Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Elolvastam pár véleményt az Őrzőkről néhány fórumban. Hát igen....vegyesek a vélemények. :) Amúgy a teremből is kisétáltak páran film közben. A sok dialógot nem mindenki preferálja. Gondolom akciódúsabb, pörgősebb filmet vártak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy apró észrevétel a filmhez. A zene. Zseniális. :)

Spoiler:

A temetés alatt az ismert Simon and Garfrunkel Sound of Silence-e piszok jó. :)

 

Az sg.hu-n a fórum szekcióban amúgy eddig áradoznak a filmről. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sasszem, Hazugságok hálója

 

Két jó kis thiller. :) Ugyan a főszereplők alól kicsit kilóg a lóláb mindkét esetben, mint hiteles karaktermegformálók, de ettől függetlenül végig lehetett izgulni mindkét filmet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

uh csak érdekesség.

A Jonas Brothers koncertet az új egyedülálló Cameron által fejlesztett FUSION 3D-vel forgatták, amivel az AVATART is.

Itt még írják is, milyen izgatottak, hogyan fogadja a nép az egyedülálló élményeket.

http://news.prnewswire.com/DisplayReleaseC...2704&EDATE=

Hát így fogadták...:PP

http://www.imdb.com/title/tt1229827/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ugyan nem ismerem a bandát, de gondolom itt is azért ez az eredmény amiért sok okostojás a Sötét Lovagért lehúzta direkte a Keresztapát. :P Cskazértis 1-es!

 

Szerk: Belenéztem az egyik klipjükbe. Elég is volt. :) Inkább ezer U2 3D még mint ezek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, neked a múmia is jobban tetszett a TDK-nál :)

Na és akkor? :) Írtam, hogy folytatásként nálam a Múmia három jobban bejött mint a Sötét Lovag. És kapaszkodj meg, ezt a mai napig így gondolom. :P Egyszerűen a Kezdetek zseniális történetét nem éri utol a folytatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm a Watchmen tényleg sokkal jobb mint a The Dark Knight? :o

Azt nem mondanám, de más volt, és mindennel együtt nagyon jó. No akkor azért írok pár szót róla, bár jó néhány infót ma olvastam el.

De előtte a félreértések elkerülése végett Oldie csípi a TDK-t, amit az is mutat, hogy megvette a bótban eredetiben :P Nem mellékesen a húgom sem zengett ódákat a filmről, egy jó volt-tal el is intézte :P

Watchmen és a bevételek: szerintem manapság egy R besorolású filmnek az Államokban szinte lehetetlen 100 millás nyitóhétvégét produkálnia, nem hiába igyekeznek minden filmet alacsony korhatárosra készíteni, a W-t pedig nem arra készítették. Mivel a felnőtteknek szól elsősorban, meg talán az okos kölköknek. Szerintem ezért meg a film hossza miatt is nem is rossz eredmény az az 55 milla.

Egyébként azok kedvéért, akik semmit sem tudnak a sztoriról: egy alternatív 1985-ben játszódik, mivel a múlt eseményei másképpen alakultak, mint valójában (pl. Nixon már az ötödik ciklusát tölti elnökként) köszönhetően a történet egyetlen képességekkel is rendelkező szereplőjének, Dr. Manhattannek (kék fickó), aki egy kutatási balesetben vált szuperlénnyé, és jócskán megváltoztatta az emberiség történetét. Történetünk idejére az Őrzők bűnüldöző tevékenységét betiltották, nagyrészt hétköznapi életet próbálnak élni, már aki tud. A sztori azzal kezdődik, hogy egyiküket megölik, és egy társuk elkezd nyomozni az ügyben.

A történet valóban nem pörgős, elég hosszan ismerjük meg a karaktereket, az egymáshoz és a világhoz való viszonyukat, szóval a két és háromnegyed órás film kisebbik fele akció. Ja, és amiben még piszok mód eltér a többi képregény sztoritól, hogy itt egy cseppet sem arról szól, hogy van egy szupergonosz, aki hatalomból vagy pénzért a világ feletti uralomra tör, mint ahogy más hasonló sztorikban teszik, és a főhősök a végén jól elnáspágolják :P Jókat el lehetne vitázni róla morális szempontból, már ha majd többen is megnézitek :) Mert van mit beszélni róla :)

A színészek között egy A-sztárt sem találni, ami nem válik a film kárára, de azért rám jellemző, hogy egy-két kivétellel már mindegyiküket láttam, valakit több filmben is :P

Azt is olvastam ma, hogy a Times beválasztotta a 20. század legjobb regényei közé, az egyetlen képregényként sikerült ezt elérnie. Az író Alan Moore, az egyik legjobbnak számító képregényíró, nem vett részt a film elkészítésében, sőt totál elhatárolódott tőle, mivel már több sztoriját elcseszték a filmesek, ezt azért sajnálom, de hát ő döntött így.

Részemről ajánlani tudom sok mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ugyan nem ismerem a bandát, de gondolom itt is azért ez az eredmény amiért sok okostojás a Sötét Lovagért lehúzta direkte a Keresztapát. :) Cskazértis 1-es!

És ne feledkezzünk meg azokról az okostojásokról sem, akik direkt leszavazták a TDK-t, csak mert beelőzött minden filmet a világon (kapaszkodjatok meg.. a VILÁGON :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ne feledkezzünk meg azokról az okostojásokról sem, akik direkt leszavazták a TDK-t, csak mert beelőzött minden filmet a világon (kapaszkodjatok meg.. a VILÁGON :) ).

Obi1, na adjon Isten, de a térdemet fogom csapkodni amikor a Watchmen megnézése után lehurrogod a Sötét Lovagot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, na adjon Isten, de a térdemet fogom csapkodni amikor a Watchmen megnézése után lehurrogod a Sötét Lovagot. :)

Minden meglehet, ha tetszeni fog a film lehet hogy a képregényt is beszerzem valahonnan.

Amúgy tényleg olyan durva a film? Csak mert akkor meg kell válogatnom hogy kit viszek magammal a moziba.

 

MissKarrde: Kikérem magamnak, még a 300 is megvan dvd-n. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden meglehet, ha tetszeni fog a film lehet hogy a képregényt is beszerzem valahonnan.

Amúgy tényleg olyan durva a film? Csak mert akkor meg kell válogatnom hogy kit viszek magammal a moziba.

 

MissKarrde: Kikérem magamnak, még a 300 is megvan dvd-n. :)

Elégé véres és brutális amikor kaszabolnak, szóval kiskorút ne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden meglehet, ha tetszeni fog a film lehet hogy a képregényt is beszerzem valahonnan.

Amúgy tényleg olyan durva a film? Csak mert akkor meg kell válogatnom hogy kit viszek magammal a moziba.

 

MissKarrde: Kikérem magamnak, még a 300 is megvan dvd-n. :)

Képletesen értettem :)

Szerintem túl fiatalt ne vigyél, se olyat, akinek kényes a gyomra. Egy-két jelenet kiütheti a biztosítékot, bár kevés durvább jelent van csak. Bár a mai tiniknek más az ízlésvilága, mint nekem volt, de azért 16 alatt ne vigyél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskorút semmiképp se vinnék (magamat?), csak gondoltam nem minden csajnak bírja a gyomrát egy-egy véresebb jelenet.

Randira nem pont ezt a filmet kéne erőltetni, de ha régi az ismertség akkor kiderülhet mennyi vér van a pucájában. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Randira nem pont ezt a filmet kéne erőltetni, de ha régi az ismertség akkor kiderülhet mennyi vér van a pucájában. :)

Így jár az ember ha nem egy öregharcostól kér randizási tanácsadást. :)

 

Egy héten belül mindenképpen megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskorút semmiképp se vinnék (magamat?), csak gondoltam nem minden csajnak bírja a gyomrát egy-egy véresebb jelenet.

Ööööö.... eszembe jutott, hogy még Te se vagy éppen matuzsálem-korú, de nem írtam, hogy magadnál fiatalabbat ne :) Lánynál sem lehet tudni biztosat, Te ismered az illetőt, és hogy miért hívnád el, szóval így ismeretlenbe nehéz tanácsot adni :) Én két jelenetet mondanék vészesebbnek, de azok sem tartanak túl sokáig, szóval kibírható. Szerintem érdeklőbb meg előbb, hogy pl. hogy áll a Kill Bill-lel vagy Grindhouse-zal, stb :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz. :) Csak sajnálom, hogy nem egyezik a véleményünk. :P

Oly sokban nem különbözik szerintem, már ami a Sötét Lovagot illeti. :) Jónak tartom, de nem kiválónak. Ahhoz még valami nüánsznyi dolog hiányzott belőle. Talán Gotham City zordabb látványvilága, talán az alant jelzett giccses rész átírása.....nem tudom. Minden esetre a Watchmennél percről percre azt éreztem, hogy egyre jobban élvezem a sztorit, a monológokat, a brutális hentelést, a zenét és az egész atmoszférát. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööööö.... eszembe jutott, hogy még Te se vagy éppen matuzsálem-korú, de nem írtam, hogy magadnál fiatalabbat ne :) Lánynál sem lehet tudni biztosat, Te ismered az illetőt, és hogy miért hívnád el, szóval így ismeretlenbe nehéz tanácsot adni :P Én két jelenetet mondanék vészesebbnek, de azok sem tartanak túl sokáig, szóval kibírható. Szerintem érdeklőbb meg előbb, hogy pl. hogy áll a Kill Bill-lel vagy Grindhouse-zal, stb :P

Egye-fene, maximum ha megijed akkor megvigasztalom.

Spoiler:

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.