Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Adok témákat:

Télen könyebb egy szemetes erdő részletet kitakarítani.

Nyáron parlagfú, akác, selyemkóró és egyéb invazív fajok írtása., mert olyan k.....a xenofób vagyok.

Felszámolni egy illegális szemét lerakót vagy egy részét.

Részt venni egy-két szervezett kék-túrán.

Kedvesen megdicsérni egy anyukát vagy apukát, amint látod, hogy milyen odafigyeléssel játszik, törődik, magyaráz csemetéjének, egyre kevesebb az ilyen szülő.

Emberségesen bánni embertársainkkal.

stb stb stb

Igy csinálni is kéne valamit, ami szerintem ellentmond a mozgalom szellemiségének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes kérdés, de néha elgondolkozok, azon, hogy, aki sorozatosan gyermemeket vagy nőket erőszakol, annak mi legyen a büntetése.

Egy nagy bárddal megszabadítani a lógójától és a vérző helyet sóval beszórni. Ennyi.

 

Bazze, oldie, mit tettél velem? Indítok én is egy ilyet mozgalmat :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adok témákat:

Télen könyebb egy szemetes erdő részletet kitakarítani.

Nyáron parlagfú, akác, selyemkóró és egyéb invazív fajok írtása., mert olyan k.....a xenofób vagyok.

Felszámolni egy illegális szemét lerakót vagy egy részét.

Részt venni egy-két szervezett kék-túrán.

Kedvesen megdicsérni egy anyukát vagy apukát, amint látod, hogy milyen odafigyeléssel játszik, törődik, magyaráz csemetéjének, egyre kevesebb az ilyen szülő.

Emberségesen bánni embertársainkkal.

stb stb stb

Ezek nem témák, hanem követendő dolgok. :) Téma az asztalon hever sajnos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyként, csak hogy témát váltsak, megvettem a karácsonyi Figyelőt. :)

 

Bomarr, a cikked nagyon jó lett, szép kis paletta a hazai kézműves csokoládé készítőkről. :) Simonz-ék csokijához még nem volt szerencsém, de a Cadeau-t jól ismerem, a mostai még aktuális munkahelyemmel szemben van a pesti boltjuk, és törzsvevő vagyok. :hehe:

 

Az egész újságot érdemes elolvasni. Most különösen idevág A magyar lelkület és az újrakezdés című cikk, ami szerintem igen tanulságos. Gondoltam, hogy idézek belőle, de sokat kellene, és nincs kedvem ennyit gépelni most. De aki teheti, olvassa el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyként, csak hogy témát váltsak, megvettem a karácsonyi Figyelőt. :)

 

Bomarr, a cikked nagyon jó lett, szép kis paletta a hazai kézműves csokoládé készítőkről. :) Simonz-ék csokijához még nem volt szerencsém, de a Cadeau-t jól ismerem, a mostai még aktuális munkahelyemmel szemben van a pesti boltjuk, és törzsvevő vagyok. :hehe:

 

Az egész újságot érdemes elolvasni. Most különösen idevág A magyar lelkület és az újrakezdés című cikk, ami szerintem igen tanulságos. Gondoltam, hogy idézek belőle, de sokat kellene, és nincs kedvem ennyit gépelni most. De aki teheti, olvassa el.

 

Nagyon szépen köszönöm! :) Ha pedig a Cadeau-val szemben dolgozol akkor elég sokszor elmegyek a munkahelyed mellett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igy csinálni is kéne valamit, ami szerintem ellentmond a mozgalom szellemiségének.

Miért is mondana ellent? Te is félrehallasz. :) Nem a tagok szennyezik a környezetüket, legalábbis remélem. :) Ezeket csak ajánlani lehetne mindenkinek.

De pl próbálj rábeszélni egy Nigériában olajat, vagy éppen ásványi érceket kitermelő cégnek hasonlókat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagy bárddal megszabadítani a lógójától és a vérző helyet sóval beszórni. Ennyi.

 

Bazze, oldie, mit tettél velem? Indítok én is egy ilyet mozgalmat :lol:

Kjnozni és szenvedést okozni, sem etikus, akkor is ha megérdemli. Inkább a gyors halál, bár az én véleményem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szépen köszönöm! :) Ha pedig a Cadeau-val szemben dolgozol akkor elég sokszor elmegyek a munkahelyed mellett :)

A Veres Pálné utcában? Akkor akár össze is futhatunk még januárban. :) Csoki szempontból sajnos, egyébként meg nem, de februártól már máshol leszek, és ott tudtommal nincs ilyen bolt. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kjnozni és szenvedést okozni, sem etikus, akkor is ha megérdemli. Inkább a gyors halál, bár az én véleményem.

Cél szentesíti az eszközt. A gyors halál nem célravezető, nagyon kíméletes. Kíméletet pedig az ilyen állatoknak sem nevezhető egyedek nem érdemelnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Veres Pálné utcában? Akkor akár össze is futhatunk még januárban. :) Csoki szempontból sajnos, egyébként meg nem, de februártól már máshol leszek, és ott tudtommal nincs ilyen bolt. :(

Jaja, nekem a belvárosban és a Ferenciek tere környékén viszonylag sokszor van dolgom, ugyhogy simán lehetne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki is nyírná ki azt aki a kismacska mellől kiszívta a levegőt? Ugye a múltkori videó. Mintha erősen támogattad volna eme "rémtettet". :roll:

 

Te már erőteljesen túldimenzionálsz dolgokat érzésem szerint, messzemenő következtetéseket vonsz le, miközben magad napról-napra kerülsz ellentmondásba saját magaddal.

 

 

Én a hozzászólásaidból vonok le következtetéseket, Azok meg nem túl rózsásak. :D A kismacsek más. Nem öltem meg a csávót sőt akkor sem tettem volna meg. Az hogy kinyírnám az a düh volt.

Viszont ez a mozgalom törvényre akarja emelni a halálbüntetést. De a legnagyobb bajom hogy meg akarják mondani hogyan éljenek az emberek? Mi van ha ők fogyasztani akarnak, pazarolni stb? Mármint a többség? Miért kell mindig megmondani valami önjelölt mozgalomnak hogy éljenek mások? Mi közük hozzá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyként, csak hogy témát váltsak, megvettem a karácsonyi Figyelőt. :)

 

Bomarr, a cikked nagyon jó lett, szép kis paletta a hazai kézműves csokoládé készítőkről. :) Simonz-ék csokijához még nem volt szerencsém, de a Cadeau-t jól ismerem, a mostai még aktuális munkahelyemmel szemben van a pesti boltjuk, és törzsvevő vagyok. :hehe:

 

Az egész újságot érdemes elolvasni. Most különösen idevág A magyar lelkület és az újrakezdés című cikk, ami szerintem igen tanulságos. Gondoltam, hogy idézek belőle, de sokat kellene, és nincs kedvem ennyit gépelni most. De aki teheti, olvassa el.

 

Lehet még kapni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adok témákat:

Télen könyebb egy szemetes erdő részletet kitakarítani.

Nyáron parlagfú, akác, selyemkóró és egyéb invazív fajok írtása., mert olyan k.....a xenofób vagyok.

Felszámolni egy illegális szemét lerakót vagy egy részét.

Részt venni egy-két szervezett kék-túrán.

Kedvesen megdicsérni egy anyukát vagy apukát, amint látod, hogy milyen odafigyeléssel játszik, törődik, magyaráz csemetéjének, egyre kevesebb az ilyen szülő.

Emberségesen bánni embertársainkkal.

stb stb stb

Ejj, Orki, hát nem tudtad? Lájkolni, és észt osztani a fotelből sokkal egyszerűbb...! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a hozzászólásaidból vonok le következtetéseket, Azok meg nem túl rózsásak. :D A kismacsek más. Nem öltem meg a csávót sőt akkor sem tettem volna meg. Az hogy kinyírnám az a düh volt.

Viszont ez a mozgalom törvényre akarja emelni a halálbüntetést. De a legnagyobb bajom hogy meg akarják mondani hogyan éljenek az emberek? Mi van ha ők fogyasztani akarnak, pazarolni stb? Mármint a többség? Miért kell mindig megmondani valami önjelölt mozgalomnak hogy éljenek mások? Mi közük hozzá?

Érdekes lenne ha egy civil mozgalom bármit is törvényre emelne. Támogatja legfeljebb, nemdebár. ;) A kettő között meg azért van egy icike picike különbség.

 

Miért kell megmondani? Szimplán csak azért mert piszkosul élni szeretnének, mert élhető világba akarják majd tudni a leszármazottjaikat. A féktelen erdőirtás, a honi fajok kipusztítása csak azért, hogy több ezer kilométerről egy tök nem odaillő fajt telepítsenek be, mert a globális kapitalizmus ezt kívánja meg....hát koránt sem válik a természet javára. Ha pedig megdöglik, kipusztul körülötted minden a természet mesterséges felbomlasztása miatt, nem tudom mit fogsz hozzá szólni. De végül is te tudod, hogy meddig tervezel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért is mondana ellent? Te is félrehallasz. :) Nem a tagok szennyezik a környezetüket, legalábbis remélem. :) Ezeket csak ajánlani lehetne mindenkinek.

De pl próbálj rábeszélni egy Nigériában olajat, vagy éppen ásványi érceket kitermelő cégnek hasonlókat. ;)

De hát épp ezaz: ajánlgatni könnyü. Nem szennyezni is elég könnyű ugy hogy nincs olajcéged. De beállni azok közé akik jobb hellyé akarják tettekkel tenni a Földet (mondjuk olyan lépésekkel amit orki is leírt) az már picit más kaliber. Arra akár még mozgalmat is érdemes lenne szervezni (és közben nyugodtan lehet utálni -egyébként jogosan- a Nigériában ügyködő Shellt is... ez utobbi szerencsére nem olyan 24 órás program, ami mellett nem lehet valamit tevékenyen is csinálni). Egyébként már korábban is irtam, de mégegyszer: körülöttünk aligha pusztul ki a természet, miközben évről évre nő az erdőterületek száma hazánkban. A nagyvadainkkal meg jó ideje az a baj, hogy túl sokan vannak.

 

Frenkie: Amennyire én tudom, már nem kapható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejj, azért itthon, eme gazok általában dísznövényként települtek be, csak aztán eletrjedtek, mivel nincs semmi őshonos, ami enné, fertőzné, kontrollállná őket! Halkan jegyzem meg, hogy ha az emberek mentalitást cserélnének szeretett hazámban, simán jobban élnénk. Könyebb zsidózni és freepalseztinázni és rájuk fogni azt is, amiért nem is ők a felelősek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagyvadainkkal meg jó ideje az a baj, hogy túl sokan vannak.

Pontyosan! Előjön a náci énem, a túltartottság miatt és az etetés miatt, azon állatok is szaporodnak melyek egyébként nem jutnának lehetőséghez vagy mert gyengék vagy mert idő elött elpusztulnának, finoman fogalmazva csak rontják az állományt. De amíg országvezérlő politikusain nagy százaléka akoca-piás vadász, tehát a fekete istváni leírásokból ismertekel, homlok egyenes eltér, addig ez nem fog változni. Mert jó, ha az ember öt feles után kicsámpázik az etetőhőz, kiborul a dzsippből belelő a bokorba és jé de nayg bakot, akarom mondani őzet lőtt.

Jó éjt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejj, azért itthon, eme gazok általában dísznövényként települtek be, csak aztán eletrjedtek, mivel nincs semmi őshonos, ami enné, fertőzné, kontrollállná őket! Halkan jegyzem meg, hogy ha az emberek mentalitást cserélnének szeretett hazámban, simán jobban élnénk. Könyebb zsidózni és freepalseztinázni és rájuk fogni azt is, amiért nem is ők a felelősek.

Sajnos ez a mentalitásváltás nem megy olyan gyorsan. Pláne, hogy a legtöbb ilyen mentalitású szentül meg van győződve az igazáról. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hát épp ezaz: ajánlgatni könnyü. Nem szennyezni is elég könnyű ugy hogy nincs olajcéged. De beállni azok közé akik jobb hellyé akarják tettekkel tenni a Földet (mondjuk olyan lépésekkel amit orki is leírt) az már picit más kaliber. Arra akár még mozgalmat is érdemes lenne szervezni (és közben nyugodtan lehet utálni -egyébként jogosan- a Nigériában ügyködő Shellt is... ez utobbi szerencsére nem olyan 24 órás program, ami mellett nem lehet valamit tevékenyen is csinálni). Egyébként már korábban is irtam, de mégegyszer: körülöttünk aligha pusztul ki a természet, miközben évről évre nő az erdőterületek száma hazánkban. A nagyvadainkkal meg jó ideje az a baj, hogy túl sokan vannak.

Nézd, ha az ember nem hall dolgokról, képes elfogadni azt a tény, hogy ilyen nem is létezik. Én se nagyon vettem tudomást arról, hogy mivel is jár az, hogy nekem pl tv-m, elektronikai eszközöm legyen. Milyen folyamatok árán jut el a fejlett országokba. Ezekről a média hallgat. De mivel a net saját oldaladra fordíthatod, esélyed van, hogy azon érintett országokkal felvedd a kapcsolatot és tájékozódj. Elég megrökönyödést váltott ki belőlem éppen az, hogy az Etióp természetvédelmi szervezet félve alakított csoportot és nem mertek még csak moderátort is kiállítani, mert féltek a hatóságaiktól. Ilyet pl mikor olvasol Indexen, Origón, netalán Népszabadságban (sicc)?

Merem remélni, hogy mihamarább sikerül majd olyan cégeket illetve a természeti értékeket megőrző eljárásokat ajánlani, melyek bizonyítják ezeknek a mocskos olajkitermelőknek meg ércbányászoknak, hogy lám, létezik más megoldás is. De nem hiszem, hogy pont a tagokat kéne leoltani azért, mert egy ilyen kezdeményezést támogatnának. Itt nem arról van csak szó, hogy ne szemetelj, ne dohányozz ésatöbbi. Mikrószinten tuti akinek fontos a saját egészsége és a gyerekeié, az aszerint él. De a dolgok makrószinten ennél súlyosabbak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb írás került fel, most a '94-es Ruandani mészárlásról, meg egy kis magyarázat, hogy miért is szerepel a Na'vi szó a Mozgalom nevében:

 

 

 

Az RDA és a Na’vik harca… itt a Földön

/Hogy miért szerepel a „Na’vi" szó a Mozgalmunk nevében/

 

AVATAR… Mindannyian láttuk a filmet, sokan közülünk egyből megértettük az üzenetét. Sokan nem. Mindannyian tudjuk, hogy itt a Földön hasonló háborúk zajlanak, mindannyian tudjuk, hogy változtatni kellene; ezzel nem mondok semmi újat. De valóban tudjuk, hogy mi zajlik a Földön?!

 

Tudás nélkül nem tudjuk megérteni a helyzetünket és így harcolni sem ellene.

 

Emlékszünk még mit éreztünk, amikor elpusztult az Otthonfa? Szívszorító szomorúságot? Haragot? Dühöt? Mindezeket együtt egyszerre?! Én igen, sírtam és ölni tudtam volna… azóta megváltoztam, hiszek Föld Anyában és a navizmusban és harcolni fogok az utolsó csepp véremig.

 

Emlékszünk, mit érzetünk torukmakto beszéde során, különösen, amikor azt mondta: „ez itt a mi földünk”?

 

 

Az RDA itt a Földön…

 

Ruanda – a ruandai mészárlás (a történelem egyik legérthetetlenebb és legkegyetlenebb népirtása... a Nyugati Világ hallgatólagos beleegyezésével)

 

Sokan hallottuk és ismerjük a történetet, ami 1994-ben zajlott le Ruandában. Kevesebb, mint 100 nap alatt legalább 1.000.000 embert öltek meg egy „népirtás” során. De mi is történt ott, akkor valójában?!

 

Ruanda és Burundi 1900-ban lett német gyarmat. 1916-ban Belgium elfoglalta a németektől (első világháború) és 1962-ig ENSZ mandátum alapján (!!!) gyarmati területként birtokolta (=bitorolta). Ruanda lakossága összetett, de két jellemző „etnikumra” bontható: hutuk és tutszik. Az etnikum nem jó szó, mert lényegében nem heterogén csoportok; a hutuk - az összlakosság domináns része - zömében földművesek, a tutszik állattenyésztők. Évszázadok óta lényegében egyensúlyban, békében éltek… egészen a gyarmatosításig, akkor ugyanis a kedves belgák a kisebbséget, a tutszikat vonták be a hatalom gyakorlásába /divide et impera = oszd meg és uralkodj/. A két etnikumot lényegében nem lehet külsőleg megkülönböztetni.

 

1962-ben nem a jó szándék vezette a belgákat és az ENSZ-t, hogy engedték függetlenné válni Ruandát, hanem mert az „etnikai” konfliktus már kezelhetetlenné vált.

 

És 1994-ben kitört a borzalom, kevesebb, mint 100 nap alatt 1.000.000 tutszit öltek meg a hutuk…

 

A hutu férfiak nem jártak dolgozni, hanem minden reggel felkeltek, fogták a bozótvágó késüket és elindultak tutszikat ölni, férfiakat, nőket, öregeket, gyerekeket, csecsemőket, európai keresztény apácákat… válogatás és irgalom nélkül; akit értek, azt megölték. Amelyik hutu nem akart részt venni, azt megölték. Amelyik hutunak tutszi felesége volt, annak különösen sok tutszit kellett megölnie. Amelyik nőnek tutszi férje volt, azt férjével és gyermekeivel együtt megölték...

A holtak temetetlenül hevertek hónapokig mindenhol… És mit csináltak a belgák, franciák, az ENSZ vagy a többi nyugati országok? SEMMIT… abszolúte SEMMIT. A médiában arról papoltak és hazudtak, hogy nincs is ott népirtás, csak egy kis polgárháború… HAZUDTAK. A médiát cenzúrázták.

Pedig 48 óra alatt véget vethettek volna az egésznek… de nem tették.

 

A belgák utolsó ajándéka a függetlenné válás előtt az volt, hogy bevezették a ruandai személyi igazolványba, hogy ki hutu és ki tutszi… kis pecsét jelezte… így könnyű volt a hutuk dolga…

 

Nem lehet leírni, hogy mi történt ott. A „Hotel Rwanda” film – bár megpróbálta és nagyon ajánlott megnézni – nem adta vissza a valóság borzalmait.

 

Egy könyv, ami közelebb visz az emberiség egyik legértelmezhetetlenebb népirtásához:

Jean Hatzfeld: „A bozótvágó kések évszaka” /alcím: a ruandai gyilkosok vallanak/

magyarul megjelent az ULPIUS-HÁZ kiadásában

 

És egy rövid (ötperces), MEGDÖBBENTŐ dokumentumfilm, amit csak erős idegzetűeknek ajánlunk:

http://www.liveleak.com/view?i=8f0_1176673008

 

Később az öldöklés folytatódott Kongóban (lásd korábbi cikkem)… csak ott legkevesebb 7.000.000 ember halt meg az elmúlt évekig és szép csendben ma is folytatódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orkival értek nagyrészt egyet, bár én már a parlagfűvel is kötöttem békét.

Gyalog járok dolgozni, enni, bevásárolni, még a tömegközlekedést is csak akkor használom ha muszáj. És van jegyem!

Főleg laktovegetáriánusat eszem (azaz még tojást is csak ritkán): sokkal kevesebb földterület, állatgyógyszer, vágóhídi szerves szennyeződést tartalmazó víz (állítólag baromi sok ivő minőségű víz fogy egy vágóhídon, el tudom képzelni), és persze kevesebb fájdalom, félelem és gyilkolás kell hozzá.

Van egy pici szemetesem amit két-három hetente kell csak kiürítenem, mert szinte minden a szelektívbe meg a komposzt-gyűjtőmbe megy. Utóbbi egy nagy szemetes az erkélyen, ha kb megtelik, akkor kiöntöm egy bokor alá, eddigre az alja (teteje) már szép érett humusz.

Mosódióhéjjal és nátrium-perkarbonáttal mosok. A kiázott dióhéj utána megy a komposztba.

Energiatakarékos égőket használok, ezeket sem égetem potyára.

És igyekszem példát mutatni másoknak.

 

Más:

karneol.jpg

Ma kapott féreghajtót, azzal volt némi bunyónk, de két bogyót sikerült lenyomnom a torkán és a harmadikból is jutott le. 22,5 kg, azaz a testsúlyra való féregirtó elvileg már bent van :). Egyelőre szobatisztának tűnik. Összesen egyszer hallottam ugatni, egy szomszédból idehallatszó ugatásra válaszolt. Asszem, marad a neve Karneol. Neo.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elvoltunk felfedezni a téli Veszprémet. Magyarul, csavarogtunk egyet húgommal és haverommal, mivel egyikünk sem mozdult már ki egy ideje, végre nulla fok felé emelkedett a hőmérséklet és nagyjából befejezték a város felújítását is. Szó mi szó, szép lett. Ugyan a növények még nem "nőttek ki" a parkosított részeken, de szerintem mikor tavasszal ezt is befejezik, Veszprém baromi szép lesz. Végre vannak parkjaink (régen csak a Betekints völgy volt, de hát az úgy nézett ki, hogy jó érzésű ember nem igazán ment le), bezöldül a város, lehet majd hová kijárni. Nagyon jól megcsinálták. Már csak a szórakozóhelyekre kéne valami figyelmet fordítani, mert estébe nyúló csavargásunk alatt rá kellett döbbennünk, hogy egyetlen valamire való csendes iszogatóhely van (igaz, most azt is felújították és nagyon hangulatos lett), és este tíz után már csak egy helyen lehet ételt venni (meg van a McDöglesz, de ott nem ételt árulnak). Az meg addigra zsúfolásig megtelik, ami nem csoda, egyedül van és akkora pizzákat mérnek, mint egy hajókormány-kerék :D

Szóval, ezt így elnézve és utána olvasva a tegnapi eszmecserének, szerintem mindenféle szirupos mozgalmak nélkül sem haladunk olyan rossz úton. ha Veszprém, amit bár a Bakony vesz körül, magában a városban zöld terület egy szem, annyi nem volt (ami mégis, az elhanyagolt, elgazosodott, elszemetesedett volt) ilyen szépen megújult, akkor kérem, van még remény.

 

Ami a mozgalmat illeti. Hát engem az avatar fórumról pont ez a szirupos, gyerekes és nevetséges, mentsük meg a világot és szeressük egymást gyerekek szemlélet riasztott el nagyon gyorsan (amiben már csak az a vicc, hogy a filmben a na'vik sem voltak ilyenek...). :roll: Ha olyan világban élnénk, mint amilyet ők szeretnének, én emigrálok az Acheronra. Mert ahogy Johner mondta az Alien Resurrectionban: "Még a dögök között is szívesebben vagyok, mint a Földön."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks. Mást nem is vártam.

Ja persze, mert aki ezzel nem ért egyet az már földpusztító, természetellenes. Elegem volt a flame -ből. Ha Te mazohista vagy és erre vágysz, MSN vagy privátban beszéld meg a többiekkel. Itt nem kell a feszkót gerjeszteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Internet szabályai közül a 34-es a leginkább ismert, de van pl egy 11-es szabály is:

11. All your carefully picked arguments can easily be ignored.

Jelentem, ez igaz.

 

A filmben egyébként a na'vik igenis gyilkoltak. Csak közben fenntartottak egy olyan egyensúlyt, amit az ember nagyon rég elfelejtett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.