Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

James Cameron rekordbevételeket produkáló alkotása nyomán újra piacra tervezik dobni egyebek mellett a Csillagok háborúja és A gyűrűk ura trilógia 3D-technikával feljavított verzióját.

 

Mátrix.

:D

 

Majd rádöbbennek, hogy a 3D technika nem minden.

 

Nem minden, az igaz. Viszont a fenti filmeket megnézném 3D-ben is, meg akkor is, ha 2D-ben újra leadnák, mert jó lenne őket megint moziban látni :D

Egyébként meg valóban kell egy jó film is hozzá, mint az Avatar, végül is igazad van :D

Az említett filmek meg aztán tényleg jók voltak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom először az Ep5-t és majd kiderül a fogadtatáson, hogy kell-e a többit is.

Viszont az aszteroida bező majd benne :D

Miért pont az ep5-öt? Akkor már jöhetne a 6 is :D Na jó, ez csak költői kérdés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én ilyentől óvva inteném a filmstúdiókat. Főleg azok után, hogy új film ritka mint a fehér holló, mert nagyrészt rebootolnak meg hasonló. Az Avatar lényege se a 3D. Aztán meg ugye elég sokan vannak akik ilyen-olyan rendellenesség miatt nem tudják élvezni ezeket a filmeket.

Amúgy annak idején se vált be teljes körűen a 3D mozizás, bár tény manapság azért fejlődik annyit a technika, hogy az emberi szemet ne érje túlzott megterhelés.

Én azt mondom, hogy inkább új filmeket alkossanak. A mozi amúgy is 2D inkább mint 3D. Majd a hologrammoknál lehet a kezüket dörzsölgetni, hogy éljen, ez már tényleg csoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom először az Ep5-t és majd kiderül a fogadtatáson, hogy kell-e a többit is.

Viszont az aszteroida bező majd benne :D

Szerintem ha lesz is ilyen, akkor valamelyik új készítésű filmet fogja felújítani. De én nem igazán hiszek ennek a cikknek. Lassan már mindenki Cameron f*szát szopja, ami engem már nagyon durván zavar. Ne tegyük meg a világ urának? :D Ok, hogy sikeres az Avatar, de a többi film attól még nem lesz az, hogy átalakítják 3D -re.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én ilyentől óvva inteném a filmstúdiókat. Főleg azok után, hogy új film ritka mint a fehér holló, mert nagyrészt rebootolnak meg hasonló. Az Avatar lényege se a 3D. Aztán meg ugye elég sokan vannak akik ilyen-olyan rendellenesség miatt nem tudják élvezni ezeket a filmeket.

Amúgy annak idején se vált be teljes körűen a 3D mozizás, bár tény manapság azért fejlődik annyit a technika, hogy az emberi szemet ne érje túlzott megterhelés.

Én azt mondom, hogy inkább új filmeket alkossanak. A mozi amúgy is 2D inkább mint 3D. Majd a hologrammoknál lehet a kezüket dörzsölgetni, hogy éljen, ez már tényleg csoda.

Ritka dolog, de most minden szavaddal egyetértek! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, rosszul tudod. Ő már a világ ura, maga mondta :D
Remélem ez csak mende-monda. :D De lássátok, hogy nem vagyok elevszett, idén két BR kiadványra tuti vevő vagyok. Az egyik az Avatar a másik pedig a 2012. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem ez csak mende-monda. :D De lássátok, hogy nem vagyok elevszett, idén két BR kiadványra tuti vevő vagyok. Az egyik az Avatar a másik pedig a 2012. :D
Teljes mértékben kitaláció :D

 

:D

 

Noh, a 2012-öt 3D-ben is megnézném. Ott aztán lenne kapaszkodás ezerrel a szék-karfába. Mondjuk anélkül is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, a 2012-öt 3D-ben is megnézném. Ott aztán lenne kapaszkodás ezerrel a szék-karfába. Mondjuk anélkül is :D
Én nem is láttam még, de látványvilág annyira lenyűgöző, hogy már csak azért is megveszem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, mert te mondogatod mindig, hogy neked a látvány nem elég :D

Akkor ez csak olyankor él, amikor egy amúgy neked nem túl bejövős sztoriról van szó? :D

A kivétel erősíti a szabályt. :D Ez most valahogy nagyon megfogott.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha lesz is ilyen, akkor valamelyik új készítésű filmet fogja felújítani. De én nem igazán hiszek ennek a cikknek. Lassan már mindenki Cameron f*szát szopja, ami engem már nagyon durván zavar. Ne tegyük meg a világ urának? :D Ok, hogy sikeres az Avatar, de a többi film attól még nem lesz az, hogy átalakítják 3D -re.

 

 

Gondolom azért mert ő csinálta a világ 2 legsikeresebb filmjét, amely a legnagyobb rendezők közé sorolja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar-láz különben elég elképesztő.Péntek du a rádióban Winkler és Bacsó erről beszélt, szombat délelött pedig a buzis dologgal foglalkoztak.Ebédmeghívásra utazva, egy ember a mobilján az Avatart dicsérte, és megérkezvén a házhoz a többiek mindegyike újságolta, hogy megnézi mindenképp csak arra vár, hogy legyen jegy az Imax-ban.

Ez engem nagyon emlékeztet az EP 4 körüli reakciókra.Akorriban mindenki erről beszélt és látni akarta.És akkor sem lehetett rá jegyet kapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvannak köszi.

Szívesen.

 

Ez engem nagyon emlékeztet az EP 4 körüli reakciókra.Akorriban mindenki erről beszélt és látni akarta.És akkor sem lehetett rá jegyet kapni.

Öcsém is évek óta nem volt moziban, ezt bezzeg megnézte ő is, szóval tényleg szinte mindenki látni szeretné az Avatart :P

Azt azért tegyük hozzá, hogy most biztos jóval több mozi, de még több moziterem van. Jegyet kapni lehet, csak éppen az IMAX-terembe nehéz normális helyre egyáltalán időben jegyet foglalni. Szerintem menni fog a film még ott néhány hónapig, hiába jön majd másik film :P Azt adják majd, amire többen érdeklődnek :D Kicsit pesszimistább voltam pedig e tekintetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar Kimaradt, illetve módosult jelenetek 2:

 

Spoiler:

Az epizód, amikor a buldózerek pusztítására ébrednek és egymás kezét fogva térnek vissza a törzshöz.

Elejétől írom, bár sok részlet ismerős lesz, a lényeg a párbaj.

 

Eytukan: Tsu'tey fogja vezetni a harcosokat ! Tsu'tey előrelép, magasba emeli a kezét, és harci kiáltásokkal buzdítja a vadászokat.

Grace próbálja csillapítani, de Tsu'tey mérgesen rászól, hogy itt Grace nem beszélhet.

Jake és Neytiri átvág a tömegen, Jake érzi, hogy minden szempár őt fürkészi. Megállítja Neytirit.

Jake: Nézd van néhány dolog, amit el kell mondjak neked. Nehéz lesz, de szeretném ....

Tsu'tey rákiált: Te! Nekirohan Jake-nek, ledönti a lábáról, Jake hanyattesik.

Tsu'tey kiáltva kérdezve Neytirire mutatva: Te összejöttél ezzel az asszonnyal!?

Grace: A fenébe.

Jake feláll, Neytiri felé nyúl, a lány odamegy hozzá, és megszorítja a kezét.

Mo'at: Ez igaz? Neytiri felvetett fejjel szilárdan: Igen asszonya vagyok Eywa előtt. Megtörtént.

Tsu'tey meggyötört arccal fordul Eytukan, és Mo'at felé: Neytirit nekem szántátok! Minden

megváltozik. Minden elpusztul.

Tsu'tey Jakere mutat, a fájdalma dühbe csap át: Ezek az idegenek mindent megölnek, amihez hozzáérnek,

mint a méreg.

Mo'at: Neytiri! Ha ezt az utat választod, soha nem lehetsz Tsahik. Elherdálod az életedet!

Neytiri az anyjára néz, szemeiben bánat csillan, de nem megbánás: Már választottam.

Tsu'tey kihúzza a kését, és egy üvöltéssel rátámad Jakere. Jake ekkor már felkészülten várja.

Kilép, blokkolja a kést, majd egy kemény könyökütést visz be Tsu'tey arcába. Tsu'tey elesik, az orra

vérzik, de felpattan hogy egy következő támadást indítson.

Eytukan megragadja a karját: Állj! Ez nem egy szabályos kihívás.

Tsu'tey áthatóan nézi Jaket, mialatt elteszi a kését: Kihívlak téged.

Grace: Jake neee.....

Jake: Elfogadom.

 

Eközben a samson helikopterben: Quaritch a pilótafülkében Trudy mellet ül. Trudy ránéz, majd a

rádión a mobil labor hívójelét hívja: Itt samson egy hat, berepülünk a pozíciójukba, a fedélzeten

Quaritch ezredessel és ...

De Quaritch lekapcsolja az adást: Mondtam hogy jelentsen be minket?

Trudy: Bocsánat uram de ez az előírás.

Norm a laborban válaszolna a hívásra: Samson egy hat? Trudy? De nincs válasz.

Reménytelenül nézi Grace és Jake készülékét, nincs mód a figyelmeztetésükre.

 

Tsu'tey és Jake egymással szemben állnak, egy-egy hosszú harci botot tartanak a kezükben.

Az egész törzs egy nagy körben állja körül őket.

Grace: Jake! Mi ez ördögöt csinálsz.

Jake: Ez az egyetlen istenverte út, hogy meghalgassanak.

Tsu'tey nekiugrik Jakenek egy éles harci kiáltással. Jake kivédi az ütést a botjával.

A botok csattognak, ahogy a két harcos ugrik, lebukik, ádázul támad és védekezik.

Tsu'tey egy körkörös ütéssel próbálkozik Jake bokájára, de Jake kifordul és eltalálja Tsu'teyt a

hasán a bot tompa végével.

 

Trudy samsonja leszáll, és egy csapat katona rohan a mobil állomás felé.

 

Tsu'tey egy sor rövid, de erős csapással támad, jake hasonló dühvel harcol. Midketten a szívükből

küzdenek. A botok zúgva szelik a levegőt, csattognak mint a puskalövések.

Jake keményen támad, Tsu'tey meginog, hátrál, botladozik....

Jake bevisz egy erős ütést melytől Tsu'tey térdre esik....

 

A mobil vezérlő belső ajtaja kicsapódik, és Quaritch feltartóztathatalanul nyomul Grace készüléke

felé.

Norm: Hé várjon nem szakíthat meg egy élő kapcsolatot, nagyon veszélyes, várjon !

Quaritch félrelöki Normot, és ököllel rácsap a vészleállító gombra. Grace készüléke lekapcsol.

 

Grace avatarjának szeme becsukódik, és összecsuklik. Neytiri éppencsak el tudja kapni, mielőtt

teljesen elvágódna.

Jake éppen védené Tsu'tey egy ütését, amikor az ő szeme is becsukódik, és KRACK, Tsu'tey ütése

csattan a fején. Jake elvágódik, teljesen mozdulatlan. Tsu'tey megböki a botjával, majd elfordulva

egy átható győzelmi kiáltást hallat.

 

Jake készüléke kinyílik, fel van villanyozva a harctól, dühösen szól Quaritchnak:

Elment az istenverte esze? Quaritch: Átlépett egy határt. Keményen megüti Jaket, aki visszahanyatlik

a készülékbe. A katonák kiemelik, és megbilincselik a csuklóit.

 

Tsu'tey kivonja a kését, lehajol, és megragadja Jake haját: Ez egy démon egy hamis testben, nem

élhet tovább. Kését Jake torkára helyezi, de Neytiri ráugrik, és egy teljes fordulattal lerántja

Jakeről. Tsu'tey megpördül bucskázik, majd feláll megnézni mi történt.

Neytiri, mint egy anyaoroszlán guggol Jake teste fölött. Fogai, kése szabadon, fülei hátra lapulva,

és ősi indulattal vicsorog.

Tsu'tey lihegve áll. Átnyomakodik a tömegen, majd elmegy a vadászait szólítva.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar Kimaradt, illetve módosult jelenetek 3:

 

Spoiler:

Amikor Quaritch mutatja Jakenek az általa rögzített videologot, ami arról szól, hogy nincs semmijük,

ami kellene a naviknak, és soha nem hagyják el az otthonfát, történik még ez-az.

Grace elmondja, hogy milyen csodálatos világban élnek, de a totálisan közömbös Selfridge leállítja a teljes avatar programot:

Selfridge Gracehez: - Nos én kedveltem ezt, de sajnos a teljes avatar csapat a következő űrhajóval visszatér a földre. Leállítottam a teljes avatar programot, azonnal és véglegesen.

Jake, Norm, Grace szó nélkül döbbenten fogadják a hírt.

 

Látunk egy lobogó tűztengert, lovasok sziluettjei lassított mozgásban, kezükben íj, és lándzsa.

 

A vezérlőközpont monitorán Wainfleet végigpásztáz a külső terepen, a behemót bulldózerek kiégett

parázsló roncsain. Eldőlt, szénné égett ampsuit-okon ( Az egyszemélyes harci exoskeloton )

Halott katonák, testükben nyílvesszőkkel.

Wainfleet: - Először bansheekkal jöttek, lángba borították az ampsuitokat, a kezelők elégtek.

Quaritch és selfridge mogorván nézik a képeket.

Quaritch: - A veszteség?

Wainfleet: - Hat halott, mindenki. És a gépek teljesen.

Selfridge: - Jézus !

 

Selfridge irodájában.

Selfridge higgadtan, mereven néz, mialatt Quaritch vázolja a tervet.

Quaritch: - Meg tudom csinálni, hogy minimális veszteségük legyen. Gázzal pucoljuk ki őket.

Humánus módszer. Többé kevésbé.

Selfridge sóhajt, és az arcát dörzsöli.

Quaritch: - Most ne hagyjon a szarban! Ez pont az az incidens, amire szükségünk volt.

Selfridge: - Rendben van húzza meg a ravaszt.

 

A biológiai laborban.

Max és a laborok személyzete komoran pakolják, csomagolják az iratokat, berendezéseket, fegyveres

biztonsági személyzet felügyelete mellett.

Jake, Grace, Norm, zordul szemlélik egymást.

Grace: - Ezek legyalulták az egyik szent helyüket, hogy ezt a választ kapják. Kiprovokálják

a háborút, hogy meglegyen amit akarnak.

Norm: - Nem tudom elhinni!

Jake: - Amikor az ember szarban van, ellenséget kreál. Majd ezzel igazolja a tetteit.

 

Trudy rohan be a laborba lihegve. Teljes pilótaszerelésben, kezében a sisakja.

Trudy: - A személyzet indítja a harci gépeket, mennek ledönteni az otthonfát.

Jake: - Mikor?

Trudy: - Most. Már sorakozunk a pályán! Mennem kell.

 

Grace: - Istenem.

Jake dühösen hajtja a kerekes kocsiját az ajtó felé, Grace követi.

 

A vezérlő központban.

Selfridge szemléli a repteret, ahol a kiszolgáló személyzet sürgölődik a gépek körül, töltik fel

a fegyverkonzolokat. Megfordul, amint Jake és Grace közelednek hozzá.

Grace: - Parker, várjon. Állítsa le! Ezek emberek, akiket.....

Selfridge a szavába vágva: - Ezek repkedő ősemberek, akik fákon élnek. Nézzen körül, mindenfelé fa.

Menjenek máshova.

Grace: - Az isten szerelmére, gyerekek vannak ott, kisbabák!

Jake: - Nézze Selfridge, nem akarhatja, hogy vér tapadjon a kezeihez. Hadd beszéljek velü.

Bíznak bennem.

 

Selfridge fontolgatja a hallottakat.

 

Az avatar vezérlő szobában.

Selfridge, és fegyveres bizonságiak kísérik Jaket, és Gracet a készülékekhez. Ők ketten behelyezkednek a készülékekbe, Norm és Max előkészítik a rendszert.

Selfridge: - Egy órájuk van. Hacsak nem akarják, hogy a barátnőjük ott legyen, amikor az akció

elkezdődik, vigyék el onnan őket. Egy óra.

 

Jake magára zárja a készülék fedelét, Norm indítja a folyamatot.

 

Az otthonfa ledöntése nagyjából úgy van, ahogy a forgatókönyvben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar Kimaradt, illetve módosult jelenetek 4:

Itt is sok minden viszaköszön, de lényegi eltérések is vannak.

 

Spoiler:

Grace-ék szökése.

 

Jake, Grace, és Norm egy közös zárkában tartózkodnak. A priccseken ülve hallgatásba burkolózva.

Túl idegesen az alváshoz, érzelmileg kimerülve, mozdulatlanul.

Grace: - Soha nem akarták, hogy sikerrel járjunk.

 

Trudy közeledik a folyosón, egy rozsdamentes ételkocsit tolva maga előtt.

Trudy az őrhöz: - Szerintem ez a steak túl jó ezeknek az árulóknak.

Az őr: - Steaket kapnak? Ez szemétség, hadd nézzem.

 

Az őr lehajol, hogy belenézzen az ételhordóba és...

Trudy pisztolyának csöve nyomódik a füle mögé.

 

Trudi: - Uppsz. Lenyomja az őrt a földre. - Lent maradsz! Idióta. ( spanyolul )

Füttyent, és Max siet be a sarok mögül. Trudy megkötözi az Őrt a saját gyorskötözőjével, Max

fogja a belépőkártyáját, és a zárkához szaladnak. Lehúzza a kártyát. Az ajtó kinyílik, de ekkor

egy másik katona is megjelenik a sarok mögül. Trudy egy kézél csapást mér a gégéjére, majd egy

thai térdrugást a bordái közé.

Ezalatt az első katona próbál feltápászkodni, de Max alaposan fejbevágja egy kávéskannával.

Elterül, és lenn is marad.

Max: - Ez túl jól sikerült.

Trudy egy gyors csókot vált Normmal, mialatt szaladnak ki a zárkából.

Norm: - Nagy vagy bébi.

 

Jake kigördül felkapja a fekvő második katona fegyverét, Trudy megkötözi őt is.

Jake Maxhoz, és Trudyhoz: - Kösz.

Körülnéz a vegyes csapaton: - Szóval, hogy mondtátok? Kezdődik a zendülés?

Grace: - Én benne vagyok.

Trudy vigyorog, és összecsapja az öklét Jake öklével.

Jake: - Akkor gyerünk.

 

Az ellátó folyosón Jake keményen hajtja magát, a többiek futnak mellette. Elérnek egy zsilipajtóhoz,

ahol légzőmaszkokat vesznek magukhoz.

 

Jake Trudyhoz: - Izzítsd a gépedet. Trudy bólint, fogja Normot, és kiszaladnak a zsilipen.

Jake Maxhoz fordul: - Te maradj itt. Szükségem van valakira, akiben megbízhatunk.

 

Max bólint, Jake erősen megszorítja a kezét.

 

A samsonnál Norm segít Trudynak előkészíteni a gépet. Ahogy a turbinák felpörögnek, egy fénycsóva

fogja be őket. Egy fegyveres jelenik meg, rájuk emelve a fegyverét.

Katona: - Kapcsolja ki, és kifelé a gépből! Azonnal!

Jake jelenik meg mögötte pisztolyát rászegezve: - Csak lazán nyugodtan baka.

A katona hátrafordul, meglátja a rászegezett fegyvert.

Jake: - Le a földre, arccal lefelé. Kezeket a tarkóra. A katona hezitál.

Grace: - Csinálja amit mond a istenit.

 

A katona lefekszik. Norm leugrik, felkapja a katona fegyverét, és pisztolyát, mialatt Grace segít

Jakenek a tolószékből a gép rakterébe másznia. Összehajtja a tolószéket, és ő is felugrik.

 

Jake: - Gyerünk, gyerünk, gyerünk.

 

Az irányító központban Quaritch egy monitoron figyeli, mi történik kint a reptéren.

Tenyerével rácsap a riasztó gombjára, előrántja a pisztolyát, a vészkijárathoz rohan.

Kibiztosítja, majd a lélegzetét visszatartva feltépi az ajtót. Hatalmas ugrással kint terem.

Bent az emberek a légzőmaszkjaikat kapkodják elő.

 

A samson felemelkedik a rotor dübörgése közben, és Quaritch tüzet nyit.

Lövedékek csapódnak a géptörzsbe, Trudy egy kemény fordulóval a gép testét fordítja a tűz felé

a bent ülőket védve, majd a fák vonala felé veszi az irányt.

Jake diadalittasan csap a levegőbe: - Ez az bébi!

Grace: - Ezt a szarságot, nem igazán.

Jake átnéz Gracehez, és lefagy a tekintete. Grace lefelé néz a véres kezére. A hasát markolja

ahol lassan szétterül egy véres folt. Jakere néz tág szemekkel.

Grace: - Ez a szemét elkefélte a napomat.

Jake: - Grace nyugalom!

 

Norm avatarja, egy automata fegyverrel a vállán a mobil vezérlő központ vezérlő moduljának a

tetején áll. Kezével int, hogy emelkedhetnek, a kábelek megfeszülnek, a konténer elemelkedik

a földről.

Trudy samsonja tépázza a hegyi tisztás füvét, ahogy erőlködve emeli a modult a hosszú vonókötéllel.

A kelyiba leng, ahogy Trudy fordulót vesz az erdős terep fölött, és a gép orrát a Halleluja hegység

mélyebb régiója felé fordítja.

Kint a táj, felhők, sziklák suhannak, amiket sejtelmesen bevilágít a Polyphemus. (A gázóriás bolygó)

Jake pólyát ránt elő a Samson elsősegély csomagjából. Grace görnyedten fekszik a két hátsó ülésen

átölelve a vérrel borított hasát. Sápadt és ijedt.

Trudy csak a szemére hagyatkozva repül a gázbolygó világította terepen. A műszerei összevissza

pörögnek, használhatatlanul.

Trudy: - Legalább itt nem tudnak követni minket, ennyire mélyen a vortexben.

Jake: - Ugye ott a legerősebb, a lelkek völgyében.

Trudy: - Igen.

Jake: - Nagyon jó, ugyanis oda tartunk.

Trudy: - Vettem.

Jake bead Gracenek egy ampulla morfiumot, hogy enyhítse a fájdalmát.

Jake: - Szerzek neked segítséget Grace.

Grace: - Felejtsd el nem számít.

Jake megragadja a karját: - Nem! Ők tudnak segíteni rajtad. Tudom.

 

Lent fények festik a mágneses hegység szikláit a lelkek völgye körül. A samson csak egy apró rovarnak

látszik, ahogy elrepül a hatalmas sziklák mellett.

 

Jake: A lelkek völgye. Az erdőség szíve. Tudom, csak ott lehetnek.

 

A lelkek völgye egy mély kráter, úgy 100 méter átmérővel. Hatalmas Fűzfák szegélyezik, melyeknek

gyökerei leomlanak a meredek sziklafalakon, mint a gyertyaviasz.

 

Ennek a természetes amfiteátrumnak a középső részén az elmenekült Omatikaya törzs tagjai

csoportosulnak egy központi szikla körül, ami egy emelvényt, és egy oltárt mintáz.

 

Középről fények sugároznak, egy magányos fűzfa fényei. A fák anyja. Csomós, bütykös ősi fa, ami

a központi szikla közepéből ered. Gyökerei szétterülnek a hasadék alján, és egybefonódnak a völgyet

övező fák gyökereivel. Egy barázdált matt agyat mintázó felületet alkotva.

Mo'at az emelvényen áll, vezényli az éneküket.

 

Mo'at: - Bölcs öseink, kik Eywaban éltek vezessetek bennünket. Adjatok jelet.

 

A vezérlő konténer mint egy isteni ajándék leereszkedik, és lehuppan a földre.

Grace eszméletlenül fekszik a nyitott avatar készülékben.

Trudy ránéz Jakere, mintha azt mondaná: - Nincs sok idő hátra.

Jake érzi Grace hideg kezeit, majd befekszik a saját készülékébe.

Norm: - Tsu'tey most az Olo'eyctan. Nem hiszem, hogy odaengedne a közelbe.

Jake: - Meg kell próbálnom Norm.

Jake lehúzza a készülék fedelét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasva ezeket én már alig várom, hogy megjelenjen nálunk az Avatar regény :D

Ugye? Jól kifejtve, bemutatva a szereplők gondolatait, érzéseit! (esetleg az élővilágot jobban, vagy a kapcsolatot Eywa és a lakók között, h is működik ez, h kapcsolódnak bele az állatok. És még vagy ezer ilyen! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.