Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Obi1: Tévedsz. Nem parasztvakítás. Tényleg gyorsabban megy.
Nem a tiédről beszéltem az biztos jól működik.

Nekem most 25 megát mért a speedtest.net, ami bár nagyon gyors, de azért nem is 120 megabit.

Jó most persze lehet támadni hogy más meg ennyit fizet a betárcsázós netért, de ha 9 ezret kérnek el egy olyan szolgáltatásért ami a negyede sincs a meghirdetettnek(persze tudom hogy ez csak a maximum sebesség, ennél csak alacsonyabb szokott lenni), ott már gáz van.

Azt már hozzá se teszem hogy a UPC alap routerje egy darab szafaládé, nem bír el plusz egy gépet, így azt is kellett venni 10-15 körül.

 

Szeretem a UPC-t, már vagy 8 éve előfizetők vagyunk, de ez hiperszuperatom Fiber Power valóban egy parasztvakítás, legalább is a tapasztalataim alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apámnál (most épp itt vagyok :D ) UPC van, az a csomag amiben TV és net van együtt.... az a fajta TV amiben a szerződéskötéskor még volt Mezzo. Utána egy héttel meg kivették. No komment.

Pécsett a nagyimnál be van vezetve a kábel, ha jól tudom UPC... volt egy akciójuk hogy ingyen vezetik mindenhova, hátha még többen szerződnek. Mostanában meg a Digi folyik a csapból. Hogy a számítógéptelen nagyanyám miért nem előfizetőjük, azt nem részletezem, bár lehet hogy egyszer kap majd egy TV-előfizetést, hadd művelődjön. Bár ahhoz olyan készülék kell, amivel el is tud boldogulni. Nálam van valami kábel a szobában, gondolom ugyanilyen előtörténettel.

Részemről, 2011 decemberéig köt a hűség a Vodafon mobilinternethez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: ha majd lemondod a vodafone mobilnetet, nagyon legyél körültekintő, mert volt barátnőmnek még hónapokkal később is számlázták az összeget, csak mert be kell adni valami kérvényt is ahhoz, hogy felmondottnak tekintsék a szerződést...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most megrázott:

 

http://www.origo.hu/itthon/20100723-lovold...ross-teren.html

 

Remélem a csávó már a cellában letolt gatyával, a nőt meg bedobták kiéhezett börtönlakók közé. Ha végeztek velük akkor meg tarkonl övik mindkettőt. Szegény rendőr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most megrázott:

 

http://www.origo.hu/itthon/20100723-lovold...ross-teren.html

 

Remélem a csávó már a cellában letolt gatyával, a nőt meg bedobták kiéhezett börtönlakók közé. Ha végeztek velük akkor meg tarkonl övik mindkettőt. Szegény rendőr.

Semmiség. Egy munkában megfáradt bodzaszedő sietett éppen hazafelé a kőkemény munkával megvásárolt BMW-jével.

 

?Nekem (szerencsém) volt HELYSZÍNEN látni a dolgokat, nekem is csak másodperceken múlhatott talán az életem!

Bizony egy ork volt az! Egy 20-as éveiben járó cigó ffi, egy 80-as évek beli jobb oldalon bevert üvegű BMW-et vezetett. Szerintem kb. 150 km/h sebességgel hajtott előre a bűncselekmény előtti egyenes szakaszban, ahol én éppen átkeltem a zebrán!

Előre is halálbüntetést kívánok neki!?

 

Csak semmi drasztikusság!! Inkább bocsánatkéréssel illetnék amiért a mihaszna rendőrök gátolni kívánták volna dolgos mindennapjaiban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmiség. Egy munkában megfáradt bodzaszedő sietett éppen hazafelé a kőkemény munkával megvásárolt BMW-jével.

 

?Nekem (szerencsém) volt HELYSZÍNEN látni a dolgokat, nekem is csak másodperceken múlhatott talán az életem!

Bizony egy ork volt az! Egy 20-as éveiben járó cigó ffi, egy 80-as évek beli jobb oldalon bevert üvegű BMW-et vezetett. Szerintem kb. 150 km/h sebességgel hajtott előre a bűncselekmény előtti egyenes szakaszban, ahol én éppen átkeltem a zebrán!

Előre is halálbüntetést kívánok neki!?

 

Csak semmi drasztikusság!! Inkább bocsánatkéréssel illetnék amiért a mihaszna rendőrök gátolni kívánták volna dolgos mindennapjaiban.

 

Tudtam hogy kissebség. Keleti, Verseny utca, ki más lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy. Azt kapja amit baloldalt látsz. :D
Annyira nem izgat. Annyi szent, hogy az őrsön már megdolgozták. De ugyanígy legyen ez egy intő jel a rendőröknek is amikor faluhelyen könyörögnek értük, mert nem bírják a vegzálásokat az ott lakók. Ennyit erről.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van. Elkapott az indulat. Rendört ölni nálam halálos bűn börszintől függetlenül.
Én is így gondolom.

 

 

Annyira nem izgat. Annyi szent, hogy az őrsön már megdolgozták. De ugyanígy legyen ez egy intő jel a rendőröknek is amikor faluhelyen könyörögnek értük, mert nem bírják a vegzálásokat az ott lakók. Ennyit erről.
Abban nyugodt lehetsz, hogy az ilyeneket nagyon megdolgozzák már a rendőrautóban. Először is s*ggbe megy a gumibot. A többiről a fogdán intézkednek. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem izgat. Annyi szent, hogy az őrsön már megdolgozták. De ugyanígy legyen ez egy intő jel a rendőröknek is amikor faluhelyen könyörögnek értük, mert nem bírják a vegzálásokat az ott lakók. Ennyit erről.

 

 

De a pesti rendör nem tehet a vidéki zsaru "mulasztásáért". Ilyenek a törvények sajnos. Szerintem nagyon ráfaragtak a tettesek, márha müködika rendörök között a becsület.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok! Hova is vettek fel, és milyen szakra? :D

Köszi (és mindenki másnak is), ZSKF-pénzügy-számvitel- alap-levelező-állami.

 

Mikor jön már az enyhülés??? Azt mondták péntek este. Hát most az van. Szeretnék egy jót aludni, de borzalom meleg van itt.

Innen a Balcsi déli oldaláról észak felé sasolva nemrég tisztességesre fejlett villámokat láttunk, és már rendesen támad fel a szél, most már bármikor bármi lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innen a Balcsi déli oldaláról észak felé sasolva nemrég tisztességesre fejlett villámokat láttunk, és már rendesen támad fel a szél, most már bármikor bármi lehet.
Köszönjük a helyzetjelentést. :D Te vagy a legközelebb a fronthoz. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi (és mindenki másnak is), ZSKF-pénzügy-számvitel- alap-levelező-állami.

 

 

Innen a Balcsi déli oldaláról észak felé sasolva nemrég tisztességesre fejlett villámokat láttunk, és már rendesen támad fel a szél, most már bármikor bármi lehet.

 

 

Köszi. Ha hó esik szólj azonnal. Pezsgőt bontok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.