Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor legközelebb ne hívd meg őket :)

 

Kint pofáznak négyszemközt és hívom be őket de elutasítanak. Hát akkor húzzanakl halál f*szára, A tököm kivan ezzel.

Különben lesz*rom ki látja.

 

Ja és az utolsó buli nálam. Menjenek oszt pofázzanak az utcán. Nem ezért szervezek bulit. Hanem a tánc miatt és a zene miatt. Ha nem értékelik akkor menjenek abba a jó.......ba.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kint pofáznak négyszemközt és hívom be őket de elutasítanak. Hát akkor húzzanakl halál f*szára, A tököm kivan ezzel.

Különben lesz*rom ki látja.

A saját házadban kiközösítenek? Az nálam takarodó azonnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

K*rvára tele van a t*köm. Ok egy nagy nulla vagyok a quizben egy senkiházi egy lassú idióta. Sikerélmény nulla és még a barátaim is pofáznak az ajtó elött. Egy idióta f*sz az ember. 1 év volt hogy a htmlt megéettette én meg 2 perc alatt megértem, És ő keres pénzt vele b*szki én meg semmit. Jaj de tele van a f*szom ezekkel.

Minek élni ha egy idióta lefölözi a hasznot, Weblapot szerkeszt b*szki mikor tőlem tanulta. Pénzt keres

s vele a rohadék k*csög. De b*zdmeg semmit nem ért s computerhez. És pénzt keres vele.meg tudnám ölni A Dunába lőni. Hát én Sith lennék,

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát:

- Te is tudsz pénzkeresési szinten weblapot szerkeszteni.

- Kint vannak az ajtó előtt, már csak a kulcsot kell megfordítanod a zárban

- a sört meg idd meg nélkülük :)

Hiába tud valamit az ember, ha nem talál hozzá megbízót, többnyire ezzel van a probléma :) A többit meg valóban meg lehet tenni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy tánc meg zene van, Frenkie is jól átpöttyögtette a buli nagy részét :D

Frenkie, öregem, ha nyerek a lottó ötösön, lesz házimoziszoba, meg végtelenített John Rambo és Expendables I-VI., pár koncert, egy kamionnyi raklap sör és majd ott és akkor kibulizhatod magad :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom mit írjak mert nagyon gáz volt tegnap amit csináltam. El sem merem olvasni miket írtam be. De sajnos emlékszem nagyjából rájuk.

Tisztázodott minden tök jó buli lett a végére. Én voltam egy nagy balfék. Igazából magam számára is érthetetlen minek jöttem fel az oldalra mikor egy csomó vendégem volt és jó buli volt.

Sajnálom hogy ezt kellett este olvasnotok. Komolyan el kell gondolkodnom rajta hogy normális vagyok-e. Az tuti hogy frusztrált igen de az rendesen.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie ez a videó neked szól ;):D

Kicsit kifordítva a szavaidat, ez azoknak szól akik azt se tudják, hogy Szeged, Kalocsa miről vált híressé ;)

Amúgy már egy-két hete láttam és terjesztettem tovább. Valahogy ezt kéne a reklámidőben nyomatni és nem a hüvelygombát meg a 400 %-os Provident hitelt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit kifordítva a szavaidat, ez azoknak szól akik azt se tudják, hogy Szeged, Kalocsa miről vált híressé ;)

Amúgy már egy-két hete láttam és terjesztettem tovább. Valahogy ezt kéne a reklámidőben nyomatni és nem a hüvelygombát meg a 400 %-os Provident hitelt. ;)

Te se veszed ezeket szerintem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te se veszed ezeket szerintem. ;)

A hüvelygombát? :lol: Tényleg nem :D

 

Amúgy igyekszem magyar terméket leemelni a polcról. Csak sajnos figyelni kell, mert épp a minap hívták fel az emberek figyelmét, hogy vajmi kevés a címke a zacsin ha a származási helyre más van feltüntetve :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy igyekszem magyar terméket leemelni a polcról. Csak sajnos figyelni kell, mert épp a minap hívták fel az emberek figyelmét, hogy vajmi kevés a címke a zacsin ha a származási helyre más van feltüntetve :S

Hát persze! :D Szerintem a zemeberek nagy többsége az olcsóbbat veszi, mint ahogy Te is. 90% -a le se csokizza, hogy az magyar-e. Pedig a hazai általában jobb....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mutass valakit aki normáliis.

 

((viszont nekem nem úgy tűnik, hogy az alkohol vidámító hatással lenne rád. Javítsál ki kérlek, ha tévedek))

 

 

Az esetek nagy részében igen. Inkább az a gáz ha jól beállva úgy érzem hogy megbántanak akkor jön Vader. Persze ennek nem kéne így lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.