Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog szülinapot, Frenkie! :) Biztos vagyok benne, hogy méltóan fogod megünnepelni. A ham and eggs nagyon jól hangzik. :D

 

Pildi, Karrde: köszönöm szépen.

 

Soha nem ettem még ham and eggs-et. Jóbarátom van itt ő csinálta. Hát mit mondjak nagyon finom. Na de megyek mert üres az üveg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudja ha angliából akarok rendelni akkor az mennyi a kiszállítási díj?

Ha neten keresztül rendelsz webáruházból, akkor menj végig a folyamaton, mintha most meg akarnád rendelni, és a legvégén (de még a fizetés tényleges indítása előtt - erre mindig külön rákérdeznek) nemcsak az áru árát, hanem a teljes számlát, vagyis hogy mennyit fognak levonni a bankkártyáról, lehet látni.

De hozzáteszem, hogy ezt csak ismert cégeknél volt alkalmam tesztelni, mint. pl. az amazon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha neten keresztül rendelsz webáruházból, akkor menj végig a folyamaton, mintha most meg akarnád rendelni, és a legvégén (de még a fizetés tényleges indítása előtt - erre mindig külön rákérdeznek) nemcsak az áru árát, hanem a teljes számlát, vagyis hogy mennyit fognak levonni a bankkártyáról, lehet látni.

De hozzáteszem, hogy ezt csak ismert cégeknél volt alkalmam tesztelni, mint. pl. az amazon.

köszi megnéztem és sikerült

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hova tünt Rog? Nem tud róla valaki valamit?

Én tudok! Hosszú sztori! Egyszer volt hol nem volt, tovább is van, mondjam még?

Mondhatom ha ennyire érdekel. :D

 

Na most akkor komolyan. Először is dézsa vum van de azt majd kifejtem hogy miért.

Tehát akkor 09-étől egy hétig influenzás voltam és 38,3-39,7 közti lázakkal feküdtem.

PC-zni semmi kedvem nem volt így egy hétig be se kapcsoltam. Az egy hét alatt

aktivizálódott bennem az a "szokásom" miszerint minél tovább nem foglalkozok valamivel

annál jobban nem érdekel az a dolog és ez erre a fórumra is kiterjedt. Nem lepett meg

mert tavaly év vége felé már egyre kevesebb kedvem volt fórumozgatni ami nálam szinte

már csak különböző filmes-sorozatos-videójátékos hírek berakosgatásából állt és ez

nekem kevés volt ahhoz hogy elmondhassam az itteni tevékenységemről hogy megérte itt

eltölteni az időt. Persze beszélgethettem volna mert annyi téma van hogy Dunát lehet

velük rekeszteni de nekem meg kedvem nincs ahhoz hogy komázgassak meg dumcsizzak főleg

úgy hogy a témák közül csak a szórakozással összefüggő dolgok érdekelnek de azok se

annyira hogy diskurzusra sarkalljanak. December végén úgy is latolgattam magamban hogy

azt a hónapot még kihúzom itt és január elején egy időre eltűnök ami nem következett

be és talán betegség nélül be se következett volna de az se biztos.

Tehát az influenza alatt arra jutottam hogy eljött az ideje hogy meghatározatlan időre

leléceljek és ezt a hozzászólást is úgy kezdtem el lepötyögni hogy kedvem semmi volt

hozzá de azt meg nem szeretem ha a dolgok tisztázatlanul maradnak szóval a 26-a óta

tartó huzavona után csak sikerült rászánni magam az irkálásra.

 

Most jön a dézsa vu.

26-án eljutottam odáig hogy 09 óta először felnézek ide de csak azért hogy a fontosban

megnézzem szóba kerültem-e már valahogy. Úgy voltam vele hogy ha az előző

távolmaradásom alatt szóba kerültem akkor megint szóba kerülhetek és szerettem volna

tudni miket beszélnek rólam a hátam mögött. Ha lehetőségem van rá akkor gondoltam egy

kicsit visszaolvasok. A nagyon bizalmatlan egyénekkel bizony már csak így van én meg

senkiben se bízom meg.

Nem is kellett sokat visszaolvasnom mert épp előző este történt meg az ami miatt

felnéztem ide és pont ugyanúgy mint a múltkor. Annak se örültem egyáltalán de ennek a

mostaninak végképp nem. Akkor nem szóltam róla mert nem azért jöttem vissza hogy

túlzott magyarázgatásokkal rontsam a hangulatot de mostanra mégis megérett bennem hogy

az akkori helyzetet is tisztázzam.

 

Szinte már látom magam előtt a következő ide vágó dézsa vut. Pár hónapos fórumozgatás

után megint lelépek és pár héttel később Frenkie megint érdeklődik hogy mi van velem

és Ody készséggel válaszol. Beírja hogy "x" idő óta nem jelentkeztem be és ráadásnak

elhint valamilyen infót rólam aminek semmi köze a témához és amihez neki sincs semmi

köze.

Amúgy felesleges felőlem érdeklődni mert senki se tudhat rólam semmit se mivel egy

fórumtaggal se tartom a kapcsolatot.

 

 

Ide 01.08 -óta nem jelentkezett be

Szerintem simán elég lett volna annyit válaszolni hogy nem tudsz semmit rólam és hogy

már két hete nem jelentkeztem be ha már mindenképp képbe kell hozni hogy mióta nem

jelentkeztem be. A főoldalon úgyis láthatja mindenki aki akarja hogy ki van épp a

fórumon és ha figyel akkor tudhatja hogy ki mikor van fenn. Felesleges mások privát

szféráját háborgatni mindenféle pontos adatok közölgetésével. Egyedül csak az adott

fórumozóra tartozik az hogy mikor jelentkezik be és mikor nem. Mindenkinél mást jelent

a privát szféra mittoménmije... érzékenysége, hát nálam ez már sérti még ha nem is

nagyon.

Plusz amikor más régóta jelentkezett fórumosra rákérdez valaki az máskor úgy intézódik

el hogy pölö sok a tanulnivalója/dolga és azért nem jön fel vagy nem tud róla senki

semmit. Nem értem hogy az én esetemben miért nem lehet így intézni és miért kell ilyen

olyan infókat beírogatni. Magánélet illetve ügy is van a világon.

Épp emiatt döntöttem úgy hogy ezúttal nem jelentkezek be semmi miatt mert nem akartam

hogy a bejelentkezéseimet vissza lehessen keresni és visszaélést is alkalmazva be

lehessen írni hogy ekkor vagy akkor vagyok vagy nem vagyok. Sajna arra nem gondoltam

hogy "ha ló nincs a szamár is jó" alapon a távolmaradásom előtti utolsó

bejelentkezésem napja kerül publikálásra.

 

Az előző ilyen esetünk pont idevág. Akkor az volt a válasz Frenkie-nek hogy "Itt van,

csak nem ír." Itt szintén csak rám tartozott hogy mikor jöttem fel és mikor nem és az

is hogy mit csináltam és tök felesleges volt rólam infót hintegetni mert előfordulhat

hogy az adott infó félrevezető is lehet ami biztosra veszem hogy az is volt.

Gondolom az infó értelmezése a következőképpen alakult: Bejelentkezik a fórumra és

olvassa is ami ide íródik.

Így kellett értelmeződnie ha már Donát írt nekem hogy írjak csakhogy valójában nem

olvastam akkoriban itt semmit se és csak a visszatérésem napján futottam át néhány

engem érdeklő topeszt és aznap olvastam először mindazt ami velem kapcsolatban

íródott.

Két dolog miatt jelentkezgettem be.

1. Volt hogy azért hogy megnézzem kaptam-e privit.

2. A másik ok meg az volt hogy a sok letöltőlinket igénylő filmek vagy játékok

linkjeit a szövegablakba bemásoltam hogy elmenthessem az előnézeti kép oldalát amit

aztán megnyithattam és már lehetett is tölteni. Amúgy ezt már rengetegszer csináltam

itt korábban is és mindig csakis olyan topeszban ahová régen írtak. Például a

metrósban.

 

IWIW-ről is törölte magát ahogy elnézem

Ja töröltem mégpedig több mint két éve. Amúgy szerintem ez pláne olyan dolog aminek a

mostani hollétemhez semmi köze és ez az előző esetnél jobban sérti a privát szférámat

mivel nem fórumra tartozik. Akkor tartozna oda ha én beírtam volna mert akkor

nyilvánosságra szántam volna de mivel nem tettem így ezt a magánügyemnek tekintem. Az

is. Egyáltalán minek kellett az IWIW-em után nézelődni? Biztos nem írtam volna bele

hogy miért nem jövök fel ide. Nem használtam jóformán semmire se amíg volt.

Azért azt elárulom hogy miért töröltem mert néhány itteni fórumost bejelöltem annak

idején. Azért töröltem mert néhány ártalmas régebbi nem túl kedves ismerős nem túl

kellemes üzeneteket küldözgetett nekem. Gondolom a gimis dolgaink után jó néhány évvel

sem untak rá a bsztatásomra.

Aztán lett még egy IWIW-em de azt se favorizáltam és a hét elején azt is töröltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.