Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Persze a DON -os résszel nehéz, mert akkor én ki vagyok?

Senki, már céloztam rá, hogy az apját csak én tudom, és nagy eséllyel nem Te vagy :)

 

Az meg ki? Nem is tudtam róla. :)

Nem ezen a fórumon tevékenykedik, azért nem hallottál még róla :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, megvolt a tavi bringázás? :) Ügyes vezető voltál? :)
Megvolt, de erről írtam is péntek este. Asszem. :D

 

 

Ajánlom visszaolvasásra azt a részt, ahol írtam, hogy szó se volt házasságról, ez nálad csak agyszülemény.
Ez csak játék, nem kell idegeskedni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap annyit írtál, hogy fáj a s*gged a nyeregtől. :) De a csajt elhagytad.(?) :D A kérdés lényegi része róla szólt volna :)
Ja tényleg. Na akkor bővebben. :) Izabellával a munkatársnőmmel mentünk bringázni ki a tóhoz. Tudni kell róla, hogy ez tulajdonképpen egy víztározó a város határában. Kiérvén elég kellemetlen látvány fogadott minket, mert tele volt hulladékkal a part. Műanyag flakonok, egyebek. Aztán a vasúti töltésen folytattuk utunkat. :) A végén pedig meghívtam egy üdítőre, én persze sört ittam mert az esett jól. :) Volt az úton mindenféle szakasz. Hegyi, terep, homokos rész, városi... Szóval jó volt. A végén sietnie kellett mert várta a barátját haza. :D Ennyi röviden.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy mondod. :) Egyedül olyan egyhangú, és nem is lakok olyan szép környéken mint egyesek. :)
Feldobsz pár oxigénpalackot a bringára, oszt célba veheted akár a Tiszát is. :) :) Vagy átugrasz anyámhoz. Arrafelé azért vannak jó kis erdős részek is :D Egyszer kicsikartam tőle egy durva nyolc kilométeres távot :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyád már egy helyiségben se hajlandó tartózkodni velem, szóval ez nem túl jó ötlet. :) Marad a magányos tekerés. :)
Tarthatod legalább a saját tempódat. :) Én a frászt tudom kapni amikor utolérek egy négy-öt vagy annál is több fős társaságot és ahányan vannak azok annyi féle irányba cikáznak előttem.

De azért néhány esetben ha már unod a természetet stirölni, pihenőidőre be lehet sorolni egy jó kis kerek női fenék mögé. :) De olykor egy szemből érkező szép cici láttán könnyen el tudja magát képzelni az ember menetszélként ahogy átcikázik a dekoltázson :)

Nah, vén f*szoktól csak ilyen telhet ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarthatod legalább a saját tempódat. :) Én a frászt tudom kapni amikor utolérek egy négy-öt vagy annál is több fős társaságot és ahányan vannak azok annyi féle irányba cikáznak előttem.

De azért néhány esetben ha már unod a természetet stirölni, pihenőidőre be lehet sorolni egy jó kis kerek női fenék mögé. :) De olykor egy szemből érkező szép cici láttán könnyen el tudja magát képzelni az ember menetszélként ahogy átcikázik a dekoltázson :)

Nah, vén f*szoktól csak ilyen telhet ki :D

Nálunk a benzingőzben nem igazán dívik a kerózás. :) Látod, csöcs szempontból is jó helyen laksz. :) Egyébként hihetetlen, hogy két éve nem nyúltam a bringámhoz, de most hogy elővettem ugyanolyan megbízható mint régen. Nem cserélném le semmire!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a benzingőzben nem igazán dívik a kerózás. :) Látod, csöcs szempontból is jó helyen laksz. :) Egyébként hihetetlen, hogy két éve nem nyúltam a bringámhoz, de most hogy elővettem ugyanolyan megbízható mint régen. Nem cserélném le semmire!
Pedig még a gyerekkoromból meglévő emlékeimben mindig az a kép jelenik meg mikor mentünk nagyiékhoz át az Alföldön, hogy városba érve alig lehetett mozdulni a sok kerékpározótól. :D Mondjuk azokban az időkben nem hobbibringások lepték el az utakat hanem a váz közé rakott terményes-zsákkal kerekező Józsi bá', esetleg Erzsike néni két hatalmas vászonszatyorral a kormányon, vagy A sűrű bajuszú Laci bá' a földekről, de mindinkább a kocsmából hazafelé tartva a csomagtartón keresztbe megkötött kaszával :)

 

Gondolom azért valami kenés, zsírozás csak kellett oda :) Mondjuk én most óvom a bringát ezerrel. Esőben tuti nem fogok vele menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig még a gyerekkoromból meglévő emlékeimben mindig az a kép jelenik meg mikor mentünk nagyiékhoz át az Alföldön, hogy városba érve alig lehetett mozdulni a sok kerékpározótól. :) Mondjuk azokban az időkben nem hobbibringások lepték el az utakat hanem a váz közé rakott terményes-zsákkal kerekező Józsi bá', esetleg Erzsike néni két hatalmas vászonszatyorral a kormányon, vagy A sűrű bajuszú Laci bá' a földekről, de mindinkább a kocsmából hazafelé tartva a csomagtartón keresztbe megkötött kaszával :D

 

Gondolom azért valami kenés, zsírozás csak kellett oda :) Mondjuk én most óvom a bringát ezerrel. Esőben tuti nem fogok vele menni.

Kiskoromban 80% -ban faluhelyen voltam, szóval tudom miről beszélsz. Az embereknek létszükséglet volt a 28 -as. :D És tényleg...azon mindet lehetett vinni. A táptól elkezdve a kaszáig.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is falun, 28-as férfibringán tanultam, még a nagyapámé volt, a lábam le sem ért. Így nem csoda, hogy párszor csak úgy tudtam megállni, ha bedőltem az árokba. :) Akkoriban szerencsére még nem voltak lebetonozva, így komoly bajom nem lett, csak amikor egy ilyen eset után a jó öreg melós kerékpár komolyabb sérüléseket szenvedett, akkor kaptam egy fülest. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.