Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Szóval az ilyen Katicás összeröffenések durva alkoholizálásról szólnak? Nem is tudtam :D

Egy fenét, általában csak az oltás megy itt, pár antialkoholistát húznak a többiek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak egyet kérek. Legközelebb a helyes pályaudvarra toljatok be, mert írtó gáz amikor a fél pestet át kell tántorognod, mert a "barátaid" célállomást tévesztettek :D :D Oks, igaz, ott is van négyes vágány, node azért figy má'..... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak egyet kérek. Legközelebb a helyes pályaudvarra toljatok be, mert írtó gáz amikor a fél pestet át kell tántorognod, mert a "barátaid" célállomást tévesztettek :D :D Oks, igaz, ott is van négyes vágány, node azért figy má'..... :D

 

 

Igazad van elnézést, de annyira részeg voltál, hogy állítottad, hogy az a helyes PU. Nem kéne annyit piálni Oldie-kám. :D

Phobos rosszabul járt, őt bevitték a rendőrségre garázdaságért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval az ilyen Katicás összeröffenések durva alkoholizálásról szólnak? Nem is tudtam :hmm:
Én nem értem, miért épp ezt a következtetést vontad le. :D Ha így lenne, nyilván nem dicsekedne vele senki. Így marad a másik kézenfekvő lehetőség. :rock:

 

Ez olyan, mint amikor az én első fórumtalim előtt, ami a 2007. novemberi klubnap alkalmából volt, érdeklődtem, hogy honnan fogom megismerni a társaságot, és valaki azt írta, talán Oldie, hogy könnyű lesz, csak keressem a legdurvább arcokat, mert ugye őt pl. 12 naprendszerben körözik. :) Mi lett volna, ha komolyan veszem? :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem csak viccelsz.;)(( Nagyon szomorú lennék ha nem jönnél el hozzám. Ez most annyira sokkolt hogy csak ülök itt és bámulok. Ennyire megbeszélhetetlen az ügy? Ha tudom ,hogy ennyire érzékeny vagy akkor nem is írok be semmit. Nagyon nagyon remélem hogy ezt átgondolod, és októberben eljössz hozzám. Aludj rá egyet. Számomra felfoghatatlan ,hogy az egyhéttel ezelötti Katica-buli óta ideáig jutottunk. Komolyan mindenért elnézést kérek, de gyere el. Húúú baszki ez most olyan mintha háború tört volna ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom aludnom kéne. ;):) :) :D De nem bírok. Gyere a talira mindenképp. Könyörgök gondold át. Iszonyú szarul érzem magam most. Nehogymár egy ilyen hülye vita tönkrtetegye amit eddig felépítettünk Ody. Iszonyatosan sokkol a bejelentésed.. Mint akit tarkón vágtak.

Többet nem tudok tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még most sem megy az alvás. Nem gondoltam volna hogy ez ennyire megvisel. ;):) Azon agyalok komolyan hogy mivel vegyem rá Odyt hogy megváltoztassa a döntését. Borzasztó belegondolni, hogy egy hete még alig várta a talimat most meg halálos ellenségnek lát. Komolyan haragudhat rám ,csak jöjjön el. A legfontosabb ez. Közben azon is agyalok, hogy nem szánalmas ez a könyörgés? :):D :D Na én sem vagyok normális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.