Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem azért de mikor írtam én neked hogy ilyen meg olyan vagy? Amúgy nem hiszem hogy elmebeteg lennék. Inkább lelkibeteg. Súlyosan.

Amúgy szinte semmi megértés nincs benned ha rólam van szó. Ezt máskor is észrevettem. Gőzöm nincs hogy miért vagy hajlamos engem ledegradálni főleg ha azt veszem hogy mennyi dolgot megtettem érted annak ellenére hogy hébe-hóba így vagy úgy ráléptél a tyúkszememre.

Alig vagy különb azoknál akik régen a jót rosszal viszonozták nekem.

Persze. Én vagyok a kínjaid okozója. :D Már azokhoz hasonlítgatsz akik a nyomorúságodat okozták? A Te olvasatodban mindenki hibás, csak Te nem. Mi csak próbáltuk iitalálni mi van veled, erre letámadtál minket, azóta is csak gyűlölködsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi se jó. Ha érdeklődnek utánad, ha átnéznek rajtad, ha...és folytathatnám. Harminc éves fejjel azért már valamit kezdhetnél magaddal, minimum, hogy elfogadod a sorsod mint bárki más. De valahogy még azt te is utálod. Még a nagy Semmibe is belekötsz. Csinálj valami hasznosat vagy mit tudom én.

Durván személyeskedni azért meg nem kéne.Ez nekem mindig is csípte a szemem. Szerintem ennyi idő után, ennyi év elteltével, tudjuk úgyis, hogy kitől milyen reagálások várhatóak el.

Akkor tudhatod azt is amit leírtam magamról. Hogy legyek optimista és hogy fogadjam el a sorsom ha nem tudok semmit se pozitívan szemlélni? Már azt se tudom elképzelni mi lehetne a sorsom és naponta többször is az jut eszembe hogy szxr az élet, szxr a világ, elegem van belőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor tudhatod azt is amit leírtam magamról. Hogy legyek optimista és hogy fogadjam el a sorsom ha nem tudok semmit se pozitívan szemlélni? Már azt se tudom elképzelni mi lehetne a sorsom és naponta többször is az jut eszembe hogy szxr az élet, szxr a világ, elegem van belőle.

Ki mondta, hogy pozitívan szemléld? Pozitívan nem lehet a sok sz*rt elviselni ami éri az embert, ez tény. Nade, hogy állandóan zúgolódj azon, hogy pont ilyen az amilyen.... :S Fogadd el simán, hogy neked ez jutott és kész. Milliók osztoznak veled, hidd el. De sokan közülük kezdenek valamit magukkal. Majd a következő "letöltödéskor" meg figyelj, hogy melyik sorba is állsz be. :P;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már azokhoz hasonlítgatsz akik a nyomorúságodat okozták?

Valamennyi párhuzam azért akad köztetek. Még ha nem is nagy.

 

A Te olvasatodban mindenki hibás, csak Te nem.

Épphogy nem mert szerintem nem vagyok itt hibátlan én se de azt azért látom hogy ki hogy viszonyul hozzám. Nem tudom hogy te hogy éreznéd magad ha veled történne ilyesmi. Gondolom mivel lelkileg nagyobb rendben vagy mint én máris nem fognád fel olyan kiborítóan az egészet mint én.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre az eszementül értelmetlen vitára tudtam mit írni, de inkább töröltem. Még nem akarok senkit megsérteni...

 

Más, értelmesebb téma. Az utórengés itt Veszprémben is érezhető volt. Legalábbis rajtam kívül az egész család érezte. Én úgy tűnik, túlságosan lekötöttem magam ezzel a gyagya játékkal, még azt sem vettem észre, hogy mozog a föld :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egérrel 360 fokban mozgatható kamerával nézhetjük a szebbnél szebb tájat egy helikopterből. Nagyon szuper! Repülés szerelmeseinek főleg ajánlott

 

http://www.nimmobay.com/media/360-video/360-video-nimmo-bay-helicopter-resort

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jónapot emberek ahogy látom távollétem óta változott a fórum kinézete. Nagyon szép.

Az ok hogy miért nem voltam két dolog: Suli és a Felvételi.

Most hogy az írásbelinek vége és kicsit szusszanhatok a szóbelik előtt gondoltam fenézek a fórumra :D

És ha már itt járunk megkérdezem: Hogy vagytok kedves fórumozók?

 

Ugraum

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha már itt járunk megkérdezem: Hogy vagytok kedves fórumozók?

Erről eszembe jut egy régi fárasztó vicc :D

 

-Figy, kérdezd már meg, hogy hogy vagyok.

-Hogy vagy?

-Áh, ne is kérdezd.

:D

 

A vizsgákhoz sok sikert. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a matematika az kicsit durva volt.

Mint az utóbbi pár évben szokott lenni. Az összeállítok még mindig kergemarhák, nem hozzáértők.

Egy kétismeretlenes egyenlet nem valószínű, hogy általános iskolai anyag, legalábbis úgy rémlik. Mondjuk nem csináltam, de ez nonszensz, hogy ilyen nehéz kérdéssort 45 perc alatt kell megírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint az utóbbi pár évben szokott lenni. Az összeállítok még mindig kergemarhák, nem hozzáértők.

Egy kétismeretlenes egyenlet nem valószínű, hogy általános iskolai anyag, legalábbis úgy rémlik. Mondjuk nem csináltam, de ez nonszensz, hogy ilyen nehéz kérdéssort 45 perc alatt kell megírni.

 

Tavaly volt szerencsém megírni nekem is a felvételit.

Még a híradóban is bemondták, hogy mekkora botrány, ilyen nehéz matekot nem lehetne íratni a tanulókkal.

Én inkább azon akadtam ki, hogy a magyar mennyivel könnyebb volt, mint a matek.Röhögve megcsináltam 30 perc (!) alatt, pedig volt egy 1 oldalas fogalmazás is.

A matekot bezzeg 22 pontra írtam meg és az országos átlag azt hiszem 18 pont volt. :oops:

Siralmas. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar mindig könnyá, a matek ami nehéz :)

Tavaly is volt valami olyan feladat, ami nem is általános iskolai anyag, de már nem emlékszem mi volt az. A tanítványaim is fel voltak háborodva miatta :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.