Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Annyi minden van azon az oldalon. :cry:

Mégse mi húzzuk a rövidebbet? / 2007-03-31 /

 

A Variety egy sokak számára kedvező hírről számolt be a napokban: Quentin Tarantino és Robert Rodriguez abból az ürügyből kifolyólag, hogy az európai közönség két részletben láthatja legújabb mozijukat, a Grindhouse-t, egy hosszabb verzió előállításának álltak neki. Eme nemes cselekedetnek persze van egy sokkal prózaibb oka is: a két direktor az idei, 60. születésnapját ünneplő Cannes-i Filmfesztivált még jobban sokkolni szeretné műveivel. Mint ismeretes, QT és RR korábbi dolgozatai, a Kutyaszorítóban, a Ponyvaregény (mely 1994-ben elhozta az Arany Pálmát), és a Sin City korábban a fesztivál programjának szerves részét képezték.

 

A hírhez kapcsolódó információ még, hogy a wikipedia leközölt egy interjút a Terrorbolygó értelmi szerzőjével, aki arra a kérdésre, hogy Európában mennyivel lesz hosszabb a két egymástól elszakított film, a Desparado rendezője egy igencsak meglepő választ adott: "Az enyém körülbelül úgy 15, 20 perccel lesz hosszabb, Quentiné majdnem harminccal."

 

S ha még nem lenne elég a jóból, a SlashFilm elhintett néhány morzsát az Oscar-díjas rendező, és a Sundance Filmfesztiválon megismert jóbarátja jövőben esedékes terveiről: "Robert valószínűleg nekilát majd a Sin City 2.-nek. Én ezekkel a filmekkel most egy világkörüli útra indulok. Szeretek út közben írni, nagyon jó időtöltés, így a Grindhouse népszerűsítése közben befejezem az Inglorious Bastards-t."

 

Az előzetes híresztelések szerint a Bastards egy csapat kivégzés előtt álló katonáról fog szólni, akik A piszkos tizenkettőhöz hasonlóan egy utolsó esélyt kapnak az életben maradásra. A jelenleg 600 oldalnál (!) járó szkript meglehet, arra sorsa fog jutni, mint a mozisámán korábbi rendezése, a Kill Bill: minimum két, de nem kizárt, hogy három részre lesz felszabdalva. A produkcióval kapcsolatban eddig már összefüggésbe került a T-különítmény (Bruce Willis, Christopher Walken, Mickey Rourke, Harvey Keitel, Michael Madsen, Tim Roth, John Travolta és Fred Williamson) legkeményebb magja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 300 kib*** jó volt, már nagyon kellett egy ilyen kardozós-hősös-látványos múvi :cry: Egy nagyon eltalált zenével, és néhány nagyon ütős jelenettel :pfff:

Ehem, vajon hova sorolnának a "kedves" kritikusok? :cry::(

Ööööö...mit is mondtál? Az ilyen filmek nem érdekelnek? :cry:

:(:no:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Obi1 :) Az én helyem is ott lenne, ha feliratosan menne mindegyik. Az első nagy valószínűséggel az lesz, mert tavaly a dupla részes vetítésen is az volt, mert ugye anno a mozikban az első nem szinkronnal ment. Attól még erősen meggondolom a dolgot, mert igen csábító egyben megnézni a filmeket moziban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A produkcióval kapcsolatban eddig már összefüggésbe került a T-különítmény (Bruce Willis, Christopher Walken, Mickey Rourke, Harvey Keitel, Michael Madsen, Tim Roth, John Travolta és Fred Williamson) legkeményebb magja.

Az is lehet hogy Tarantula magát is bespékeli a filmbe.

Nemtom miért de ha meglátom filmben szerepelni akkor elkap a röhögés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karakterek nagyon jól össze voltak szedve, és a cselekmény szál is.

Pontosan, elég "csak" ennyi is egy remek filmhez :) Emlékszem, hazafele a vonaton, meg este fürdéskor elkapott néha az az igazi jó nevetés, ha eszembe jutott némelyik jelenet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az talán attól függ, hogy a videójáték-generációval vagy a melegekkel szimpatizálsz leginkább?  :D

Videójátékokkal ki lehet kergetni a világból, a melegekkel viszont abszolút semmi bajom :)

Remélem, a Little Miss S. azért fog tetszeni :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én közben hosszú idő elteltével újból megnéztem az Ellenség a kapuknál filmet és nagyon jó kis háborús movienak tartom mind a mai napig :)

Hú, címeket gyakran elfelejtek. Ez az a film, amiben Ed Harris a német mesterlövész, és Jude Law olyan szuperul elvan a katonák között Rachel Weisszel éjszaka? Ha az, az tényleg jó kis film, régen láttam egyszer az HBO-n, tetszett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is lehet hogy Tarantula magát is bespékeli a filmbe.

Nemtom miért de ha meglátom filmben szerepelni akkor elkap a röhögés. :)

Pár napja néztem meg a Kutyaszorítóban-t. :D

Érdekes mód túl sok szerepet nem erőltetett magára, bár mint tudvalevő ez volt első filmes rendezése is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, címeket gyakran elfelejtek. Ez az a film, amiben Ed Harris a német mesterlövész, és Jude Law olyan szuperul elvan a katonák között Rachel Weisszel éjszaka? Ha az, az tényleg jó kis film, régen láttam egyszer az HBO-n, tetszett :)

Jaja. :)

Nagyon jó kis atmoszférája van a filnek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most miért?????

Nálam 10/10-es volt a film.

Az oké, de amiket hozzá kommentáltál, azok egy része nem jött be :) De sebaj, magamra hallgattam, és inkább megnéztem a saját szememmel, hogy milyen :D

De ne hogy ezért megharagudj :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oké, de amiket hozzá kommentáltál, azok egy része nem jött be :P De sebaj, magamra hallgattam, és inkább megnéztem a saját szememmel, hogy milyen :P

De ne hogy ezért megharagudj :)

Hát pedig csak ilyen kommentekkel van tele minden rajongói fórum. :)

Egy igazi látványorgia mesterfokon, bőséges szteroidforrással. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda mázlid van :P Tekintettel, hogy megnéztem így meg is van:P

Na persze a kölcsönadás már egy másik dolog :P:D:)

Jó van na, a ha helyett mivelt kellett volna írnom, elírtam, hogy boldog vagy? :P

Képes lennél tőlem megtagadni, hogy kölcsönadd? Na jól van, mit is kéne kiírnom neked? És mik is vannak nálam? :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó van na, a ha helyett mivelt kellett volna írnom, elírtam, hogy boldog vagy? :P

Képes lennél tőlem megtagadni, hogy kölcsönadd? Na jól van, mit is kéne kiírnom neked? És mik is vannak nálam? :P:)

Nem tagadtam meg én semmit se :P:D

Másrészről meg nem is tudtam, hogy ilyen feledékeny van :P Most soroljam fel kétszázadszora, hogy mit kértem tőled? :P :P :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tagadtam meg én semmit se :P:)

Másrészről meg nem is tudtam, hogy ilyen feledékeny van :P Most soroljam fel kétszázadszora, hogy mit kértem tőled? :P:D:)

Á, pedig úgy hangzott, mint aki arra készül :P Nagyon jól tudom, hogy mikről van szó, csupán téged akartalak emlékeztetni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, pedig úgy hangzott, mint aki arra készül :D Nagyon jól tudom, hogy mikről van szó, csupán téged akartalak emlékeztetni :P

Már azt hittem zsarolni akartál volna vagy simán megfenyegetni :)

Nade egy anyától ilyet ugyebár el se lehetne várni...:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap volt szerencsém megnézni a Kígyók a fedélzeten című filmet.Ekkora baromságot rég láttam.A történet egy nagy nulla.Illyet én is ki tudok találni.A szinészek csapnivalóak, még Jackson is alulmúlja saját magát.Végig az járt a fejemben ,hogy miért vállat szerepet ebben a filmben?Pénzért?Ez egy sima B-movie.Azt sem igazán értem mit keresett ez a mozikban.A nyolcvanas években voltak ilyen filmek.Kb 90 perc sztory nincs egy ember megment mindenkit stb.

10/1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap volt szerencsém megnézni a Kígyók a fedélzeten című filmet.Ekkora baromságot rég láttam.A történet egy nagy nulla.Illyet én is ki tudok találni.A szinészek csapnivalóak, még Jackson is alulmúlja saját magát.Végig az járt a fejemben ,hogy miért vállat szerepet ebben a filmben?Pénzért?Ez egy sima B-movie.Azt sem igazán értem mit keresett ez a mozikban.A nyolcvanas években voltak ilyen filmek.Kb 90 perc sztory nincs egy ember megment mindenkit stb.

10/1

Az egész film egy önparódia :D Ettől tetszik sokaknak, bár én még nem láttam :)

Páran már kibuktak miatta, hogy túl komolynak vették :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan, elég "csak" ennyi is egy remek filmhez :) Emlékszem, hazafele a vonaton, meg este fürdéskor elkapott néha az az igazi jó nevetés, ha eszembe jutott némelyik jelenet :)

- Miről beszéltek?

- Politikáról...

 

:D:P:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.