Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Miss: Szóval nemcsak éreztem kicsit gyengécskének Knightley-t? Sparrow valóban nem olyan sokkal több, mint az első részben volt, de ez az alakítás frenetikus Johnny Depptől. Olyan arcjátéka van, és olyan remekül játszik...

 

A vége? A VÉGE?! :lol: Az ODABASZÓS :rock: Nem tudom hogy másznak ebből ki az alkotók, de érdekes lesz.

 

Tedd fel a kérdéseidet, hátha tudok egyre-kettőre választ, bár nem valószínű :evil:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Duna Pláza nem adja feliratosan a filmet(POTC2)? :evil:

Csak a Momban adják feliratosan, a digitális teremben. Sajna csak átszállással tudtam odamenni, ráadásul mindenféle pótló buszok vannak. A 4,6-os vonalán is és a 2-es metró vonalán is. Számítani lehet némi káoszra, nekem volt benne részem tegnap :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, nagyon jó kis kifejezést írtál a film végével kapcsolatban, tényleg olyan :evil:;)

Nagggyon-nagyon érdekes lesz, hogyan fognak ebből kimászni vagy belemászni :lol:

SPOILER ON

Az egyik a kockajátékra vonatkozott, azt végül leírtam. A másik, ami nagyon érdekel, hogy mi a fenének mentek el a film végén Tiához újra? Erre azóta sem jöttem rá. Persze tudjuk, hogy végül mi lett az értelme ( :rock: ), de mi volt a kiváltó oka?

SPOILER OFF

 

Depp frenetikusan játszik a hangjával is, ezért voltam hajlandó majd negyven fokban átszelni fél Pestet, csak hogy eredeti hanggal halljam :) Az felülmúlhatatlan. Ja, és pont tegnap olvastam az Exites újságban, hogy szerintük is sz** a szinkron.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER

 

Szerintem nem volt olyan vészes a szinkron... bár voltak benne érdekességek. Pl. mikor Orlando mondja, hogy "Nem megyünk el Jack nélkül". Aztán meglátják Sparrowt, amint az egész törzs üldözi őt, és akkor hozzáteszi: "Na húzzunk innen". Szerintem sokkal poénosabb lett volna így megoldani: "Nem megyünk el Jack nélkül... felejtsétek el, amit mondtam!"

 

De amúgy nem volt vészes :lol:

 

A kocka... hát mi anno játszottunk ilyet, Bash-nak hívtuk, de csak két kockával, és már rég. Nem igazán tudom feleleveníteni a szabályait, szóval inkább nem mennék bele.

 

A Tiás kérdés érdekes. Talán azért mentek oda, hogy beszámoljanak az eseményekről. Vagy hogy hát ha ő tud valamit mondani. És tudott :rock:

 

A majom jó helyre került :evil:

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER ON

Addig nyugodtan mondhatod, hogy nem vészes, amíg nem láttad felirattal, eredeti hanggal :rock:

A feliratban azt mondja itt Will, hogy Mire várunk? Nekem ez tetszett. Hát igen, feliratban minél rövidebb a szöveg, annál jobb. Egyébként az ötleted nem rossz :evil:

Lehet, hogy tényleg azért mentek Tiához, jó ötlet. Legalább együtt szomorkodtak és nem hiába :lol: Szerintem is jó helyen van a majom nála, de hogy miért nem lehet megölni a majmot, az már csak egy apró részletkérdés ;)

SPOILER OFF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER

 

Igen, nekem már a filmközben is feltűnt a majom kérdése, hiszen az átok megszűnésével neki is kampeca kéne hogy legyen egy-egy golyótól. És könnyen lehet, hogy ez a kulcsa Barbosa kérdésnek is (akkor most így hívják a kapitányt?). Az első részben ugye lelövik a kapitányt, és vérzik is, mondja, hogy olyan hideg, szóval nagyon úgy tűnik, hogy meghalt... lehet, hogy emez az ikertestvére :evil:

 

 

SPOILER

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER ON

Addig nyugodtan mondhatod, hogy nem vészes, amíg nem láttad felirattal, eredeti hanggal :rock:

A feliratban azt mondja itt Will, hogy Mire várunk? Nekem ez tetszett. Hát igen, feliratban minél rövidebb a szöveg, annál jobb. Egyébként az ötleted nem rossz :evil:

Lehet, hogy tényleg azért mentek Tiához, jó ötlet. Legalább együtt szomorkodtak és nem hiába :lol: Szerintem is jó helyen van a majom nála, de hogy miért nem lehet megölni a majmot, az már csak egy apró részletkérdés ;)

SPOILER OFF

Akkor ez most mindenkinek nagyon-nagyon fontos!!!!!!!! Tessék rendessen végignézni az első Pirates-t!!!! Ugyan is a stáblista után folytatódik a film! És fontosabb a jelenet mint hinnétek! Jah és a 2 is folytatódik a stáblista után!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki esetleg nem tudja megnézni az első legvégét szóljon. Elmesélem mi történik, de inkább nézzétek meg!:D

A második rész végét meséld el, légy szíves, mert nem vártam meg a stáblista végét (mennem kellett utazás miatt) :D

Az első rész vége rémlik, mert láttam, de régebben. Na most akkor megnézem gyorsan még egyszer.

Donát, ha érdekel, szólj, és beírom, hogy mi történik az első film végén. A kapitány neve Barbossa :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D:D Valóban, erről közben elfelejtkeztem :D No, akkor meg fogom sasolni a végét rendesen a második nézéskor.

De hogyan felejthettem el az első végét, hiszen anno láttam is !!! És lestem nagy szemekkel akkor. Mégis kiment a fejemből, de most, hogy Priest figyelmeztetett rá (köszi szépen :D ), rémlett. Gyorsan meglestem. Feketével írom, mert utalás van benne:

A végén a stáblista után, a magára hagyott kincses ládához odaúszik a majom, és kivesz egy érmét. A ládát sajna illetékesek nem zárták le. Utána rögtön csontvázzá változik, de végül is csak a majom vesz az aranyból, így elvileg csak ő lehetne elátkozott. Mert szerintem újra indul a "játék". Barbossa holtteste meg ugye ott van. De hát halott, és attól még elvileg nem éledne fel újból, hogy megint működik az átok. Az előző átkozás szerintem azzal, hogy visszarakták a cuccot, megszűnt. Vagyis Barbossa meghalt, és most új "átokkör" van. De attól még történhetett valami, amiről mi nem tudunk, és majd kiderül jövő májusban :D Esetleg a majom a kezébe rakott egy érmét, amit nem mutattak nekünk, mert lelőnék a poént. Vagy a második rész stáblistája után kiderül ez is. Na de hogy került a majom Jackékhez? És Jack honnan tudja, hogy halhatatlan? Remélem, hamarosan megyek a második nézésre, mert kérdés kérdés hátán :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második rész végét meséld el, légy szíves, mert nem vártam meg a stáblista végét (mennem kellett utazás miatt) :D

Az első rész vége rémlik, mert láttam, de régebben. Na most akkor megnézem gyorsan még egyszer.

Donát, ha érdekel, szólj, és beírom, hogy mi történik az első film végén. A kapitány neve Barbossa :D

Nem Barbarossa? Akit Jeffry Russh játszott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Fountain trailer:

http://www.apple.com/trailers/wb/thefountain/hd/

 

Érdekesnek látszik.

Az is lesz! Kubrick 2001-e és Scott Blade Runner-je óta a Children of Men és a Sunshine

(és persze ez)

lesznek az első igazi csi-fi-k!!!!! Hál' Isten! Már nagyon hiányoztak :D

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pirates 2

 

Na, tegnap láttamoztam a cuccost. Végül is azt hozta, amit vártam. Nem kevesebbet, de sajna nem is többet. Jó dolgok: pár zseniálisan eltalált pillanat, Depp (amikor mókázik), Davy Jones (a megvalósítása tökéletes, bár Barbossa remek humora azért hiányzott), látvány. Rossz dolgok: túl hosszú (legalább fél órával hosszabb, mint kellene), elhibázott tempó, több gyenge poén, és a vége felé túlságosan el szeretne komolyodni, hiányzik belőle az első részben végig jelenlévő humor. Magyarul, indokolatlanul komolyan veszi magát, olyan irányba szeretné kiterjeszteni a sztorit, ami nálam nem egyeztethető össze az első rész végig kissé önironikus hangulatával. És picit Depp is beleszürkül abba, hogy a vége felé nincs sok lehetősége komédiázni. Most, hogy visszagondolok rá, egyáltalán nem tetszett, ahogy lezárták a filmet... Na persze az utolsó belépőnek örültem, és bizakodásra adott okot a következő részre.

 

Összességében azért szórakoztatott. Nem fogom gyakran nézni, de egyszer moziban megérte megnézni. 7/10.

 

Az év igazán ütős cuccai ősztől jönnek :D

 

A végére egy kis spoiler, mert nem tudom magamban tartani:

Az Elizabeth-Sparrow vonal nagyon irritáló és erőltetett. Ja, és mi volt ez a hihetetlen pátosz amikor Sparrow-t elnyelte a Kraken? Annyira túllihegték a dolgot, úgy értem, mindenki tisztában van vele, hogy Jack Sparrowról van szó és vissza fog térni... Komolyan elvárják, hogy ezzel érzelmeket lehet kiváltani? Ez nem a Gyűrűk Ura, hanem a Karib Tenger Kalózai, meg kellett volna maradjanak a saját műfajuknál...

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

túl hosszú (legalább fél órával hosszabb, mint kellene)

Pl. kihagyhatták volna a film eleji kannibálos részt, ott lehetne rajta igazán jól rövidíteni.

A spoilerben írtra csak annyit, hogy az a szál tényleg kicsit sok volt, nem igazán tudom, minek kellett Elizabethnek ezen görcsölnie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.