Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Viharsziget

 

Már eléggé ki lett tárgyalva. Jó film bár nem ad újdonságot, viszont főleg Leo aki üde színfolt. Nem semmi, ahogy a nyálgép skatulyából szépen kinőtte magát. Itt is profi volt.

10/7

 

Toy Story 3

 

OMG! Egy újabb klasszikus trilógia született. Lehet, hogy vérciki, de nekem volt olyan jelenet, ahol gombóc nőtt a torkomban. Nem győztem helyrepakolni magam. :psycho::D

Kaland, dráma, vígjáték tökéletes összhangban. Köszönöm szépen!

10/9,5

 

Derült égből fasírt

 

Ez alaposan meglepett. Az első 15 perc után patakokban folyt a könnyem, olyan jó arcokat vonultat fel a film. Végig abszurd az egész, egy kicsit a végére talán kifullad, de még így is igényes színvonalon pörög.

10/7,5

 

Exam

 

De bitang jó film volt! Egy kis teremben játszódik az egész valós időben. Szerintem egyszer mindenkinek látnia kell.

10/8

 

Predators

 

Az túlzás, hogy engedtem a csábításnak, mivel engem annyira nem pörgetett be az új rész híre. Inkább csak egy gyenge pillanatomban gyorsba megsasoltam.

A lényeg: ha szeretted az első részt, és nem zavar, hogy gyakorlatilag ugyanazt nézed más szereplőkkel, akkor tetszeni fog. Ehhez viszont nem értem miért kellett pont Brodyt szerződtetni? Amúgy nincs vele baj. Vehetjük az alapfilm előtti tisztelgésnek is.

10/6

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rottenen már kapott 4 negatív kritikát az Eredet...

Szerintem nincs olyan film, ami sose kapott negatív kritikát :D

 

Nekem meg várnom kell az Eredettel, mert pont a Balatonnál leszünk a bemutatókor és utána pár napig :psycho:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quaritch-hez hasonló tökös ezredes az Avatar 2-ben nyugodtan szerepelhetne.

De valamilyen érdekes fordulattal akár vissza is térhetne a folytatásban, főleg mert a színész is elejtetett rejtélyesen egy mondatot, hogy akár...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quaritch-hez hasonló tökös ezredes az Avatar 2-ben nyugodtan szerepelhetne.

De valamilyen érdekes fordulattal akár vissza is térhetne a folytatásban, főleg mert a színész is elejtetett rejtélyesen egy mondatot, hogy akár...

Klónozzák majd. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az RDA vállalatnak szerintem több milliárdos vesztesége lehetett az incidensből. Egyrészt megakadt az ásványkincs szállítás, valamint az egész telep, kolónia, katonai eszközök stb cuccnak is búcsút mondhattak.

Vajon becsődőlnek ettől? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az RDA vállalatnak szerintem több milliárdos vesztesége lehetett az incidensből. Egyrészt megakadt az ásványkincs szállítás, valamint az egész telep, kolónia, katonai eszközök stb cuccnak is búcsút mondhattak.

Vajon becsődőlnek ettől? :D

Nagy cumi volt az biztos. Bele se merek gondolni, hogy mit kapott otthon Selfridge. De én azt se értem, hogy ha meg volt a kommunikáció a földdel, akkor hogyan engedélyezhettek egy ilyen támadást? Bár Selfridge k*rva ideges volt végig, így lehet, hogy a földön nem is tudtak a lépésről. De abban az esetben ez érthetetlen, ha live a kommunikáció.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.