Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez ismerős, pár hete nekem is ez volt. ritka pocsékul voltam! Egy javaslat: Egyél sok gyümit, hogy helyrerakd a megtépázott szervezeted! :)

Öszibarack és alma minden mennyiségben.

 

ezekből a gyümölcsleveket is nagy mértékben fogyasztom

 

Kössz a tanácsot.

 

Ody neked meg sok sikert :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40,5 fokos lázból meg tüszős mandulagyulladásból nem könnyű felépülni de megcsináltam

újra aktív tagja leszek a fórumnak

Jaj, ez elég rosszul hangzott.

 

Ha sokáig leszek még egész napokat a légkondis helyiségben, akkor rám is ez a sors vár. :)

Reméljük nem. Nálunk is megy odabent, de attól még izzadunk, bár nem annyira, mintha annál is melegebb lenne. Nincs levéve a hőfok nagyon alacsonyra, így aztán nem olyan mellbevágó a különbség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméljük nem. Nálunk is megy odabent, de attól még izzadunk, bár nem annyira, mintha annál is melegebb lenne. Nincs levéve a hőfok nagyon alacsonyra, így aztán nem olyan mellbevágó a különbség.
Holnap én is leveszem a hőfokot. Nem érdekelnek a csajok. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébiránt csak nekem rémlik, mintha Jinxnek nemrég lett volna a születésnapja? És most megint? Fura, biztos a memóriám szórakozik velem, vagy már mindent mindennel kavarok :)
Lehet, hogy neki havonta van. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, nagyon alacsonyra nem szabad levinni a kondit. Max. 5 fokkal.

 

Ezel vitatkoznék.Persze elvileg igen, de ha kint 38 van nehogymár 33 fokra állítsam. Amikor még szülőknél voltam(ott van ilyen szerkezet), akkor mindig 27 fokra állítottam. Kellemese hűvöset csinált.

 

Ody: Konditól semmi bajod nem lesz, örülj hogy van a cégnél és nem egész nap ezt a poklot kell elviselni. Én volt hogy aláááltam a nyilása alá aztán semmi bajom nem lett. Hűt aztán kész. Nem is volt jobb mikor megfürödtem bekapcsoltam és élveztem a hideget. Meg ha belegondolunk ha bajt okozna nem gyártanák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Konditól semmi bajod nem lesz, örülj hogy van a cégnél és nem egész nap ezt a poklot kell elviselni. Én volt hogy aláááltam a nyilása alá aztán semmi bajom nem lett. Hűt aztán kész. Nem is volt jobb mikor megfürödtem bekapcsoltam és élveztem a hideget. Meg ha belegondolunk ha bajt okozna nem gyártanák.
Pedig nem egészséges. Főleg ha napi nyolc órában fújja rád a hideget. Picit hűsölni ok, de intenzíven egész nap sok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha rosszul van beállítva tényleg nem épp a legegészségesebb, de mivel én is kikészülök a melegtől ezért kondi párti vagyok, és ha kell alatta hűsölök. :psycho:
Majd kapsz egy jó kis légionárius betegséget :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én kis szobám nagyon rossz elhelyezkedésben van, mivel délután egész végig süti a nap,egészen amíg le nem megy, így aztán még este 11kor is olyan meleg van, hogy dől rólam a víz. Néha tényleg jó lenne egy légkondi,de hát kinek van rá pénze... :psycho:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én otthon inkább kibírom légkondi nélkül, de azért nálunk nem ennyire elviselhetetlen, még ha ilyen melegben nem is jó. Tárva-nyitva minden ajtó-ablak, így aztán jár a levegő hajnalban.

Sajnos az én szobámat is délután süti a nap, délelőtt viszont egész tűrhető az idő. Csak olyankor meg nem vagyok otthon, kivéve hétvégén :psycho:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert nem mész be a városokba :D

A közelükbe nincs is strand mégis ilyen lengén öltözködnek a lányok, ihletet adva művész hajlamú bolti eladóknak :psycho:

Ez a városokban van :D De majd jövőhéten, ha moziba megyek megnézzem a pesti csajokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a városokban van :D De majd jövőhéten, ha moziba megyek megnézzem a pesti csajokat. :D
Hajrá! Ha itt így járnak a lányok, akkor ott meg főleg :psycho: A pesti csajoknak még kisebb az erkölcse, mint a kisebb városkában lévőknek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a lakás!!!!

Az eladó eladósodott meg alkoholista, a felesége intézte amit lehetett, de pár napja már a tulajt kergettük. Most már minden rendben van. Adott a négy fal, néhány cserélnivaló nyílászáró, új járólap az előszobában.... minden más majd később.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a lakás!!!!

Az eladó eladósodott meg alkoholista, a felesége intézte amit lehetett, de pár napja már a tulajt kergettük. Most már minden rendben van. Adott a négy fal, néhány cserélnivaló nyílászáró, új járólap az előszobában.... minden más majd később.

 

Pécsen vagy Pesten?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.