Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nyugi Darkoo, azért egy videót üzembe helyezni nem két másodperc. Valami készülődik, mert már változott az alant linkelt website. Elsőre snassz volt, most meg már Avatar designes. (Lehet ez volt az egész :cool: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a farkas piszok brutál, de tényleg......ez semmivel sem jobb és élethűbb mint az SW3 effektjei. :P
Vagy a Final Fantasy: Advent Children.

 

Mindenesetre engem így ez meggyőzött, szeretem az FF-hez hasonló filmeket :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg k*rva jó. Látszik, hogy CGI, ez mindig is látszani fog, de ki nem csokizza le. Azért játékgrafikának nevezni egy cseppet baromság, mert nincs olyan játék, ami ezt megközelítené. De mint minden film, ez is a moziban dől majd el.

Viszont azért lehetett volna valamivel több szöveg. Maga a trailer elég lagymatag, ha összevetem mondjuk a Star Trek teaser trailerével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, de én nem tudtam eldönteni hogy ez most a filmnek, vagy a videojátéknak a trailere. Egy cseppet megmosolyogtató hogy EZT nevezte mindenki forradalminak. :P

 

Szerintem az. Az ILM és a WETA gyönyörű és aprólékos munkát készített a két év során, és 3D-ben az effektek is feljavulnak nem elfejteni. Szerintem nagyon szép, de ez csak az én véleményem :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért játékgrafikának nevezni egy cseppet baromság, mert nincs olyan játék, ami ezt megközelítené.trailerével.

Na ne mond. :cool:

Szerintem az. Az ILM és a WETA gyönyörű és aprólékos munkát készített a két év során, és 3D-ben az effektek is feljavulnak nem elfejteni. Szerintem nagyon szép, de ez csak az én véleményem

Szépnek szép, de annak a SW3 is az volt 4 éve, és a LOTR is. Mindegy, maga a trailer tetszik, legfőképp az első fele. A bolygó jól néz ki, de a Navi-k nagyon gumisan néznek ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, így 720p-ben már azért nem semmi.

 

Hogy ha a forradalmiságot még mindig nem érzem, azért meggyőzött ez a trailer.

1080p-ben meg már megfogta a gépem.

A forradalmat nem is a trailerre ígérték, hanem a mozira. Bár én nekem ez is elég lesz, ami a trailerben van. Ilyen részletes CG-ket életemben nem láttam még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szedem lefelé ezernyolcvan pében. Pár perc és kiderűl, hogy csak a felbontás miatt volt e "gagyi" :P De az állatok mozgása tényleg kicsit cinkes ott az erdőben :P Persze mielőtt még félreértené bárki is, így is tuti IMAX nézős lesz :cool: A látványvilág fullra bejön repcsistül, lebegő hegyestül. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.