasszony mindent túlél :)

 

Nos, Kiket hagytam volna meg? Selfridge helyett Quaritch. Sokkal izgibb lett volna, ha egy nagyon pipa ezredes tér vissza.

Trudy is élhetne. (jó ötlet Normmal "párosítani")

Grace hihetetlenül fog hiányozni, hihetetlen szerethető volt a bagós-tudós! :D (pedig ha valaki, hát én gyűlölöm a cigit)

Tsu'Tey, nos, összejöhetett volna folytatásokban egy hozzáillő Navi csajjal! :D

Egyébként Trudyt tudtam, ugyanis a színésznő elkottyintotta magát egy interjúban: Egyik tavalyi szerepe sem éli meg a film végét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ki légyen a karizmatikus főgonosz aki mind a 3 részben jelen van?

Itt meg most Selfridge lenne az?

Lett volna inkább az ezredes :) Selfridge túl puhapöcörő , habozott sokszor( törölt jelenetben az ezredes ellen is fordult), nem az a velejéig gonosz ördögi karakter.

De javítsatok ki ha tévedek. :D

 

De egyre gondoltunk! :D

 

De a szememben az ezredes sem volt "teljesen, velejéig" gonosz.

Jakenak megadta a lehetőséget kiszállni, bár majdnem biztos lehetett benne, h a srác marad. Az ezredes gondolom úgy vélte, ő megtette, amit tehetett.

A többi meg fanatizmus, némi felsőbbrendűségi hittel keverve. Egy percig nem hitte, hogy veszíthet.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rendezeői? De én a helyedben inkább valami friss állapotban nézném meg :D Nem egy eccerű története van ugyanis :D
Szerintem a mozis. A sztori meg annál jobb minél csavarosabb. :) Pénteken tervezem megnézni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Selfridgere én azt mondom, nem alkalmas ő totális gonoszra. Egyáltalán nem volt az, de jó másodhegedűs lehetne belőle.

Az ezredes ellenben badass karakter a javából :D Csíptem most is amikor a két szavas mondataival uralta a katonai jeleneteket. :D

Szívesen viszontlátnám viszont a többi klán egy-egy vezéralakjait. :) jaj, most jól elelntmondok itt magamnak, amit a folytatásról mondtam :D

Furcsa ez most így, hogy az ismert arcoktól megszabadítottak minket. A legtöbbjüktől legalábbis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mozis. A sztori meg annál jobb minél csavarosabb. :) Pénteken tervezem megnézni.
Lesz benne csavar, de én nem emiatt favorizálom. :D Az atmoszférája a zseniális. Persze hagyni kell hogy ülepedjen az egész, aztán mégegyszer nekiesni, aztán újból és újból :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nézek vissza, lusta vagyok!

 

Public enemiest érdemes meglesni? Vegyes amit olvastam róla, a gengszterfilmek sem a kedvenceim - kivétel a Volt egyszer egy Amerika - de ez megtörtént eseményt dolgoz fel. Vélemények?

Ha kedveled Quartichot akkor nézd meg. :D Amúgy nem nagy szám a film...sajnos :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz benne csavar, de én nem emiatt favorizálom. :) Az atmoszférája a zseniális. Persze hagyni kell hogy ülepedjen az egész, aztán mégegyszer nekiesni, aztán újból és újból :D
Remélem bejön! Régen vágyom már egy remek és sötét atmoszférájú filmre, ami úgy igazán magával ragad. Hátha ez lesz az... :D Pótolom a tavalyi elmaradásokat, a MOON után most a Watchmen jön, aztán meg nem tudom még. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.