Ugrás a kommentre

Kicsoda Darth Vader?


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Az is feltűnő,hogy a klónok végre hajtják a 66-os parancsot.Anakinról mindenki tudta,hogy Jedi most akkor őt miért nem támadták meg?

Vagy kiment Anakin,hogy én vagyok Lord Vader és heló?

Az is lehet,hogy olyan klónok voltak ott akik életükben nem találkoztak vele.

A könyvben Gunray megtudja,hogy Vader az Anakin de hát ő meghal.

Mas Amedda is tudja,mert ott van amikor Anakin beszámol,hogy a szeparatistákkal elbánt.

Obi-Wan is nagyon meglepődött amikor a HoloNet-en halott Darth Vader-ről.

Az meg,hogy elmesélte-e Owen Larsnak a dolgokat,hát nem tudom.Távolról mindig figyelte a kis Luke-ot

De valahogy biztos megromolhatott a viszonyuk Larséknak és Obi-nak,ha egyszer nem akarta elengedni Luke-ot Obi-hoz

 

Ez pedig,hogy most bele tették a Clone Wars-ba Tarkint ez egy egészen új értelmezést adhat az Dzséjt teóriájának.

Tarkin találkozik is majd Anakinnal.Szerintem ő lehet,hogy tudta.

Szerkesztve: - Darth Cax
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A harmadik rész vége felé Palpatin már egyre biztosabb abban, hogy Anakin hamarosan mellé áll. Így szerintem nem hülyeség, ha azt gondoljuk, hogy a végső utasítás előtt Palpatin még változtatott a 66-os parancson, még pedig úgy, hogy majd Anakinnak ne legyen belőle baja, de a többi Jedinek igen. Ha Anakin képes volt látni Padme szenvedését, akkor Palpatin miért ne lett volna képes látni azt amint Anakin mellé áll? Mert ha már ezt látja, akkor simán változtathat a parancson.

 

Obi és Larsék viszonya nem hinném, hogy megromlott. Egész egyszerűen arról lehetett szó, hogy ha Owen tudta mi lett Luke apjával, akkor egész egyszerűen nem akarta, hogy Luke is az apja sorsára jusson. Ezért mutathatta azt a nem tetszést, amit láthattunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.