Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szívem, eljársz helyettem melóba, aztán mindjárt felszabadul napi 9 órám ilyenekre :D

Elég olykor a híradót is nézni. :D Vagy híroldalt bármely témában, ehhez meg nem kell kilenc óra :D

Anno gyerekfejjel pl zabáltam a Deltát. :) Pedig mellette még odakint is rohangáltam a poros utcán :D Később meg érdeklődési körhöz tartozott, hogy némely témában képben legyek. A kereskedelmi suliba pl én szállítottam az üzleti híreket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lányt már sokszor megverték és kérte, hogy tegyék át a másik osztályba, de a tanárok nem akarták átteni. Itt az egyik eredmény...

Tegnap reggel 9 körül történt az eset.

H*lye húgom magyarázza, hogy miért nem ütött vissza. Nah ja, mondom, hogy aztán ő verjék bilincsbe a sündőrök. Érdekes eset a boxoló gyerek esete is, akire ketten ugrottak rá tanóra alatt, tanár szeme előtt. Az edző megmondta, ha visszaütött volna a hűdebátor cigányoknak, akkor odalett volna a karrierje. E' van. H*lyeország.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinek miben lenne ingyen? Azért az sem a levegőből van gondolom, hanem valami kütyü, valami kéne, ami feldolgozza neked pl. villamos árammá.

Napenergia meg szélenergia is ingyen van, csak az nem, hogy beszerezd hozzá azt a berendezést, amivel befogod ezeket. Na azok drágasága miatt nincs sok helyen még alkalmazva. Sajnos.

Hidd el, még a kinyerő eszköz se kerülne annyiba. De, hogy valami kézzelfoghatót is mondjak, ott van a geotermikus energia. A távhő csak most, hogy sz*rban van a sok lakossági lekapcsolások miatt, gondolkodik el azon, hogy talán érdemesebb lenne eme energiaforrás felé nyúlnia és nem a gáztól függenie. Még az átalakítást is simán kivitelezhetné, pl nálunk évek óta nyereséges a távhőszolgáltató ( hála a kiszipolyozó árainak), szóval simán megoldhatja az átalakítást. A számla meg nekünk kb, harminc százalékkal olcsóbb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az átalakítást is simán kivitelezhetné, pl nálunk évek óta nyereséges a távhőszolgáltató ( hála a kiszipolyozó árainak), szóval simán megoldhatja az átalakítást. A számla meg nekünk kb, harminc százalékkal olcsóbb lenne.

Jah, de ha én akarnék itthon ilyet, törjek be egy bankba, hogy kivitelezzem anyagilag. Szívem, q*a sokan nem panelban vagy hasonló típusú házban élnek, ahol nem ők törődnek a fűtési rendszerekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, de ha én akarnék itthon ilyet, törjek be egy bankba, hogy kivitelezzem anyagilag. Szívem, q*a sokan nem panelban vagy hasonló típusú házban élnek, ahol nem ők törődnek a fűtési rendszerekkel.

Ez csak egy példa volt. De azért azt tegyük már hozzá, hogy a panelesek nem nagyon ugrálhatnak, mert teszem azt, elég morbid lenne úgy leválni a távhőről, hogy egy szénkályhát állítasz a sarokba, mondván te megoldod ezzel is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

H*lye húgom magyarázza, hogy miért nem ütött vissza. Nah ja, mondom, hogy aztán ő verjék bilincsbe a sündőrök. Érdekes eset a boxoló gyerek esete is, akire ketten ugrottak rá tanóra alatt, tanár szeme előtt. Az edző megmondta, ha visszaütött volna a hűdebátor cigányoknak, akkor odalett volna a karrierje. E' van. H*lyeország.

Az én húgom is azt mondta: H*lye p*csa miért nem fut el.

Mondom én: Akkor hol lenne a becsülete, nameg az egyik f*szszopó (boccs de így mondtam) kissebbségi csávó utánafutna, elgáncsolná a lábát és eltörné a kezét mint Szasza(osztálytársam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mert teszem azt, elég morbid lenne úgy leválni a távhőről, hogy egy szénkályhát állítasz a sarokba, mondván te megoldod ezzel is.

Mér' ne? Előszobában felállítani a farakást, kéményt építeni a szagelszívó helyére, és már frankó is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mér' ne? Előszobában felállítani a farakást, kéményt építeni a szagelszívó helyére, és már frankó is :)

Nah, jah, a legfelső emeleten biztos. De földszinten cseszhetem. Amúgy központi fűtéssel meg lehet oldani, csak ugye közös kémény. A fene tudja, talán ha így süllyed a életszínvonal jobban teszi az ember, ha egész télen csak lepedőakrobatikázik. Olcsó fűtéstechnológia, igaz, kicsit fárasztó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie ne radikalizálódj, nem tesz jót az egészségednek. Egyébként meg tartózkodjunk az egy csillagos obszcén szavaktól, mert kezdtek feltűnni itt. Nem lenne jó, ha ez lenne az új divat. Van ezer hely a neten ahol kitombolhatja mindenki a saját szélsőséges eszméit, ez ne ilyen legyen. Tudom nehéz előítélettől mentesen megszólalni, de azért a megoldás nem az, hogy visszaütünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie ne radikalizálódj, nem tesz jót az egészségednek. Egyébként meg tartózkodjunk az egy csillagos obszcén szavaktól, mert kezdtek feltűnni itt. Nem lenne jó, ha ez lenne az új divat. Van ezer hely a neten ahol kitombolhatja mindenki a saját szélsőséges eszméit, ez ne ilyen legyen. Tudom nehéz előítélettől mentesen megszólalni, de azért a megoldás nem az, hogy visszaütünk.

Eszemben sincs radikálisnak lennem, soha nem esnék úgy neki egy embernek se mint ahogy a videóban lévő cigányok. A szélsőségességet meg hagyjuk szerintem. Ne hívjuk már így azokat akik nem félelemben, állandó rettegésben akarnak élni, iskolába járatni a gyerekeiket, vagy csak úgy, késő esti órákban biztonságosan akarnak sétálni párjukkal, családjukkal. És ilyen emberekből már több van, mint azokból akik tovább tűrnék a megaláztatásokat mind a cigányoktól, mind a saját fajtájától akik asszisztálnak a minél kiélezettebb helyzetekért...ott fent, a kupolás épület alatt. Szerintem.

Visszaütésről meg szó sem volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azta rézangyalát! Mert Ody panaszkodott a csúnyaszavakért. Figyelek ám! Akkora jég esett itt, megrepedt az ablak. :) Bár van vagy 40 éves és a szigetelés is potyadék, de azért ez nem ok arra, hogy szobatársam ágya merő víz legyen. Én hülye lennék ablak mellé költözni, érzékeny vagyok a huzatra.

 

Most olvasom, hogy jön a második felvonás. Én meg holnap kirándulni akartam menni?! :)

 

A napi témánkra nem szólok, hozzá, mert ismerős a szitu lés olyat irnék, hogy a monitor is beleremegne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mégis írok valamit!

 

Ha szerintem valaki FUCK ME JESUS feliratú polóban konvergálhat, akkor másnak engedtessék meg a nagyMagyarország, bár én nem szeretem ezeket a csilivili trendmagyar ruhákat.

Ennek ellenére nekem is van rovásirásos, életfás, lovasijászos és tarsolyom is van, mindegyik házi készítésű, diszkré darab. Iyen-olyan sávos karkötőkkel is rendelkezem, mégis csak alkalmakkor viselem őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mégis írok valamit!

 

Ha szerintem valaki FUCK ME JESUS feliratú polóban konvergálhat, akkor másnak engedtessék meg a nagyMagyarország, bár én nem szeretem ezeket a csilivili trendmagyar ruhákat.

Ennek ellenére nekem is van rovásirásos, életfás, lovasijászos és tarsolyom is van, mindegyik házi készítésű, diszkré darab. Iyen-olyan sávos karkötőkkel is rendelkezem, mégis csak alkalmakkor viselem őket.

Én ezt még elfogadhatóbbnak tartom, mint azt amikor nagymadzsarok SS bakancsban horpasztanak a csirkemelleikkel és játsszák a fejüket.

 

Amúgy a kislányt azért verték meg mert ilyen pulóvert vett fel. Magyarországost. Kihívták a szabadba, hogy ezért megalázzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, már említettem, hogy régebb óta (kb. 1-1,5 év) verik a lányt. Régebben nem ilyen cuccba járt, az utóbbi pár hónapban vett fel ilyet. Már az első napján megverték.

Nem azért verekednek ezek, mert ilyenek ingerlik őket, hanem látják, hogy tutyi-mutyi az ember és jól meg lehet verni. Én is jártam már így, sőt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ok, csak fel tudom húzni magamat azon, ha azzal jönnek, hogy ránézésre megmondják valakiről, hogy milyen.

Ismerem a lányt, nem messze lakik és egy jóravaló, aranyos, kedves, normális lány, aki folyamatos terrorban él ezektől és szinte naponta jön haza sírva...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ok, csak fel tudom húzni magamat azon, ha azzal jönnek, hogy ránézésre megmondják valakiről, hogy milyen.

Ismerem a lányt, nem messze lakik és egy jóravaló, aranyos, kedves, normális lány, aki folyamatos terrorban él ezektől és szinte naponta jön haza sírva...

El tudom képzelni, hogy mit élhet át :evil: De most némiképp vigasztalhatja az a tény, hogy sokan hősként tekintenek rá. A media továbbra is hallgat, így csupán a netes emberekre támaszkodhat. Sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.