Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Általános észrevétel volt a részemről, mely lefedi azt a kb kilencvenegynéhány százalékot mely használja ezeken a helyeken. Aki normális körülmények közt akar szórakozni alapból kerüli az ilyen helyeket.

Nem akarom védeni, mert nem semmi ezeknek a partyknak a színvonala, de egyáltalán nem a piálásról meg a drogozásról szólnak. Voltam párszor ilyen helyeken, mert elrángattak, de azért egy punk koncert alatt egy ember iszik annyit mint ott 20, egy goán(azt is utálom, csak a cuccok miatt mentem :D) meg milliószor annyit szívnak. Ezek a szivárvány-egyenruhás puhap*csök max csak koktéloznak, nem tudnak inni. :D

Tényleg sz*r helyek ezek, de nem a piálás meg a drogok miatt - persze van ezekből ott is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ifjú és naív vagyok, de az a GOA?

Azért koncerten általában felsegítikaz embert. Punkon meg skinhead/nsen is.

Eddig csak Heaven Streeten vágtak ugy vesén, hogy majd betojtam, pedig az nem is rock. Meg Tankcsapdán, de oda jár az is, aki csak balhézni akar és ismeri három számukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom védeni, mert nem semmi ezeknek a partyknak a színvonala, de egyáltalán nem a piálásról meg a drogozásról szólnak. Voltam párszor ilyen helyeken, mert elrángattak, de azért egy punk koncert alatt egy ember iszik annyit mint ott 20, egy goán(azt is utálom, csak a cuccok miatt mentem :D) meg milliószor annyit szívnak. Ezek a szivárvány-egyenruhás puhap*csök max csak koktéloznak, nem tudnak inni. :D

Tényleg sz*r helyek ezek, de nem a piálás meg a drogok miatt - persze van ezekből ott is.

 

 

Hagyjad. Oldie mindent tud hisz ő is oda jár. :D Reménytelen bármiről meggyőzni. Amit a kuruc meg a barikád mond neki az úgy van. Ja hogy életében be nem tett a lábát ilyen helyre és talán ismer egy-két ember aki volt ilyen helyen az már nála azt jelenti hogy 90 % drogozik. Az eszébe sem jut hogy csak páran. Mondjuk én sem járok ilyen helyre de nem is állítom hogy ott mi van hisz nem járok be. Oldie viszont parafenomén aki az otthoni lakásából látja amint a fiatalok lövik be magukat. Elmehetne látnoknak.

Nem mondom hogy nincs drogozás, de közel sem olyan mértékben ahogy Oldie állítja.

Na és ha tudná hogy mennyi sör fogy a Wigwamban egy Lord-buli elött alatt, és után? Hát nagyon sok, még ittas egyének is tartózkodnak a helyszínen. Na de azt mégsem mondhatjuk hogy mindenki alkoholista aki oda jár.

Bírom amikor olyanok mondanak meg valamit amiről gőzük sincs. Az hogy kinmenne és körülnézne, ismerkedne akár lányokkal az derogál. Hisz könnyebb otthon ülni és baromságokat írni.

Megfogadtam hogy nem diskurálok vele, de nem bírtam megállni mert olyan csúnya dolgot írt be hogy nem hittem a szememnek. Mégpedig azt hogy megérdemelték a lányok a halált mert szerinte drogosok voltak. Gondolod el ezt a lányok szülei olvassák?

Az biztos hogy mától ignorálom és semmilyen témában nem vagyok hajlandó vele kommunikálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ifjú és naív vagyok, de az a GOA?

Ilyen elektronikus zene, nem az én műfajom. Egy goaparty annyiból áll hogy kitesznek ilyen két méteres UV-s gombákat meg ilyeneket, megy a tücctücc és közben a szívás. Amikor voltam kézről kínáltak egy csíkot. Valamiért visszautasítottam.. :D

 

Ma napig eszemben van az az este, beállva ittasan gyalogoltam haza laza hajnali 4-kor, a norma fától. :D

Mikor felkeltem vérzett a lábam.

 

Azért koncerten általában felsegítikaz embert. Punkon meg skinhead/nsen is.

Jaja, pogózásnál alap dolog.

 

Megfogadtam hogy nem diskurálok vele, de nem bírtam megállni mert olyan csúnya dolgot írt be hogy nem hittem a szememnek. Mégpedig azt hogy megérdemelték a lányok a halált mert szerinte drogosok voltak. Gondolod el ezt a lányok szülei olvassák?

Az biztos hogy mától ignorálom és semmilyen témában nem vagyok hajlandó vele kommunikálni.

Ilyet mikor írt? Szerintem félreértetted eléggé.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyet mikor írt? Szerintem félreértetted eléggé.

Nem értett félre semmit. Neki van egy un. fantázia Oldfightere, akire fűt-fát hordhat. :) Innentől már a megállapításai nem engem jellemeznek. Aki valóban ismer, tudja milyen vagyok. Rá kell hagyni, hadd mondja. Képzelőerejét addig is fejleszti :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van aki ért az örökléshez?

Ha elhuny egy illető, akinek nincs családja, tehát se szülők, se gyerek, se testvér, akkor ki örökli a vagyonát?

Vagy akkor végrendelet szerint van az öröklés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha van végrendelet akkor aszerint. Abban az esetben viszont ha a végrendeletben meghagyott örökösök meghaltak, fogalmam sincs. Ilyenkor asszem az önkormányzat gondoskodik az ingóság(ok)ról.

aham, köszi :(

Ma az öreg megszédült és elájult, elvitte a mentő. Semmi komoly, csak már 24 órája nem evett és leesett a cukra. Csak ha esetleg komolyabb lenne és neadjisten elhunyna, akkor a bolt kié lenne, lévén senkije sincs.

Hm... ki kell derítenem, hogy kire hadja majd a bótot :lol:

 

Szerk: Az előbb hívtam, mondta, hogy a csini nővérkék nem hagyják, hogy a kezét a fenekükön nyugtassa :lol:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van aki ért az örökléshez?

Ha elhuny egy illető, akinek nincs családja, tehát se szülők, se gyerek, se testvér, akkor ki örökli a vagyonát?

Vagy akkor végrendelet szerint van az öröklés?

Az Amerikai rendszert jobban vágom, nem egy filmben főtéma... A magyart viszont nem nagyon ismerem.

 

Pedig sajnos lassan a mi családunkban is sor kerül rá, mert már csak az apai ágon nagypapám, és az anyai ágon nagymamám él. Nagypapám most került be kórházba, infarktussal, nagymamámnál meg most diaksztoznizáltak (nehéz szó) rákot... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk: Az előbb hívtam, mondta, hogy a csini nővérkék nem hagyják, hogy a kezét a fenekükön nyugtassa :lol:

A vén kujon :D

 

Amúgy nem árt figyelni az öröklési illetékre. Szóval csak okosan ezt az egészet akinél sajna időszerű. Mondjuk az ingatlant nehezen lehet kivédeni, de készpénzt isten mentsen, hogy belevegye bárki is a végrendeletébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szerintem sem csak taposás történt, de olyan értelemben nem érdekel, hogy úgysem fogjuk megtudni, mi történt valójában.

Mi azt beszéltük itthon, hogy meg is fulladhattak :(

 

Jó, hogy tömeg iszonyom van és nem járok ilyen helyekre.

Mi egyszer jártunk úgy a barátnőmmel, hogy elmentünk bulizni, de annyian voltak, hogy leléptünk, mert egy bizonyos tömegben már nem lehet táncolni. Pedig még csak nyomorogni sem kellett (de majdnem).

 

Ma az öreg megszédült és elájult, elvitte a mentő. Semmi komoly, csak már 24 órája nem evett és leesett a cukra.

Á, ha gyorsan segítő kezekben kerül, akkor ettől kutya baja se lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyet mikor írt? Szerintem félreértetted eléggé.

 

Szerintem Frenkie erre a bejegyzésre gondolt:

 

Megnéztem a riportot. Az ilyet nem tudom sajnálni. Pusztuljon a szipus, drogos szerencsétlen. Ezek azt se tudják, hogy hol vannak szerintem.

 

Egyébként mi szegről végről ismerjük a három lányból kettőnek a szüleit. A tragédia elött nem sokkal felhivták a szüleiket, hogy jöhetnek értük, mert mennének haza. Mire a szülők kiértek a lányok halottak voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként mi szegről végről ismerjük a három lányból kettőnek a szüleit. A tragédia elött nem sokkal felhivták a szüleiket, hogy jöhetnek értük, mert mennének haza. Mire a szülők kiértek a lányok halottak voltak.

Ez olyan, amit józan ésszel el sem tudok képzelni, milyen érzés lehet... Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Frenkie erre a bejegyzésre gondolt:

 

 

 

Egyébként mi szegről végről ismerjük a három lányból kettőnek a szüleit. A tragédia elött nem sokkal felhivták a szüleiket, hogy jöhetnek értük, mert mennének haza. Mire a szülők kiértek a lányok halottak voltak.

 

Pontosan az általad belinkelt Oldie-idézet a gondom. Nyiltan ,tagadhatatlanul leírja hogy megérdermlik a halált(elég egyértelműen fogalmaz) utána meg a másik képzelődik. Befejeztem vele minden vitát, mert még azt sem írja le hogy elnézést, hanem ködősít és mellébeszél(ahogy szokta).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként mi szegről végről ismerjük a három lányból kettőnek a szüleit. A tragédia elött nem sokkal felhivták a szüleiket, hogy jöhetnek értük, mert mennének haza. Mire a szülők kiértek a lányok halottak voltak.

Valami h*lye állatja meg a csaj halála után lenyúlta a mobilját és azzal garázdálkodott a közösségi oldalán, nem kis megrökönyödést váltva ki a csaj ismerőséből. :S
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, bármilyen hihetetlen, de a Windows 7-en nem találtam egyetlen helyet sem, ahol átállíthatnám a hátterem! Neten utána olvastam, és látom, hogy ez másoknál is probléma. Tudtok segíteni, hogy átállítsam a háttérképem?

Milyen Win 7-ed van? A lebutított verziókban (Home Basic és azt hiszem, a Home Premium is ilyen) ugyanis nem lehet hátteret váltani alapból, csak egy külön program telepítésével. Ha ez kell, akkor átküldhetem a programot.

Normál verzióknál jobb klikk az asztalon -> személyre szabás -> Asztal háttere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot!

 

 

 

http://www.origo.hu/itthon/20110117-west-balkan-tuzoltosag-kiuritesi-engedely-terezvarosi-onkormanyzat.html a jó édes 210/2009 -es, hogy milyen egyetértésben utáljuk..... az a rendelet lényege, hogy előbb megnyílik egy egység (most szórakozóhely, de lehet az teszemazt egy étterem is) és az ellenőrző hatóságok három héten belül megnézik, hogy mi van vele. Ha pl nem lehet időben kimenekíteni belőle, vagy teszemazt egy elhagyott malom közvetlen szomszédságában van és szó szerint hemzsegnek a kártevők, akkor utólag lehet mondani az ejnyebejnyét. Olyan nagyon ügyfélbarát rendelet ez, hogy van egy kész, "működőképes" egység aztán nyitás után három héttel kiderül, hogy az egészet full át kell építeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.