Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

A filmek 6.0-ban elgurult többeknek a gyógyszere! :) Szeretném má ha huszadika lenne! :D

Kell néha az ilyen, legalább jó érezzük magunkat egy kicsit :hehe: Várom én is, ugyanakkor, mint ahogy írtam odaát, sajnálni is fogom, hogy túl vagyunk rajta :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes meghal és felkerül a mennyországba. Ott áll Szent Péter előtt, aki megkérdi kilétét.

- Sherlock Holmes vagyok.

- Nem hiszem el... bizonyítsd be valahogy. Mondjuk... találd meg nekem Ádámot a tömegben!

Sherlock fogja magát, és nem egészen 20 másodperc múlva ott áll Ádámmal Szent Péter előtt.

- Hogy csináltad ezt? Itt férfiak milliárdjai vannak!

- Nos... egyszerű. Beálltam a fickók közé, mindenkit elküldtem az anyjába... ez meg csak ott téblábolt egyedül...

 

Jelek, amik arra utalnak, hogy ritka rossz napod lesz:

 

1) Későn ébredsz - arccal a járdán fekve.

 

2) Felhívod az öngyilkosok segélyvonalát, és hívástartásba tesznek.

 

3) Amikor beérsz a munkahelyedre, a "Kék fény" stábja vár rád kamerákkal.

 

4) A szülinapi tortád összeroskad a gyertyák súlya alatt.

 

5) Bekapcsolod a tévét, és a reggeli hírekben evakuálási útvonalakat mutatnak.

 

6) Az ikertestvéred elfelejtkezik a születésnapodról.

 

7) Arra ébredsz, hogy a vízágyad kilyukadt. Aztán rájössz, hogy nincs is vízágyad.

 

:hehe: Megszólal és beragad a dudád, pont amikor a piros lámpánál egy csapat motoros mögé érkezel.

 

9) A feleséged pajzán mosollyal ébreszt, de NEKED fáj a fejed.

 

10) A főnököd azzal fogad, hogy ne fáradj a kabátod levételével.

 

11) Reggel a madarak hangjára ébredsz. Keselyűkére.

 

12) Ébredés után veszed észre, hogy a fogszabályzód két fele összeragadt.

 

13) Az online szexpartnerkeresőn összehozott randipartneredről kiderül, hogy az anyósod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény tesóm! :D

 

Felhívtam nemrég, hogy még él-e? Ugyanis a héten szájsebészetre mászkál szegénykém.

Épp akkor kaptam el, mikor hazaért. Dumáltunk, közölte hogy jól van, rendben van, majd búcsúzkodtunk. Mindketten ki akartuk a kütyüinket kapcsolni, de egyikünknek sem ment. Nekem azé, mert új a telcsi, tesómnak meg azért, mert apué a kütyü.

Szóval még hallom a telcsiből: "Hogy rohadnál meg!"

Erre én műfelháborodva: "Mi, hogy ÉN rohadjak meg?" - Szegény tesóm szinte láttam, hogy sápad a vonal túlfelén, és kezd magyarázkodni, hogy nem, nem te, tesó, hanem a telcsi! Persze mondtam neki, hogy semmi baj, de ezt nem lehetett kihagyni! :D:) :) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mókusok árasztják el a városházát, a vaskereskedést és a templomot. A városházára macskákat visznek, azok összetépkedik az aktákat, ezért a polgármester elviteti őket, de a mókusok hamarosan visszatérnek.

A vaskereskedésben humánus módszert alkalmaznak, csapdával összefogdossák a mókusokat, és a városon kívül szabadon eresztik őket. A mókusok azonban 3 nap múlva újra megjelennek.

Csak a templomban sikerült hatékony módszert találni: Megkeresztelik a mókusokat, és befogadják őket a gyülekezetbe. Azóta csak karácsonykor és húsvétkor látják őket!

 

 

 

Az első ember, Ádám beleharap az almába, erőt vesz rajta szégyenérzet, eltakarja magát egy fügefalevéllel. Éva is szégyenkezik, eltakarja ő is magát egy fügefalevéllel.

Aztán a bokor mögé megy, hogy felpróbáljon egy juhar-, egy platán-, és egy tölgyfalevelet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 70 éves bácsi elmegy a spermabankba, hogy megvizsgáltassa az örökítő anyagát. Az orvos ad neki egy kis tégelyt azzal, hogy másnap hozza vissza a matériát. Másnap megjelenik az öreg, de az üveg olyan tiszta és üres, mint előző nap. A doki kérdésére a bácsi meséli:

- Először megpróbáltam a bal kezemmel, de nem ment. Aztán a jobb kezemmel, de nem ment. Szóltam a feleségemnek, ő is próbálta a kezével, de nem sikerült. Aztán próbálta a szájával először, úgy hogy bent volt a foga, aztán, úgy hogy kivette a protkót, de sehogy se ment! Utána áthívtuk a szomszéd fiatal lányt, de neki se sikerült se kézzel, se szájjal!

- Maguk áthívták a szomszéd lányt? - csattan fel az orvos.

- Át, de így se sikerült lecsavarni annak a rohadt üvegnek a tetejét!

 

 

Már fél éve udvarolgat nekem, Béla. Eldönthetné végre, mi a szándéka: feleségül akar venni, vagy mit...?

-Vagy mit.

 

 

Csörög a telefon. A kisfiú veszi fel.

- Halló!

- Halló. Szerbusz, kisfiam! Otthon van az anyukád?

- Igen.

- És van vele valaki?

- Egy idegen bácsi. Fent vannak a hálószobában.

- Jól vaan! Akkor legyél szíves tegyél meg nekem valamit! Menj le a garázsba, és hozd fel a puskát, jó?

Kis szünet a vonalban.

- Itt van!

- Akkor töltsd meg!

- Megvan!

- Jó. Akkor most fiacskám, legyél szíves, menj fel a hálószobába, és lődd le az anyukádat, meg azt az idegen bácsit!

Megint egy kis szünet. Két távoli puffanás.

- Lelőttem őket!

- Nagyon jó. Akkor most szépen töröld le az ujjlenyomatokat a puskáról, és vidd vissza a helyére, jól van, Andriska?

- De én nem is Andriska vagyok, hanem Lajoska!

- Bocsánat, téves!

 

 

 

Rendhagyó angol szótár

 

Beaver Field Sale Place - Hódmezővásárhely

Pacific Csaba - Békéscsaba

Your Angle - Szeged

Saturday Place - Szombathely

Have Six - Hatvan

Cut One House - Nyíregyháza

Hey Water - Hévíz

He Would Push You - Tolna

Castlecastle - Várpalota

Noble Customs - Nemesvámos

Shit Iron - Szarvas

Legless - Lábatlan

Mizs Of Louis - Lajosmizse

Saint S - Szentes

Nutty D - Diósd

Turkish Valentine -Törökbálint

Girlvillage - Leányfalu

Froggy Goes R - Békásmegyer

Saxon Pile Fucked It - Szászhalombatta

Eugene Nutty - Diósjeno

Her Lip - Ajka

Reach It - Érd

Your Peanut - Mogyoród

Big Smithy - Nagykovácsi

Veered Grass - Martfu

He Wolud Steal - Csorna

His Problem - Baja

Archbishop Wild Garden - Érsekvadkert

My Big Problem - Nagybajom

Red One House - Veresegyház

Wish Of Balaton - Balatonakarattya

Little Hold It - Kistarcsa

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első az nagyon komoly :D De a telefonos viccben ez a tuti :)

 

Egy férfi éppen CD-ket pakol ki a szekrényből, amikor csörög a telefon. A férfi tétovázik egy kicsit, majd felveszi:

- Halló?

- Üdvözlöm Mr. Birschman, Tiffany vagyok, a házvezetőnő! - mondja egy női hang.

- Üdvözlöm Tiffany, miben segíthetek?

- Elnézést, hogy ilyen későn telefonálok, de volt egy kis problémám ma, takarítás közben.

- Milyen probléma, Tiffany?

- Amikor bevetettem az ágyukat, véletlenül kiesett a pénzes boríték. Nem tudtam, honnan eshetett ki, ezért az ágyrács és a matrac közé tettem, az ágy lábához. Nem baj?

- Nem Tiffany, jó lesz így. Nagyon köszönöm, hogy szólt.

- Ó, és még egy: amikor a nappalit porszívóztam, megtaláltam azt a gyémántgyűrűt, amit egy éve vesztettek el.

- Ez nagyszerű! És hova tette?

- Természetesen a felesége ékszeres dobozába, a hálószobájukban található széfbe.

- És azt hogy tudta kinyitni?

- Tudja, még a felesége mutatta meg. A kulcsot is visszatettem a komód felső fiókjába, a fehérnemű közé.

- Fantasztikus, maga tényleg pótolhatatlan!

- Ja, és elraktam a Porsche kulcsát az íróasztala felső fiókjába, tudom, hogy meglepetésnek szánja a feleségének, nem akartam, hogy véletlenül ráakadjon.

- Nagyon köszönöm Tiffany, Ön roppant hasznos alkalmazott.

- Köszönöm, Mr. Birschman, jó éjszakát!

- Jó éjszakát!

A férfi leteszi a telefont, majd így szól a szobába belépő, álarcos figurához:

- Na, azt hiszem, ennél egyszerűbb betörésünk még sose volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.