Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ehejj, ehejj, akit kihasználnék erre a célra az nincs itt. :D

 

:lol: Legalább a SimonZ forum közelben lehetne, hogy elmagyarázzon nekem pár dolgot, elvégre ő a molekuláris biológus. Komolyan még dobos tortát is sütnék neki, ja azt annyira nem szereti, akkor aranygaluskát. :D Az egyéb fontos ba simán beleférne.

A nap segély kérése: HOVA TŰNT SIMONZ?!

 

Most olvasom évfolyamtársak msn kiirásait: A tanulás szabaddá tesz, én ezt eddig máshogy ismertem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű hír! És kreatív anyaként biztos megoldod, hogy időben ott legyél mindenhol. :D

 

Örülök h jól szórakoztatok. Az én kedvencem - U2 - sajna mostanság nem gyün! :lol:

 

Próféta szólt belőled, a nagyja megvan, hétfőn kezdődhet a beszoktatás! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és mi a vigyorgás tárgya? :D

Az, hogy Papp Laci tulajdonképpen egy személy, és a lenti hozzászólásoknál személyként jutott eszembe, nem pedig a helyként, aminek a neve :D

 

Elegem van a vizsgákból, kettő van hátra és nem fog az agyam. Nem tudom miért, kissé megcsömörlöttem. Adjatok tanácsot, mivel ébreszthetném fel ismét a motivációmat? Frissithetném fel megtelt elmémet?

Gondolj arra, hogy ennyivel is kevesebb. Sajna jobb nem jut eszembe.

 

Persze a legtutibb az avokádó, nem csak finom, hanem az egyik legjobb turbózó :D

Ennyire gáz egy vizsga időszak, hogy ennyi mindenhez kell folyamodni?? Nem lehet csak szimplán átvészelni??

 

Én egyáltalán nem a pálinkára gondoltam. :D :D

Nem ismer még Téged :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire gáz egy vizsga időszak, hogy ennyi mindenhez kell folyamodni?? Nem lehet csak szimplán átvészelni??
Vizsgát nem lehet átvészelni. :D

Minden percéért meg kell küzdeni és éjt-napallá téve tanulni kell rá :lol:

Amúgy hozzá kell szokni ehhez az étrendhez/életmódhoz és nem lesz semmi baj :D Persze vannak olyanok, akik megelégszenek egy 2-essel is, de én nem közéjük tartozok, a Vörös Diplomára hajtok elég keményen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vizsgát nem lehet átvészelni. :D

Minden percéért meg kell küzdeni és éjt-napallá téve tanulni kell rá :lol:

Amúgy hozzá kell szokni ehhez az étrendhez/életmódhoz és nem lesz semmi baj :D Persze vannak olyanok, akik megelégszenek egy 2-essel is, de én nem közéjük tartozok, a Vörös Diplomára hajtok elég keményen :D

Én ugy vagyok, hogy görbüljön, ha többször görbül, abból baj nem lehet. Igazából itt azt tanulod meg, hogy hogy kell átmenni a vizsgán ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ugy vagyok, hogy görbüljön, ha többször görbül, abból baj nem lehet. Igazából itt azt tanulod meg, hogy hogy kell átmenni a vizsgán ennyi.
Hát nem egészen. Vizsgán könnyű átmenni, a beugrót meg kell írni 100%-ra és kész. Megajánlott 5-s :D

Utána nem kell se szóbelizni, se a nagy vizsgát megírni, csak az egyszerű beugrót. Legalábbis nálunk :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pálinka sajnos most nem játszik. :lol: Az energia ital sem, kávé sem. ÁÁÁ meg van tea! De itt csak zöld van, attól meg rosszul leszek. Nem bírja az én európai gyomrom a keleti dolgokat.

Nálam a gyümölcslé vált be. A motivációt meg ne a fórumon keresd, nálam egy-két nap önkéntes netelvonás kellett minimum, hogy ráfanyalodjak a tananyagra. És addig olvasgasd, amíg érdekelni nem kezd. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem vészes, bár természetesen drágább mint ha boltban vennéd. :) Azt hiszem egy liter bor volt 1200 forint.
Erre rosszul emlékszel, mert fél liter is több volt. :P

 

Remélem a Rammstein is ilyesmi lesz.Aznap és másnap tuti szabi.
Én sajnos se aznap, se másnap nem voltam szabin. És a sztrájk miatt a kedd reggelt gyaloglással kellett kezdeni, hogy eljussak a metróig. Teljesen ki voltam estére. De megérte. :D

 

A zöldek már lefelé is építkeznek, és az a jobb megoldás, mert így nem kell fűteniük :D

Az asimovi Baleyföldön is a föld alá építkeztek :D

Én elhiszem, hogy az takarékosabb lenne, de én nem örülnék, ha föld alatt kellene élnem. Addig jó, amíg nem kényszerül az emberiség erre. Amíg ki lehet nézni reggel az ablakon, és kiállni az esőbe. :D

 

Örülök h jól szórakoztatok. Az én kedvencem - U2 - sajna mostanság nem gyün! :D

 

Próféta szólt belőled, a nagyja megvan, hétfőn kezdődhet a beszoktatás! :D

Pedig mintha a U2 járt volna nemrég itt. :)

A beszoktatás lehet, rázós lesz, erre készülj fel lelkileg. Nálunk 3 hétig tartott, és nem volt könnyű, de aztán klasszul megszokták a kicsik, hogy mostantól ez a rendszer. :) Panni ezt még megúszta, ő ovival kezdte a közösségi életet.

 

Ennyire gáz egy vizsga időszak, hogy ennyi mindenhez kell folyamodni?? Nem lehet csak szimplán átvészelni??
De át lehet, és nem is kell belehalni. :) Csak ezt akkor senki nem így gondolja. :P Aztán meg rájön, hogy egy vizsgaidőszaknál vannak sokkal nehezebb dolgok is az életben. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elhiszem, hogy az takarékosabb lenne, de én nem örülnék, ha föld alatt kellene élnem. Addig jó, amíg nem kényszerül az emberiség erre. Amíg ki lehet nézni reggel az ablakon, és kiállni az esőbe. :D

 

De át lehet, és nem is kell belehalni. :) Csak ezt akkor senki nem így gondolja. :) Aztán meg rájön, hogy egy vizsgaidőszaknál vannak sokkal nehezebb dolgok is az életben. :D

Én sem örülnék neki túlzottan. A fene megesz ilyenkor télen amúgy is a sötét miatt, ki szeretek látni a világra fényes nappal :D

 

Akkor jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig mintha a U2 járt volna nemrég itt. hmm.gif

 

Hát, volt vagy 15 éve, mikor utoljára volt itt. Tudom, kint voltam! :)

Többször felröppent, h jön, de sajna mind kacsa volt.

 

Szerencsére a bölcsiben van ismerőse:) Ortis hugija, vagyis a nagynénje lesz az egyik gondozója. Én leginkább az altatástól tartok, meg az önálló evés. De belejön gondolom hamar, elég alkalmazkodó kiskölök:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, volt vagy 15 éve, mikor utoljára volt itt. Tudom, kint voltam! :)

Többször felröppent, h jön, de sajna mind kacsa volt.

 

Szerencsére a bölcsiben van ismerőse:) Ortis hugija, vagyis a nagynénje lesz az egyik gondozója. Én leginkább az altatástól tartok, meg az önálló evés. De belejön gondolom hamar, elég alkalmazkodó kiskölök:)

U2 ügyben akkor valamit félrehallottam biztos...

A bölcsiben pedig minden a gondozónéniken múlik. Ha megszereti őket a gyermek, akkor úgy megy majd, mintha ez lenne a világ legjobb dolga. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Követelik az édes gyökeret. :D De neeeeeem....csak viccelek tudod. :D
Jaja, már én is csapkodom a kezemet, hogy miket is pötyögök a billentyűzeten :D Nekünk már példát illene mutatnunk. :) Nem lehet ezt csak így itt , ilyen hangnemben megtárgyalni. :)

 

Ez eszembe....khm...fejembe jutattja Bill Nighy jótanácsát:

Ne kábítószerezetek gyerekek, legyetek inkább popsztárok!

....Akkor majd ingyen megkapjátok. :) :) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.