Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Most néztem meg én is a hírt. Állítólag nem az volt, hanem a tömeg taposta őket halálra :( Inkább nem is kommentálom tovább.

Szerintem az a Bank Dance Hall volt. Ha jól emlékszem az ajtó olyan szák, hogy egyszerre 2 ember nem tud átmenni rajta. Csoda, ha ilyen dolgok történnek? :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, te vagy ilyen harcász zseni, kérlek magyarázd már el mi a különbség az M4-es az M16-os és a Car-15-ös között, és hogy van-e valamilyen módja hogy kívülről meg lehessen különböztetni őket

A legalapvetőbb különbség a méret. Az M16-os a legnagyobb, a Car-15-ös a legkisebb. Az M4-es meg a kettő közötti. Anno az volt a fő baj az M16-ossal, hogy túl hosszú volt a csöve, így városi harcokra nem lehetett használni (legalapvetőbb probléma ilyenkor, hogy sarkon befordulva ne lehessen jelentősen előbb észrevenni a fegyver csövét, mint az embert). Ezért a rendőrség és a különleges alakulatok számára elkészült a Car-15-ös. Ez rövidebb csővel készült, betolható válltámasszal, viszont ugyanazzal a lőszerrel és nagyobb tűzgyorsasággal. Az M4-es ennek a továbbfejlesztett változata, melyet arra szántak, hogy felváltsa az M16-ost (méretbeli növelésre főleg azért volt szükség, hogy rá lehessen tenni az M203-as gránátvetőt, illetve az M4-est eleve modulárisnak szánták). Valamint van egy minimális eltérés alkatrész szintjén.

Kívülről az újabb modelleket már nehéz megismerni csupán ránézésre, pláne, hogy mindegyikből van vagy féltucat fajta, és egyik-másik nagyon hasonló. A méret az, amiről leginkább felismerhetőek, ha arra rá tudsz érezni, akkor könnyű a dolgod. Az M16-os hosszúságáról és a merev válltámaszról ismerhető fel. A Car-15-ös ormótlanul pici, mint egy géppisztoly. Főleg a csöve nagyon rövid. Az M4-esre meg talán az a jellemző, hogy kicsi (nem annyira, mint a Car, ez arányosabb), és egyre kevésbé hasonlít az M14-es rendszerű fegyverekre. És általában (legalábbis a filmekben előszeretettel) mindenfélével agyonaggatják, ez abból adódik, hogy Lego módjára átalakítható (ez a másik fő jellemzője, de ezt csupán ránézésre nem biztos, hogy megállapítható).

 

Más: hogy tudom megváltoztatni telepítésnél az alapértelmezett mappát c program filesről d program filesre?

Tudtommal sehogy, ha csak nem a D-re telepítetted a wint. De ha mégis meg lehet valahogy, akkor se tedd, mert úgy megkevered a Windowst, hogy telepítheted újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az érdekelne, hogy végülis mi miatt lett ekkora hisztéria és kezdett el mindenki kifelé tódulni.

Elolvastam jó pár híroldalt és annyi elmondható, hogy számos ellentmondó hír kering per pillanatban. A fő hibát a szervezők okozták, a profitmaximalizmus érdekében nem szabtak határt a belépőknek. Hogy odabent mi történt, arról a facebookon olvashatsz a jelenlévőktől állítólag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal sehogy, ha csak nem a D-re telepítetted a wint. De ha mégis meg lehet valahogy, akkor se tedd, mert úgy megkevered a Windowst, hogy telepítheted újra.

Kösz a választ

 

Csak azért kénem mert szeretném feltelepíteni a Joint Task Force-ot de amikor kiválasztom hogy D Program files ugyanúgy a C be akarja rakni. Olvastam hogy vagy ez vagy pedig a telepítő fájlok asztalra másolása segíthet de nekem az asztalon(C-n) nincs elég hely

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, te ezt már láttad? Az orosz "Ezeréves Sólyom" :D

 

http://ziza.qip.ru/2010/09/08/sovetskijj_samolet_vva14_42_foto.html

Wao! Nem láttam még. Az állapotát nem számítva baromi jól néz ki. Simán elmenne egy sci-fiben (pláne így szárnyak nélkül) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg én is a hírt. Állítólag nem az volt, hanem a tömeg taposta őket halálra :( Inkább nem is kommentálom tovább.

A beszámolók alapján egybehangzóan késelés történt, de mindenki mást mond. Aztán lehet hogy csupán szóbeszéd.

A legjobb amikor nyilatkozták hogy két ember halt csak meg, aztán ott a képen három hullazsák a földön.

 

Oldie facebookon meg nem olvashatod már a beszámolókat, mert mindet törölték..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie facebookon meg nem olvashatod már a beszámolókat, mert mindet törölték..

No itt akkor valami susmus van és nyer az a változat, hogy nem csak taposás volt. Mondjuk ez józan paraszti ésszel is kifogásolható, hiszen akkor ha valahol tömegpánik van és tolakszanak az emberek ott, bizony törések, zúzódások is keletkeznek szép számmal. Node várjuk ki a végét, bár én erősen gyanítom, hogy ennyi kavarás után a hivatalos tájékoztatónak köze sem lesz a valósághoz. Jobb az érintettekre hallgatni majd.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb az érintettekre hallgatni majd.

Azok a legnagyobbakat kamuzni. :D Szerintem kár már megint valami összeesküvés elméletet keresni a háttérben. A vizsgálat után meg lesz mondva mi okozta a tragédiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom hogy ilyenre nem lehet hivatkozni, de többen látták ahogy megtörtént, és akkor ott mindenki úgy tudta hogy késelés történt, még a kiérkező rendőrök is azt nyilatkozták. De persze lehet hogy csak szóbeszéd volt az egész, "sajnos" nem voltam ott.

 

De az is érdekes hogy a mentők és a rendőrség szerint senki se sérült meg a halottakon kívül, ami elég elképzelhetetlen egy olyan tömegnyomornál, ami miatt állítólagosan hárman meghaltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok a legnagyobbakat kamuzni. :D Szerintem kár már megint valami összeesküvés elméletet keresni a háttérben. A vizsgálat után meg lesz mondva mi okozta a tragédiát.

Hát ha be voltak lőve jah.....de azért csak láttak valamit ami mindezt okozta. A vizsgálat meg tudjuk milyen. Amilyennek gyártják rendszerint.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha be voltak lőve jah.....de azért csak láttak valamit ami mindezt okozta. A vizsgálat meg tudjuk milyen. Amilyennek gyártják rendszerint.

Itt nem atomfegyverekről van szó, tehát elvileg megtudjuk mi is történt valójában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a riportot. Az ilyet nem tudom sajnálni. Pusztuljon a szipus, drogos szerencsétlen. Ezek azt se tudják, hogy hol vannak szerintem.

 

Megint sikerült akkora baromságot beírnod, aminek a valóságnak köze nincs. Ha megnézted a riportokat a fiatalokkal akkor láthattad hogy még csak be sincsenek rúgva nemhogy belőve. Komolyan simán megérdemelnéd hogy bepereljenek a srácok becsületsértésért. Mindenki drogozik aki szórakozni jár?

Akkor a fórumtalikon is előkerül egy kis kokó nem? ne légy már ekkora korlátolt. Ki sem mozdulsz a lakásból fogalmad sincs kik vannak a szórakozóhelyeken de mindenki drogos és megérdemli.

Kiváncsi lennék mit szólnál ahhoz ha a húgod feküdne a hulazsákban? Azért mert két kobbikos idita beírja a kuruc-ra hogy aki ezen zenét hallgatja az drogos attól még nem igaz.

Van benned emberi érzés még vagy a Jobbik kimosta már belőled? Lassan léphetsz az SS-be befele és írthatod a férgesét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a fórumtalikon is előkerül egy kis kokó nem?

Most kiderült h valójában miért nem jár fórumtalikra Oldie.

Amúgy szerintem sem csak taposás történt, de olyan értelemben nem érdekel, hogy úgysem fogjuk megtudni, mi történt valójában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint sikerült akkora baromságot beírnod, aminek a valóságnak köze nincs. Ha megnézted a riportokat a fiatalokkal akkor láthattad hogy még csak be sincsenek rúgva nemhogy belőve. Komolyan simán megérdemelnéd hogy bepereljenek a srácok becsületsértésért. Mindenki drogozik aki szórakozni jár?

Akkor a fórumtalikon is előkerül egy kis kokó nem? ne légy már ekkora korlátolt. Ki sem mozdulsz a lakásból fogalmad sincs kik vannak a szórakozóhelyeken de mindenki drogos és megérdemli.

Kiváncsi lennék mit szólnál ahhoz ha a húgod feküdne a hulazsákban? Azért mert két kobbikos idita beírja a kuruc-ra hogy aki ezen zenét hallgatja az drogos attól még nem igaz.

Van benned emberi érzés még vagy a Jobbik kimosta már belőled? Lassan léphetsz az SS-be befele és írthatod a férgesét.

Akkor nézd meg még egyszer azt a mosolygós idiótát aki már megszólalni is alig tud, és azt is marhára választékosan teszi.

 

Arról meg nem is beszélve, hogy már megint messzemenőkig szárnyal a fantáziád. Köszönöm szépen de 35 éves fejjel már kialakult egyfajta világnézeti szemléletmódom amihez semmi szükség az állandó provokatív, messzemenő és fatális megjegyzéseidre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nézd meg még egyszer azt a mosolygós idiótát aki már megszólalni is alig tud, és azt is marhára választékosan teszi.

Jó, de lehet, hogy csak sokat ivott. Szórakozó helyeken általában ezt csinálják. Ezért látatlanba nem kellene lehordani mindenféle drogosnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó kép:

Nagyon jó kép. Aranyos kis cica :D

 

Jó, de lehet, hogy csak sokat ivott. Szórakozó helyeken általában ezt csinálják. Ezért látatlanba nem kellene lehordani mindenféle drogosnak.

Fogadok, hogy ha szilveszterkor interjút adtam volna, most én is mocskos drogos lennék és megérdemelném a tarkólövést :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Imádom a tigrincseket!

Jó, hogy tömeg iszonyom van és nem járok ilyen helyekre. Szerintem volt ott minden, mint a búcsuban, meg egy rendes buliban lenni szokott. Alkohol, egyéb kemikáliák, kés, taposás, pánik... Az igazság úgy sem fog kiderülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, de lehet, hogy csak sokat ivott. Szórakozó helyeken általában ezt csinálják. Ezért látatlanba nem kellene lehordani mindenféle drogosnak.

Mindegy milyen tudatbefolyásoló hatása alatt állt. Ha pánikhelyzet tőr ki bárhol, nehezen lehet az ilyen személyekre bízni az egészségünket (főleg ha még vigyorog rajta a szerencsétlen). Másrészről mesélt a húgom ilyen bulikról meg mutatta a partyképeket, szóval tisztában vagyok az ottani helyzetekkel. Menő a drog, bármilyen formában. Az ilyen szórakozóhelyekre ez a jellemző.

 

 

A Tigrises kép tényleg marha jó. :) Egyszer én jegesmedvéset csináltam hasonló módon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy milyen tudatbefolyásoló hatása alatt állt. Ha pánikhelyzet tőr ki bárhol, nehezen lehet az ilyen személyekre bízni az egészségünket (főleg ha még vigyorog rajta a szerencsétlen). Másrészről mesélt a húgom ilyen bulikról meg mutatta a partyképeket, szóval tisztában vagyok az ottani helyzetekkel. Menő a drog, bármilyen formában. Az ilyen szórakozóhelyekre ez a jellemző.

Tényleg szoktak szívni, ezt én is tudom. De azért látatlanban nem húznám rá ezt senkire. Ennyi erővel a húgod is szívhatott egy csíkot, soha az életben nem jössz rá. Csak óvatosan ezzel a dologgal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg szoktak szívni, ezt én is tudom. De azért látatlanban nem húznám rá ezt senkire. Ennyi erővel a húgod is szívhatott egy csíkot, soha az életben nem jössz rá. Csak óvatosan ezzel a dologgal.

Általános észrevétel volt a részemről, mely lefedi azt a kb kilencvenegynéhány százalékot mely használja ezeken a helyeken. Aki normális körülmények közt akar szórakozni alapból kerüli az ilyen helyeket. Még a húgom is, pedig ő aztán partys. Ha megtudnám pedig, hogy drogozik menne a nyakleves. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.