Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Remegett minden a házban. Ha nem hiszed, nézz körül a facebookon, twitteren, mindenki kiírta, úgyhogy valószínűleg nem csak a mi házunkban volt.

 

Természetesen elhiszem.Érdeklődtem csupán.Igazából erre voltam kíváncsi, hogy remegett "csak" vagy esetleg dőltek szekrények, tányérok stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers fórumon is írták a budapestiek. Itt nem éreztem, persze, attól még lehetett. Egy vákuumcsomagos szeletelt sertéspárizsi árán Neo kis híján megtanulta az "Ül!"-t. Szerintem kezdi kapizsgálni, hogy mit akarok tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte már látom magam előtt a következő ide vágó dézsa vut. Pár hónapos fórumozgatás

után megint lelépek és pár héttel később Frenkie megint érdeklődik hogy mi van velem

és Ody készséggel válaszol. Beírja hogy "x" idő óta nem jelentkeztem be és ráadásnak

elhint valamilyen infót rólam aminek semmi köze a témához és amihez neki sincs semmi

köze.

Amúgy felesleges felőlem érdeklődni mert senki se tudhat rólam semmit se mivel egy

fórumtaggal se tartom a kapcsolatot.

 

Kis barátom lassítsál már! Minden értesítésed nekem jön hetek óta! Mit gondolsz engem érdekel a sok szemét amit kapok? Nem igazán... Szóval csinálj valamit a talos címeddel.... írd át, vagy valami. Amúgy meg inkább örülnél, hogy valakit érdekel hol vagy. De ha így adod elő magad, hogy keményen leb*szod akik érdeklődnek utánad.... Most mondanék egy csúnya szót, de inkább nem. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, megbántás nélkül, de ez a riposztod kb a fürdős k*rvák stílusával azonos. :S

Mindazonáltal jobbulást.

 

 

Földrengés? Itt nem volt :)

Köszi oldie!

 

Én ma Pesten voltam, de nem éreztem földrengést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, nem ezért vagy azért, pláne nem bántásért, de te milyen privát szféráról beszélsz? Az, hogy mikor léptél be utoljára, 100%-san publikus, csak be kell menni a profilodba és boldog boldogtalan elolvashatja. Amikor elhangzott a kérdés, én meg is tettem, és ziher, hogy semmilyen bíróság nem ítélne el ezután magáninfók megleséséért. És légy erős, de az iwiw-ről történő törlés is elég publikus, mert minden ismerősödnek feltűnik, hogy eltűntél. Arról az apróságról nem beszélve, hogy ebben a nyúlfarknyi panaszáradatban mennyi mindent közöltél a magánéletedből, amik tényleg a magánügyeid lehetnek. Szóval elefántot csináltál egy nem is létező bolhából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van minden infó , hol volt a földrengés

http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usb0001625.php

Köszi Jake!

 

Ody, Karrde, Oldie: a Jake által linkelt oldalon ott vannak a földrengés adatai, azokból kiderül, hol lehetett érzékelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis barátom lassítsál már!

Lassíts te! Nem vagyok én neked se kicsi se a barátod. Attól hogy hat év van köztünk még nem leszek neked kicsi. Szerintem kevés ahhoz az a hat év.

 

Minden értesítésed nekem jön hetek óta!

Miért nem néztél utána hogy mi miatt fut be az a sok szemét és miért nem csináltál valamit ellene ha már tudtál róla hogy eláraszt? Annyit tehetek hogy szétnézek a profilomban hogy mit állíthattam el hogy értesítget és kikapcsolom.

 

Szóval csinálj valamit a talos címeddel....

Annak már nem tudok mert a hét elején töröltem azt a fiókomat.

 

Amúgy meg inkább örülnél, hogy valakit érdekel hol vagy..

Írtam már korábban hogy semminek nem tudok örülni. Ha továbbmegyek akkor a pozitív dolgok érzése már eleve nehézkes nálam. Mintha nem is lenne. Szóval minden felém irányuló pozitív dolog lepereg rólam és nem érzem tőlük jobban magam és nem tudom semmire se értékelni őket. Nem érzek és nem is érzékelek pozitív dolgokat. Üres vagyok lelkileg. Annyira azért mégse mert a negatív dolgokat elég intenzíven át tudom érezni. Ez van.

 

De ha így adod elő magad, hogy keményen leb*szod akik érdeklődnek utánad....

Nem bsztam én le senkit se legfeljebb te fogod fel így mert neked írtam. Írás közben egy csomószor variáltam a közlendőmön szóval lehetett volna az durvább is így szerintem még finom is voltam.

 

Most mondanék egy csúnya szót, de inkább nem.

Írdd le nyugodtan amit akarsz. Bennem is van egy rakatnyi csúnya szó amit rád zúdíthatnék a tőled felém eredő atrocitások mniatt. Kábé hat ilyen alkalom van. Szó mondjuk több is akadna.

Amúgy gondolom milyen szavak lehetnek. Néhány éve privátban megmutattad nekem hogy milyen vagy ha rádjön a csúnya szavazhatnék. Az akkori irományodnak mondjuk inkább a tartalma volt durva és nem a szavak amikből állt. Emlékszel? Óvodás szintűnek neveztél és elküldtél a büdös pxcsába és mindössze annyi volt a bűnöm hogy egy "..." tárgyú prividre azt válaszoltam hogy nem olvastam el mert nincs tárgya és egy tárgyatlan üzenetben lehet ám akármi. Talán jobb is lett volna már akkor elhúznom innen és nem úgy gondolni hogy lehet azért még köztünk normális kapcsolat ha rád hagyom a dolgot. Hát rosszabb lett. A többi esetet nem írom le mert azok már a nyílt fórumon történtek de be is írhatom ha ragaszkodsz hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk megmozdult a föld. Igaz csak nagyon kicsit. Azt éreztem, hogy kicsit inog a ház, de olyan hamar elmúlt, hogy még az is felmerült bennem, hogy csak beképzeltem. Pláne hogy sehol se egy repedés a falon, sehol egy leborult tárgy vagy bármi nyom ami arra utalna, hogy történt valami. Aztán a hirek megnyugtattak, hogy nem őrültem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Szülinapot Frenkie, bocs tegnap nem volt lehetőségem erre.

 

Amúgy Rog én őszintén aggódok érted, és ezt ne vedd sértésnek. Akármi miatt is vagy ilyen sértődékeny, tudom hogy nem tartozik ránk, de remélem hamarosan elmúlik és jobban leszel. Frenkie is csak amiatt írta hogy hova tűntél, mert szerves része vagy a fórumnak. Szerintem ennek csak örülnöd kellett volna.

 

Én a földrengés idején villamosoztam, az meg alapból rázkódik annyira mint földrengés idején. :D Mindig kimaradok az ilyenekből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ez a riposztod kb a fürdős k*rvák stílusával azonos. :S

Gőzöm nincs hogy milyen az a stílus de nem is érdekel. Leírtam hogy mi kavargott bennem. Hát annak megfelelő az irományom stílusa.

 

Az, hogy mikor léptél be utoljára, 100%-san publikus, csak be kell menni a profilodba és boldog boldogtalan elolvashatja.

Hát ez speciel eszembe se jutott de szerintem annak az "utoljára látták" bigyusznak nem is kéne egyáltalán ott lenni. Mi köze a másiknak ahhoz hogy ki hol és mikor járt utoljára. Szerintem semmi.

 

az iwiw-ről történő törlés is elég publikus, mert minden ismerősödnek feltűnik, hogy eltűntél

Na erre gondoltam bár nem tudtam biztosra. Az IWIW-en mindenki tudhat a törlésekről mármint mindenki akire tartozik. Attól még nem kell beirkálni ilyen meg olyan nyilvános helyekre. Akinek nincs köze hozzá annak nem kell tudni róla.

 

ebben a nyúlfarknyi panaszáradatban mennyi mindent közöltél a magánéletedből, amik tényleg a magánügyeid lehetnek.

Csak olyat árultam el amiket az adott helyzetben el akartam árulni és ami a legfontosabb, én írtam be és nem más.

 

Szóval elefántot csináltál egy nem is létező bolhából.

Az a bolha nekem létező és másoknak nem is lesz soha létező mert velem történt meg és én éreztem ezt-azt utána. Ha mással történt volna ilyesmi akkor annak is meglenne a maga bolhája.

 

Egy húzásod van Rog és kitiltalak innen.

Miért fenyegetőzöl? Mert leírtam az igazat úgy hogy neked nem tetszik? Vagy mert megpróbálom megvédeni magam? Vagy félted a renoméd? Nem bántok én senkit se he engem nem bántanak vagy ha nem érzem támadva magam.

Amúgy nem okozna nagy lelki sokkot nekem ha kitiltanál. Elvagyok én enélkül a fórum nélkül. Most se úgy jöttem vissza hogy huzamosabb ideig maradnék. Holnaptól megint elhúztam volna a csíkot valameddig. Csak azért ugrottam be hogy tisztázzak néhány dolgot. Nem akartam én hogy ennyire elnyúljon.

 

Amúgy ne gondold hogy én ezeket sértésnek szántam. Ha sértőre is sikerált én nem látok az irományaimban olyat ami miatt arra kellett volna jutnod hogy kitiltasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Rog én őszintén aggódok érted, és ezt ne vedd sértésnek. Akármi miatt is vagy ilyen sértődékeny, tudom hogy nem tartozik ránk, de remélem hamarosan elmúlik és jobban leszel

Én is csak remélni tudom hogy valaha is össze tudom magam szedni. Az a bibi hogy már szinte egyáltalán nem hiszek benne hogy sikerülni is fog.

Tegnap az öcsém azt mondta hogy látott a Szerencsekerékben egy táblán amire az volt írva hogy csőd. Bár a Szerencsekerék már jó ideje nincs műsoron lehet hogy azért még igaza van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gőzöm nincs hogy milyen az a stílus de nem is érdekel. Leírtam hogy mi kavargott bennem. Hát annak megfelelő az irományom stílusa.

Veled aztán nehéz bármit is kezdeni. Semmi se jó. Ha érdeklődnek utánad, ha átnéznek rajtad, ha...és folytathatnám. Harminc éves fejjel azért már valamit kezdhetnél magaddal, minimum, hogy elfogadod a sorsod mint bárki más. De valahogy még azt te is utálod. Még a nagy Semmibe is belekötsz. Csinálj valami hasznosat vagy mit tudom én.

Durván személyeskedni azért meg nem kéne.Ez nekem mindig is csípte a szemem. Szerintem ennyi idő után, ennyi év elteltével, tudjuk úgyis, hogy kitől milyen reagálások várhatóak el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondták a hírekben a földrengést, 4.8 az nem piskóta. :nana:

Onnantól már repednek pedig a dolgok :) Mondjuk itt a gettótelepen naponként változnak a vízszintes és a függőleges értékek :D Eccer jöhetne egy olyan földrengés, hogy minden visszaáll az eredetibe és az ajtók pontosan záródnak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmebeteg vagy, nem kétséges.

Nem azért de mikor írtam én neked hogy ilyen meg olyan vagy? Amúgy nem hiszem hogy elmebeteg lennék. Inkább lelkibeteg. Súlyosan.

Amúgy szinte semmi megértés nincs benned ha rólam van szó. Ezt máskor is észrevettem. Gőzöm nincs hogy miért vagy hajlamos engem ledegradálni főleg ha azt veszem hogy mennyi dolgot megtettem érted annak ellenére hogy hébe-hóba így vagy úgy ráléptél a tyúkszememre.

Alig vagy különb azoknál akik régen a jót rosszal viszonozták nekem.

 

Rog voltál már a problémával orvosnál?

Hajaj. Tizenkét év alatt foglalkozott már velem vagy öt. Az utolsó novemberben felhívott hogy el kell utaznia és hogy majd telefonál ha mehetek. Azóta se hívott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.