Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

(Elnézést kérek apám viselkedése miatt... :):) Ő nem utazgat annyit, mint én.)

Nem kell szabadkoznod miattam, fiam. Ti pedig bocsássatok meg egy vénembernek, amiért egy pillanatra elérzékenyült a találkozás miatt! :)

 

(A fiatalabbaknak (meg akik nem tanultak oroszul): dárágájá minyá família = Az én kedves családom/famíliám)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szívesen, leányom. :)

 

(Hmm... Hú, de furcsa! :) )

Nagypapi, tessen jelentkezni az sw.hu Dumakantin topicjában is :D Ezek után természetesen rögtön lehet részletezni a fő tevékenységi körödet attól a ponttól, hogy nagyival közös pohárban tartjátok a műfogsoraitokat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagypapi, tessen jelentkezni az sw.hu Dumakantin topicjában is :D Ezek után természetesen rögtön lehet részletezni a fő tevékenységi körödet attól a ponttól, hogy nagyival közös pohárban tartjátok a műfogsoraitokat. :)

Megyek én is, unokaöcsi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, nem illik ajándék nélkül jönni a DON-hoz. :) Máskülönben mi lesz így azzal a szívességgel amit majd egyszer a KERESZTAPA tesz neked? :D

Megismerheted a nagyapádat, meg a nagybátyádat! Nem elég az neked?

(A többit majd négy/hatszemközt! Nem hinném, hogy az asszony orrára akarod kötni, mit is hoztunk neked... :) )

(Hat lába van, mégsem rovar, három feje, de nem sárkány /még.../, ha az asszony megtudja, úgy elkalapál, hogy járhatsz majd sántán... :) )

 

A családfa alapján iszonyat öreg lehetek........................Ebböl is látszik, hogy a DON a legjobb plasztikai sebészeket fogadja fel.

Orki, te a DON mostohatestvére vagy, nem? Neki meg még nincs unokája, tehát te sem lehetsz olyan öreg... :D

 

Én sem lehetek mai darab :P

Hát igen apósom, mi már nem tartozunk a legfiatalabb korosztályba... :D

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megismerheted a nagyapádat, meg a nagybátyádat! Nem elég az neked?

(A többit majd négy/hatszemközt! Nem hinném, hogy az asszony orrára akarod kötni, mit is hoztunk neked... :) )

(Hat lába van, mégsem rovar, három feje, de nem sárkány /még.../, ha az asszony megtudja, úgy elkalapál, hogy járhatsz majd sántán... :D )

Apám, mit akarsz adni ennek a szerencsétlennek? Látod, hogy az asszonya teljesen megnyomorította... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apám, mit akarsz adni ennek a szerencsétlennek? Látod, hogy az asszonya teljesen megnyomorította... :)

Csendesebben, fiam! Még olyan is meghallja, akinek nem kellene... :D Olyan ajándékot kap, amely kissé helyrehozza a testi lelki sérüléseit na meg a férfias önbecsülését... :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azé azt ne felejtsétek el, hogy a DON mamája igen tevékenyen részt vesz az üzletben, elvégre a kezében a varázs laptop és a pénzügyek :) És még fiacskájának is sokszor utánanéz több okból is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt olvastam, de nem vagyok valami nagy találós kérdésekben. :)

Hasonlóan vagyok én is, de ha igazán a DON kedvébe akar járni akkor minimum von Ortisburg öcsém ajándékainál drágább dolgot tesz le a küszöb elé.

Hja igen. Öcsém minden hónapban kicserélteti a garázsparkomat, vadiúj Mercedesekre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.