Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Über terminator spoiler

 

 

Spoiler:

Kijöttek új Terminator játékfigurák, és elég spoileresek,

 

Pl a film egyik nagy meglepetése lesz, hogy Connor csapatában az egyik manusz cyborg lesz. De nem a Marcus, hanem egymásik,.Kép is van az utóbbi trailerből kiollózva:

 

solidertc3.jpg

 

Forrás:

http://chud.com/articles/articles/17622/1/...URES/Page1.html

Megnéztem őket és hát ez a te álltalad említett fickó.....! Furcsa lesz így, no. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Oscar díjas Ben Kingsley, az Oscar díjas Forest Whitaker mellé még beválogatták a keményfiút, Mickey Rourke-ot is az Expendables című húsdarálós akciófilmbe, akinek csillaga most ragyog a legjobban, a Sin City és The Wrestler bunyós filmben nyújtott alakításai után.

 

Stallone rendezi és írja a kőkemény akciófilmet, amelyben egy zsoldos csapat indul egy dél amerikai diktátor hatalmát megdönteni.

 

 

Stallone, Jason Statham, Jet Li, Randy Couture pankrátor és Dolph Lungdren még a szereplők ugyebár. Ja és valami ismert női főhőse is lesz, lehet Angelina Jolie vagy Sandra Bullock.

 

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=51744

 

Rambo folytatásaként is felér, de tény az év legvéresebb legbrutálabb akciója lesz ez, igazán komoly szereplőgárdával.

 

Ja és a csóró Van Damme meg visszautasított egy szerepet a filmben. Kár hogy Swarci nem ér rá politikai pályája miatt, Stallone rá is számított volna...

 

Mindenesetre jól lesz figyelni erre a gyöngyszemre, ebben az évben érkezik, és a Rambo után ismét valami véresre van kilátás ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Yes man című filmet Jim Carreyvel és marha jó volt, nekem nagyon bejött, talán kicsit ösztönzőleg is hatott. Ki kéne próbálni. Tuti meg fogom majd nézni moziban szinkronnal, a JC szinkronok mindig nagyon jók.

Nekem egy 8/10, bár sztem sokaknak azért nem lesz ennyi, de nekem tetszett.

Yes is the new no! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rambo folytatásaként is felér, de tény az év legvéresebb legbrutálabb akciója lesz ez, igazán komoly szereplőgárdával.

Kötelező darab a Rambo4 után. És micsoda szereplőgárda! ezek együtt már a fél világit kiirtották. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kötelező darab a Rambo3 után. És micsoda szereplőgárda! ezek együtt már a fél világit kiirtották. :)

Kicsit most utánérzetem van a Rekkenő trailerjeinek, meg eme kijelentésednek összefüggésében. :P

"Na tessék, már megint....és megint........"

 

 

:):P;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na. Arany Málnára jelölték a Star Wars Clone Wars-t, és az Indy 4-et is! Az év legrosszabb folytatás kategóriában ;):)

http://joblo.com/razzie-nominees

 

Néhány érdekes még:

Legrosszabb rendezők:

Worst Director:

Uwe Boll, Scott Derrickson, Jason Friedberg & Aaron Seltzer, Tom Putnam, Marco Schnabel, Sylvester Stallone, Jon Avnet, Diane English, Roland Emmerich, Brian Robbins, Kenny Ortega, M. Night Shyamalan

 

Worst Actor:

Zac Efron, Dane Cook, Larry the Cable Guy, Eddie Murphy, Al Pacino, Keanu Reeves, Sylvester Stallone, Tom Cruise, Will Ferrell, Ashton Kutcher, Mike Myers, Adam Sandler, Mark Wahlberg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh ez csak ilyen szórakoztató díjkiosztó show műsor, amit nem szabad komolyan venni. Mindenesetre találok itt érdekes jelölteket..

Uwe Boll már egy pár díj büszke tulajdonosa, mondta is anno, hogy ez már felér egy Oscarral :);)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az arany málna bagázs csupa feltűnési viszketegségben szenvedő pojácából áll. Csak röhögni lehet rajtuk és a hülye jelöléseiken.

Pont az a lényeg, a nevetés :) Ez ilyen mókadíj, legalább is én mindig mosolygok rajta ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Watchmen japán trailer, a legújabb. :)

Vajon a filmet is látni fogjuk, vagy egyszercsak a Warnernál gondolnak egyet és "trailerekben" kiadják az egész filmet? :)

Csak legyen, aki összerakja a kész filmet belőlük ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a WB is szánalmas és csak a profitra hajt, nem csak a Fox

Elvileg a Harry Potter utolsó könyvei elég darkosak és felnőttesek már.

Erre meg az új Harry Potter mozi PG besorolást kapott. Hát ez vicc komolyan! Azaz korhatár nélküli. Jesszusom, ez nem jó jel...

http://www.aintitcool.com/node/39688

 

Harry Potter rajongó ismerősőm is elvárta volna már a 18as karikát, de legalább egy felnőtt folytatást...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harry Potter rajongó ismerősőm is elvárta volna már a 18as karikát, de legalább egy felnőtt folytatást...

Azért most gondolj bele... ;)

Ha netalán egy tíz éves gyerek arra vetemedne, hogy megnézze egyhuzamban a filmet akkor hagyja ki az utolsó kettőt? :) Az addig oké ha a gyerekek a kor előrehaladtával ismernék meg a teljes sztorit(filmet), node a mai világban ez már nem műkődne. Megvan a DVD-n, oszt oda rakod a kölök elé, miközben kicseréled alatta a pelenkát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ez már tényleg gyerekbarát besorolás, és az utolsó 2 film elég darkos volt már.

Gondolom Rowling tisztában volt a gyerekek ingerküszöbével, a hatóság meg nem. Ennyi erővel minden második Cartoon Networkös rajzfilmet betilthatnának, illetve 18-as karikákat rakhatnának ki. Vicc az egész amit művelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek! Hivatalos bejelentés jött Chris Nolan-től. Ő és David Goyer már gőzerővel dolgozik a Batman 3 forgatókönyvén. Minden eddigi Batman 3 pletykát megcáfolt. Tehét nem Eddie Murphy lesz Rébusz ;)

És, hogy ki volt az az 5 halott, akiket Gordon említett a film végén? Nolan azt ígérte, majd elmeséli. Hogy ezzel mit akart mondani azt nem tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg a Harry Potter utolsó könyvei elég darkosak és felnőttesek már.

Harry Potter rajongó ismerősőm is elvárta volna már a 18as karikát, de legalább egy felnőtt folytatást...

 

Elvileg? ;)

Spoiler:

Az utolsó könyvben többen halnak meg mint a John Ramboban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek! Hivatalos bejelentés jött Chris Nolan-től. Ő és David Goyer már gőzerővel dolgozik a Batman 3 forgatókönyvén. Minden eddigi Batman 3 pletykát megcáfolt. Tehét nem Eddie Murphy lesz Rébusz ;)

És, hogy ki volt az az 5 halott, akiket Gordon említett a film végén? Nolan azt ígérte, majd elmeséli. Hogy ezzel mit akart mondani azt nem tudom.

 

Valami linket tudnál adni, hogy hol olvastad? Batman pletykák jönnek mennek, mindenféle "hivatalos" hírek vannak, sose lehet biztos az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.