Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Valóban remek érzés túl lenni egy vizsgaidőszakon :D

Köszi mindenkinek, ez még csak a bemelegítés volt, a nagyja hátra van még :)

7 félév? :o az igen :)

Nekem most úgy vannak az óráim, hogy péntek+szombat (valamikor szombat nem, pl. mostanában) szakmai gyakorlat, hétköznap meg suli. Nálunk így van megoldva a gyakorlatos rendszer :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6+1 félév teljesen normális egy BA-szaknál :) Érdekes ez a hétvégi gyakorlat, de egyébként nem tűnik rossznak abból a szempontból, hogy nem kell még egy félévvel húzni a suli végét. Viszont így gyakorlati képzéseknél nehezebb megoldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban remek érzés túl lenni egy vizsgaidőszakon :D

Köszi mindenkinek, ez még csak a bemelegítés volt, a nagyja hátra van még :)

Gratulálok, hogy túl vagy rajta, és hogy sikerült minden vizsgád. :) Szerintem az első félév a legnehezebb, utána belerázódik az ember, mégha maguk a vizsgák elvileg nehezebbek lennének, akkor is. Így tanulni és vizsgázni igényel némi rutint, ami első vizsgaidőszakban még nincs meg, de egyre jobban meglesz. :)

 

 

Ortisnak és Tenel Ka-nak pedig boldog szülinapot! :) Tényleg nagyon klassz, hogy egymás után ünneplik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az vagyok ha neked így jobb. Sajnos itt már semminek nem tudsz örülni, csak a vizsgáidnak. Ami persze jó dolog, de akkor maradjunk csak azoknál.

Hát ezt én nem értem, nem hiszem, hogy túlzottan bármin is keseregtem volna itt, és másnak is örülök a vizsgákon kívül. Nem tudom, miről jön le Neked ilyen marhaság, de nem így van. Kár erre jutnod abból, hogy felszólaltam valami ellen, amit igazságtalannak találtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grat a vizsgázóknak.

 

Dzséjt, milyen vagyont bíznak rád? :D;) Nettó ötven kilóval úgy vélik elrettentő erőt képviselsz? :D

Majd kölcsönadom a Kirát. Ketten együtt egész Veszprém megyét helyre rakjátok :D

 

Hatalmas a kis dög amúgy. Oda-vissza keresi a kiskapukat. A sétáltatás hol rémálom és húza-vona, hol pedig loholás a kutya után :lol: De már elkezdtünk tanulni alapvető engedelmességi feladatokat :) Ül. fekszik, áll, láb melletti követés. És persze a szobatisztaság mely nála a memória terén igen rövid távon aposztrofálható :D Kapja is a pofonokat őnagysága. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, milyen vagyont bíznak rád? :D;) Nettó ötven kilóval úgy vélik elrettentő erőt képviselsz? :D

Majd kölcsönadom a Kirát. Ketten együtt egész Veszprém megyét helyre rakjátok :D

Nana, nyár óta nettó 60 kiló :D A fűzfői kikötőben és a strandon fogok dolgozni, szóval gondolhatod, mit bíznak majd rám :cool: Kirát küldheted, jó szolgálatot tehet egy kiskutya a strandon, a sok kisállatmániás csaj között. Csak a macskáim meg ne egyék :)

 

Gratulálok....sorstárs. :D

Köszi, sorstárs :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nana, nyár óta nettó 60 kiló :D A fűzfői kikötőben és a strandon fogok dolgozni, szóval gondolhatod, mit bíznak majd rám :cool: Kirát küldheted, jó szolgálatot tehet egy kiskutya a strandon, a sok kisállatmániás csaj között. Csak a macskáim meg ne egyék :)

Banyek, bikinis csajokat fogsz egész nap stirölni? Mázlista :D

Kiskutyával való csajozásra meg figyelni mert az én átlagom eddig, ami a korosztályt illeti a 60+-hoz közelít :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg ma sikeres vagyonőri vizsgát tettem :D Lassan kijön egy pakli a bizonyítványaimból :)

Nagyszerű, gratula hozzá :) Á, én is hasonlóan vagyok, van már pár darabom, szóval lassan kártyázhatunk :D

 

A fűzfői kikötőben és a strandon fogok dolgozni,

Ha munka is jön hozzá, még jobb :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű, gratula hozzá :) Á, én is hasonlóan vagyok, van már pár darabom, szóval lassan kártyázhatunk :D

:D

Neked is gratula.

 

Ha munka is jön hozzá, még jobb :)

Hál' isten, jön hozzá. Végre én is élvezhetem a hátszél előnyeit. Azért is vágtam bele ebbe, mert itt 100% biztosítva van a meló, csak az igazolvány kell.

 

Frenkie, köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.