Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na, nem elkeseredni! Csinos, klassz csaj (anya) vagy :D :D Totál befog egyszercsak hozzád toppani a nagy-nagy Ő :D

:D

Aha. Ja. Csak győzzem kivárni. Tudod, engem már teljesen hidegen hagy a nagy ő. Esetemben nem is létezik. Jócskán megelégednék valakivel, aki viszonylag normális, és jól kijövünk. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

Aha. Ja. Csak győzzem kivárni. Tudod, engem már teljesen hidegen hagy a nagy ő. Esetemben nem is létezik. Jócskán megelégednék valakivel, aki viszonylag normális, és jól kijövünk. Ennyi.

He-he, fogsz te még úgy válogatni meg szórni kifelé az ablakon a sok lovagot hogy csak na :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem baj, ha nem iszok? Jelenleg nyers sárgarépát rágcsálok, mert valamit MUSZÁJ :D Az ivást most inkább kihagynám :D

Akkor most ildomos lenne beraknod a Don't worry, be happy-t és füttyörészned a dallamát :D Ne vesszen kárba az a remek kis sárgarépa :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most ildomos lenne beraknod a Don't worry, be happy-t és füttyörészned a dallamát :D Ne vesszen kárba az a remek kis sárgarépa :D

:D Nincs meg a szám, de egyébként sem azt raknám be. Inkább a nehezen megtalált TTT Complete Recordings rohír zenerészleteit. Isteni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Nincs meg a szám, de egyébként sem azt raknám be. Inkább a nehezen megtalált TTT Complete Recordings rohír zenerészleteit. Isteni :D

Ha minden igaz akkor letöltöted a Jarhead soundtrackel együtt :D :D A szám ugyanis szerepel az albumon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek az tudja a legnagyobb bánatot okozni, akit a legjobban szeret. Talán épp ezért a párkapcsolatok végén a legtöbb ember dühösen vagy legalábbis sértetten jön ki... Egy haverom mondta, hogy két embertipust tud csak igazán utálni: a főnökeit és a volt-barátnőket. Persze vannak nyilván korrekt szakitások is, de azért ez a ritka imho. De nyilván ezzel a nők is igy vannak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek az tudja a legnagyobb bánatot okozni, akit a legjobban szeret. Talán épp ezért a párkapcsolatok végén a legtöbb ember dühösen vagy legalábbis sértetten jön ki... Egy haverom mondta, hogy két embertipust tud csak igazán utálni: a főnökeit és a volt-barátnőket. Persze vannak nyilván korrekt szakitások is, de azért ez a ritka imho. De nyilván ezzel a nők is igy vannak :D

Megint megmondtad a frankót! :D Ennél csak egy rosszabb van, amikor úgy válnak el, hogy maradjunk barátok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Juj! Ezt ne is mondjad :D :D A frászt kapom ettől :D

De ide meg kell említsem most azt a drága Angyallányt aki fogalmam sincs kicsoda és hány éves, de olyan éretten küldött el a "fenébe", hogy köpni nyelni nem tudtam :D :D Szegénykém nagyon félreértett valamit amikor dumálni kezdtünk az egyik sw-s topicban :D Tőle jóleset ez a fajta "szakítás" mégha tényleg nem is volt semmi alapja :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ritkább eset, hogy egy pár szépen válik szét. És talán még azok között sem mindennapi, hogy normális kapcsolatban maradnak utána. Pedig elvileg ennek nem kéne így lennie. Már mint adott két ember, akik mondjuk így, bizalmas viszonyban voltak egy darabig, és utána nem marad semmi. Nekem ez furcsa, na de én egy elfuserált emberke vagyok, fura véleményekkel.

Szakítani tisztes körülmények között és utána még ismeretségben is maradni legalább olyan nehéz lehet, mint szimplán elcsevegni a politikáról különböző nézetű emberkéknek :D Bocs a hasonlatért.

Hmm... mint csináljak, nekem egy régi szerelmem ma az egyik legközelebbi barátom (kis ideig még jártunk is), jó, hogy furákat gondolok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nnnnnna.

 

Szerintem mindkét nemben van olyan, akivel szépen kibabrál az élet, vagy legalábbis úgy érezzük. A hímegyedek rágerjednek a szexi csajokra, aztán a nagy többség koppan... és máris kész a rossz tapasztalat. Női oldalon meg van az a típus akivel a kutya sem törődik, a szerencsésebbeknél meg (ismerek ilyet) ott a dilemma, hogy a környék összes fiúja pályázik rá, kivéve pont azt az egyet, aki meg őneki tetszik..

 

Az biztos hogy a látvány az első, és akiről nem az sír hogy "Látod milyen jó nő vagyok?" annak sokáig kell reménykednie. Na, ezt most finoman mondtam.

 

 

Na ide egy liter baracklével, mert a végén még tovább folytatom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.