Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mi ez a hülyeség? :D

Pálfi György új filmje :D Az ő vizsga-filmje volt a Hukkle. Ezt a filmjét pedig most fogják bemutatni a Cannes-i filmfesztiválon. Index kritikája róla ITT :D Elég elborult film, de a képi világa meglepő a szokásos magyar filmekhez képest :D

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pálfi György új filmje :D Az ő vizsga-filmje volt a Hukkle. Ezt a filmjét pedig most fogják bemutatni a Cannes-i filmfesztiválon. Index kritikája róla ITT :D Elég elborult film, de a képi világa meglepő a szokásos magyar filmekhez képest :D

Érdekes trailer. Vizuálisan tényleg erősnek tűnik, volt pár képkocka aminél figyeltem csak, hogy hogyan... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pálfi György új filmje :D Az ő vizsga-filmje volt a Hukkle. Ezt a filmjét pedig most fogják bemutatni a Cannes-i filmfesztiválon. Index kritikája róla ITT :D Elég elborult film, de a képi világa meglepő a szokásos magyar filmekhez képest :D

Nem sámli! Én még nem hallottam erről a csávóról semmit. :D

 

Hol van Antal Nimród???? A Kontroll után kámforrá vált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol van Antal Nimród???? A Kontroll után kámforrá vált.

Mert Amerikában kilincsel mostanában arra várva, hogy valami pénzes producer fantáziát lát benne :D A legutobbi interjújában annyit mondott, hogy konkrétumot nem akar mondani amig nem biztos, de vannak kilátásai az óceánon túl :D Én mondjuk jobban örülnék, ha a több évig tartó -és még ki tudja meddig elhuzodó- lobbizás helyett itthon csinálna megint valami frankót :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A wtc-s filmet miért nem játsza le semmi?Rákattintok a linkre aztán a large-ra és semmi.Pedig a Quicktime felvan telepítve.

 

Nincs egy letölthető verzió valahol?

 

Amúgy miről fog szólni?Arról a napról?Rekonstrukció?

Nicolas Cage bentreked a WTC romjai alatt, aztán valahogy hőst csinálnak belőle. Hollywoodi f*szság...

 

Én nem tudok máshol trailert, csak az apple.com-on.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lássuk csak, a Da Vinci-kódról nem olvastam kritikát, helyette megnéztem 18-án, azaz már tegnap :D Ha már Pesten voltam.

Hogy őszinte legyek, nem fogom agyonnézni ezt a filmet a későbbiekben. Nem mondanám éppen rossznak, de a korrekt munka színvonalát sem nagyon éri el. A hosszával nincs baj, sok mindent is kellett belepaszírozni. Némileg megterheli az agyat, mert figyelni kell közben rendesen annak, aki nem olvasta. Amit sajnálok egy csöppet, hogy valahogy elsikkad Silas és Aringarosa kapcsolata, a püspök szerepe egyébként is elég halványos. De ami a "csúcs" az a bankigazgató, hát ezt igazán kihagyhatták volna, ha már nem tudták rendesen megcsinálni :o A sok "tudományos" magyarázatot azzal dobják fel, hogy közben láthatjuk a korabeli eseményeket cselekményesen is, ez nem volt éppen hátrány, elvégre nem kellett öt percen keresztül azt nézni, hogy két szereplő beszélget a témáról. Amit abszolút pocsékul oldottak meg, az az,hogy amikor valami személyesről van szó, vagy beszélgetnek a szereplők, Langdon minden átmenet nélkül elkezd szimbólum megfejteni. Rosszul jött ki. Kihagytak néhány apróságot, ami nem nagy baj, de egy fontos nagyobb dolgot is a történet végéből. Sőt, vannak dolgok, amik nincsenek megmagyarázva sehogy sem. Egyébként színészek nem voltak rosszak, Molina kicsit halvány volt, de nem ő tehet róla, nekem nagyon bejött Paul Bettany, mint Silas, de ezt már bemutató alapján sejtettem. No meg persze a remek McKellen :)

Azért van, ami remekül sikerült: a zene :rock: Az kifejezetten tetszett. Két jelent volt jó: az, amikor Teabing beszél Sophie-nak a Sang-realról és a szent nőiségről, a másik pedig a záró képsorok.

SPOILER ON Az a rész szerintem sok mindenkinek megmarad, ahol Langdon elindul a Rózsavonal mentén, és ott áll az üvegplaccon, néz lefelé a fejjel lefelé álló üvegpiramisra és láthatjuk, mi van az épület alatt. De ez részben a fényképezésnek, részben a megfejtett titoknak, részben a fantasztikus zenének köszönhető. SPOILER OFF

A záró képsor emlékezetes. Összességében nem volt éppen rossz, de vannak bajok vele. Ja, és ez volt Adrien Biddle operatőr utolsó munkája, mert meghalt.

 

Szerencsére sikerült megnéznem a V for Vendettát is, ez viszont nagyon-nagyon tetszett. Erős film, nagy hatással volt rám. Nagyon hamar lement az a röpke bő két órás műsoridő. A két főszereplő remek volt, minden dícséretet megérdemelnek. Nagyon bejött V karaktere és a felügyelőt játszó Stephen Rea is. A karaktere is, és színészileg is. Anyám, azért volt meglepi a filmben. Oké, csak részben, mert

SPOILER ON enyhén szólva is fura volt , hogy annak a börtönőrnek V-s hangja volt, vagy az én fülem rossz már megint. Totál gyanús volt, de csak halvány gyanú volt, hogy valami nincs rendben. Kedvencemmé vált az a jelenet, mikor felmennek a tetőre és Evey áll az esőben. No meg az első robbantás is. A sok V alak menetelése a végén valami fergeteges. SPOILER OFF

Majd elfelejtettem: Tánc nélkül nem forradalom a forradalom :clap:

 

No és láttam az X-men 3 mozis trailerét. Moziban azért mégis más. Még 12 nap, amíg láthatom :lol: Nagyon jónak tűnik eddig.

 

Most már megyek aludni, mert késő van, annyira, hogy az már korán van :D

Fél hat után kelek.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nicolas Cage bentreked a WTC romjai alatt, aztán valahogy hőst csinálnak belőle. Hollywoodi f*szság...

 

Én nem tudok máshol trailert, csak az apple.com-on.

Na jó de azért Nick Cage mostanában nem igazán szerepelt rossz filmben! EGyik kedvenc színészem! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Örülök nagyon hogy tetszett a Vendetta, mert nekem most az egyik kedvenc filmem lett. MÁr vagy 7x láttam, és egyre jobban tetszik. Annyira hogy még a maszkot is lerajzoltam bár nem lett a legjobb! :clap:

 

http://www.kepfeltoltes.hu/060519/../06050...ltoltes.hu_.jpg

 

Da Vinci: Még nem láttam és szerintem még pár napig nem is fogom. Viszont mindenképp meg akarom nézni. Sejtettem hogy a könyvet nehéz lesz megfilmesíteni, pont azok miatt a szempontok miatt amiket írtál és elrontottak. Megpróbálom majd én is úgy nézni, mintha nem olvastam volna.

HA másért nem, a színészek miatt érdemes lesz! :lol:

 

OFF

EDIT: És most gyorsan álljon neki mindenki, a tegnapi díjkiosztó bepótlásának! :rock: Jó pár oldal lett

ON

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira tetszett a Vendetta, hogy szeretném hamarost újra látni :clap:

Jó az a maszk :lol:

OFF

Már éjszaka pótoltam az Aranyfénykardos olvasást.

ON

A maszk tényleg szuper!!! Ez is ugyanúgy érzlmeket fejez ki mint Vaderé! :rock:

 

OFF

És utána láttam hogy már elolvastad! Nem lehetett kis idő az egészet végigolvasni. :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A maszk tényleg szuper!!! Ez is ugyanúgy érzlmeket fejez ki mint Vaderé! :rock:

OFF

És utána láttam hogy már elolvastad! Nem lehetett kis idő az egészet végigolvasni. :lol:

ON

Arra céloztam, hogy a rajz jó :clap: Csak már megint nem voltam egyértelmű.

 

OFF

Kb. háromnegyed óra volt, nem ragadtam le sehol, épp csak ránéztem, felfogtam, és már jöhetett is a következő beírás :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vendetta sikere elött én továbbra is tétlenül állok, de mindegy... azért nézzétek meg a képregényt is ha tudjátok. A szereplőknek ott tényleg jó motivácioik vannak és az aktuál-politizálgatás helyett egy kis '80-as évekre jellemző világvége hangulat uralkodik rajta :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem rég láttam Ingmar Bergman-tól a Hetedik pecsétet. Egy lovagról szól, aki épp a keresztes hadjáratból tér haza. Mikor meglátogatja a Halál, kihivja egy sakk-párbajra, s amig a játszma tart addig haladékot kap. Bár elég szinpadias, néhol kifejezetten érdekes film... néha leszokta adni az m1, ugyhogy aki tud az nyugodtan vessen rá egy pillantást :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem rég láttam Ingmar Bergman-tól a Hetedik pecsétet.

Sokszor olvastam már róla, főleg a forgatókönyvet szokták isteníteni. Nem olyan nagyon rég adták a tévében, de lemaradtam róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem rég láttam Ingmar Bergman-tól a Hetedik pecsétet. Egy lovagról szól, aki épp a keresztes hadjáratból tér haza. Mikor meglátogatja a Halál, kihivja egy sakk-párbajra, s amig a játszma tart addig haladékot kap. Bár elég szinpadias, néhol kifejezetten érdekes film... néha leszokta adni az m1, ugyhogy aki tud az nyugodtan vessen rá egy pillantást :rock:

Ja, öreg klasszikus... Bár nekem nem tetszett :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy másik film, amire érdemes lesz odafigyelni: "The Road to Guantanamo". Három muszlim származású brit férfi történetét dolgozza fel, akiket a hirhedt amerikai börtönbe, Guantanamo-ba szállitottak és ott tartották őket két évig mindenféle tárgyalás nélkül (akárcsak a többi rabot). Az ő visszaemlékezéseikből készült a film, és eddig elég jókat irnak róla. Poszter emitt:

 

363191177poster-g_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.