Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jesszusom :hehe: Valószínűleg excelben véletlenszám képlettel vagy hogyhívják íratta ki a pontszámokat az emberkéknek.

Vagy a szakszavakat keresik. Van egy lista hogy minek kell szerepelnie, megnézik hozzá a szövegkörnyezetet hogy nagyjából stimmel-e, aztán abból már lehet jegy. Meg persze a nem matematikai tényezők :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hé, mocskos pernahajder banda! :P Tudom ám, hogy a kutya érdekli őket ,de legalább addig se néznek át rajtam. Csak keresztül :D

 

 

Amúgy hatalmas fej a kis dög. Jó 15 éve, hogy kölyökkutyát kellett nevelnem, de mindig akad újdonság :D Ez a szobatisztaságra való nevelés egyszerűen őrjítő :D Node amikor a fürdős kurva stílushoz vetemedik, akkor előjön belőlem a kőkemény falkavezér :D Hi-he-tet-len rossz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hé, mocskos pernahajder banda! :P Tudom ám, hogy a kutya érdekli őket ,de legalább addig se néznek át rajtam. Csak keresztül :D

 

 

Amúgy hatalmas fej a kis dög. Jó 15 éve, hogy kölyökkutyát kellett nevelnem, de mindig akad újdonság :D Ez a szobatisztaságra való nevelés egyszerűen őrjítő :D Node amikor a fürdős kurva stílushoz vetemedik, akkor előjön belőlem a kőkemény falkavezér :D Hi-he-tet-len rossz. :D

Végre kibújhat belőled a nevelő. :P Majd tehetnél fel képeket róla, tényleg nagyon aranyos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Ésa nem tudom, nálatok mi a helyzet, de itt a kutyafuttató a társasági élet központja (szó szerint).

Itt meg a Dunapart, ami olyan kétszáz méterre van :D Ha minden igaz, akkor kedden meglesznek a szükséges oltások, meg ki van már nézve neki egy hám is, pórázzal. :) Most per pillanat meg kell elégedni azzal a tenyérnyi zöldterülettel ami itt van a konyharész előtt. :) De most már minden falevél potenciális áldozat neki :) Nagyon élvezi amikor rohangálhat odakint.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neo meg nem tudja eldönteni, hogy mitől féljen, mitől ne. Délután találkozott egy stafford-tartalmú keverékkel meg a kb ugyanakkora barátnőjével, összeszagoltak, aztán ment mindenki a dolgára. Fél óra múlva ugyanaz a stafford-keverék egyedül került elő (a barátnő hazament) szegény azt se tudta hova bújjon előle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na majd eljön a nap, mikor kihívod mestered, és te leszel az új mester :D

He-he! Elég lenne egyszer megijesztenem :P

 

És miből áll majd a viadal? Gyorslapozásból? :D

Bármiből, csak ne flörtölésből. 84 évesen az öreg még akkora kujon, lebeszéli a 19-20 éves lányokról a bugyit. Olyan stand-upokat tud nyomni, hogy a Showder Klubbosok hozzá képest semmik. Állítása szerint Gödöllő már vénasszonyai mind megvoltak neki fiatalabb korába ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levert a víz rendesen. Ma reggelre mentem dolgozni, fél négyre itthon voltam. Szunyáltam egy keveset, majd meg akartam nézni a fórumot. Nem jött be, majd elkezdtem Szökéseket nézni. Minden rész után fórumnézés. Semmi nem jött be. Mondom Odyt megkérdezem mi a baj a fórummal. Azt mondja semmi simán megy. Na mondom nálam van a gikszer. Hát tényleg. Pár dolgot kivettem az automatikus indításból és megy az oldal.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húzos hetem volt, ezért godoltam benézek a viccesbe, hátha van valami jó vicc. Kár volt ott is a Valótlan Világ Paramiceum Caudatum-jaiba botlottam. :cry:

Megnéztem a Clone Wars Nigthsisters részének ismertetőjét. ÉN is ilyen íjjat akarok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húzos hetem volt, ezért godoltam benézek a viccesbe, hátha van valami jó vicc. Kár volt ott is a Valótlan Világ Paramiceum Caudatum-jaiba botlottam. :cry:

Megnéztem a Clone Wars Nigthsisters részének ismertetőjét. ÉN is ilyen íjjat akarok!

Nézd meg az epizódot is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.