Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk innen még nem sokan írtál pl. a HP6-ot sem :P

Közeljövőben szeretném megnézni a Reader és a Revolutionary road filmeket, ezek már mentek odaát, de aztán jöhet a HP6, a Public enemies, aztán a Termi film, Wolverine, Avatar is, meg nem tudom, még mik is lesznek jövőre :P Á, és láttam egyik nap a Red Cliff című kínai filmet (nálunk még nem játszották), annak a folytatását is nagyon várom :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem és szerintem marha jó volt. :P Szerencsére nem vitték túlzásba ezt a csöpögős, nyáladzó szeretet dumát, épp ídőben tértek át a vígjáték vagy akár a drámaibb részekre. :P Hatalmas arcok voltak benne. :P

Már időn túl reagálok, de mindegy...:P Én is megnéztem a Love actually-t aznap este, pedig pakolnom kellett volna, mivel másnap utaztunk, de nem bírtam ellenállni a kísértésnek, mivel minden évben karácsony táján megnézem, és ez az idén eddig elmaradt. Egyszerűen imádom ezt a filmet, mert olyan jó kis történeteket mesél el! :P Nem is tudnám kiemelni, melyik szál tetszett a legjobban, mert szinte mindegyik remek.

A pakolás meg maradt hajnalra... hát ismét nem aludtam ki magam, de ezt azóta sikerült pótolni.:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK:

 

Spoiler:

Kinyírta Ramirezt, amikor feldobta a pénzérméjét. Engem inkább az érdekel, ki az az öt hulla, akit Gordonéknak meg kell magyarázni, és ami miatt Batman magára vállalta az egész balhét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

Spoiler:

Igen, most tekertem oda ahhoz a részhez , tényleg csak leüti, viszont megnéztem azt a jelenetet is a végén, amikor is Gordon azt mondja Batmannak, van 5 halott , köztük két rendőr...Tehát érdekes...És ki az a három, aki még fontos volt Gordonéknak? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh hát azok nem nagy veszteségek...Szerintem nem ők azok, gondoltam rá elején is..Inkább örülnek, hogy annyi nekik :P

Spoiler:

Falcone és emberei. Meghát a csecsen és a kis kínai is meghalt ez már több mint 5 hulla

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó de Gordonék meg honnan tudják KétArc kit nyírt ki. Őket aznap végig lekötötte a kórházas és kompos ügy.

 

Spoiler:

Pláne Falconét és emberit. Plusz azt se tudhatták hogy a kínaival mi lett...Ez akkor is érdekes

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Az 5 hulla összetétele akkor is érdekes, mert nemhiszem hogy Gordon vágta, Falcone és sőförjét KétArc nyírta ki, plusz ugye ott van szegény Rachell ő biztos rajta van a listán, de a másik három személye kérdéses.

Az meg a másik hogy a maffiozók halálát nem kell megmagyarázni a közvéleménynek..Én szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, amúgy ezen kár is vitázni :P Mert amikor a Blu Ray eladások során volt valami chatelés a rendezővel, ő se tudott konkrét választ adni az 5 hullára :P

 

Valahol ezt olvastam, azt keresem de nem találom, minden esetre addig is legyen ez a válasz :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha Nolan se tudja az nagy gáz, hisz ő írta a tesójával a forgatókönyvet. :P

 

Spoiler:

Na megtaláltam :P

- Nolan has no idea who the five people killed by Two Face are,

http://www.aintitcool.com/node/39510

 

Nolannak fogalma sincs ki az 5 áldozat. Szóval lehet itt nagyokat vitázni a dolgokról, felesleges :P :P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forrás elég gázos, de ha ez igaz akkor lehet vetni a tigris előrevetődéseket. :P Egyébként egy rendező hogy mondhat ilyet? Példát vehetne az SW -ről. Ott minden meg lehet magyarázni, és Sansweet meg is magyaráz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forrás elég gázos, de ha ez igaz akkor lehet vetni a tigris előrevetődéseket. :P Egyébként egy rendező hogy mondhat ilyet? Példát vehetne az SW -ről. Ott minden meg lehet magyarázni, és Sansweet meg is magyaráz. :P

Nem inkább kimagyaráz? :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.