Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Rendezhetnénk fórumtalálkozót is egyszer, mit szóltok hozzá?

De bármilyen találkozókat le lehetne itt rendezni.

Ez egy ötlet, akár még jól is elsülhet :P

Mondjuk ha eléri a 380 millát a film. Voltak a Box office-ban mindenféle italos ígéretek. Ha meg nem, akkor azért :)

Ez csak egy ötlet a részemről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak a Box office-ban mindenféle italos ígéretek. Ha meg nem, akkor azért  :P  

 

Igéret? Annak látszott. :)

Nem vagyunk itt olyan sokan, nem tudom mennyire lehet bonyolult kitalálni időpontot, ami úgy a többségnek megfelel.

El sem tudom képzelni milyen lehet egy ilyen találkozó, mindenki Vaderes pólóban jön, hogy megismerjük egymást? :D

 

Meséljen róla aki volt már, hogy néz ki egy ilyen találkozó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó az ötlet, talán egyszer megvalósul.

 

Szisz! Én csak egy ilyen találkozón voltam, mégpedig a DP-s SW premieren. A visszafogott emberek között jól éreztem magam. :P Amúgy sw.hu banzájra sosem mentem még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még néhány ember esetében sem olyan egyszerű időpontot találni.

Én csak egyen voltam a nyáron, de ne gondolj semmi extrára, semmi jelmez, meg ilyenek. Ismerőssel mentem, és megvolt a pontos hely, ahol találkoztunk a többiekkel. El sem lehetett téveszteni, pedig tényleg nem volt ismertető jel :P

Bemutatkoztunk, mosolyogtunk, de hamar meglett a hangulat, mert elvégre innen már ismerjük egymást, csak az első percek furák. Utána minden oké. Ráadásul nekünk az ismerősömmel hátrányunk volt, mert rajtunk kívül mindenki ismerte egymást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak egy ilyen találkozón voltam, mégpedig a DP-s SW premieren. A visszafogott emberek között jól éreztem magam.

 

A DP-s premier szerintem is nagyon kellemesen sikerült... én benne lennék egy újabb taliban, bár épp most eléggé levagyok foglalva. Viszont a szeptember nagyjából szabadon fog telni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sw.hu közös mozin én is voltam. Egy-két embert megismertem. Legjobban a székszomszédom, akivel utána elmentünk a júliusi fórumtalira, hogy lássuk, hogyan is zajlik egy ilyen tali.

A családias közös mozi is remek ötlet, nem baj, hogy szinkronos, legutóbb is úgy láttam, lényeg a film nézésen van. A közös film nézésen. Az az egy gond van vele, hogy már alig adják.

Mivel dolgozó ember vagyok, ált. hétköznap nem jó, de minden hétvégém szabad, meg ha máshogy nem jön össze, akkor az estéim is. Sőt, akár ki is tudok venni egy nap szabit. Szóval nekem bármely időpont megfelelő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dp-sra én is el akartam menni, de bevallom őszintén nem mertem odamenni.Én 3 évig csak olvastam az sw.hu fórumait nem írtam bele.Tiburt láttam ott sokszor mászkálni.Onnan ismertem meg, hogy azt írta, hogy halálcsillagos egyenruhában lesz, és mivel egy ember volt ilyen ruhában gondolom ő volt az.Hozzá is párszor oda akartam menni, de olyan hülyén nézett volna ki hogy: "Ne haragudj te vagy Tibur az sw.hu-ról?".

Na de azóta sokat változott a helyzet.Titeket is jobban megismertelek, most már nem lennénk olyan idegenek egymás számára.

Nagyon szivesen találkoznék veletek.Nekem bármikor jó hétvégenként.Ody-val egyetértve szerintem is az lenne a legjobb ha megnéznénk a ROTS-t és utána beszélgethetnénk.Viszont ehhez szeptemberben mindenképp össze kell hozni, mert októberre biztos leveszik a müsorról.Én megnézem szívesen a szinkronost is.Nem olyan rossz sőt.A prequelek közül ennek van a legjobb szinkronja.

De persze demokrácia van, oda megyünk ahol mendenkinek jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is haverommal mentem Debrecenből a DP-s premierre, de nem mentem oda a fórumosokhoz, mert nem akartam lejáratni magam, csak az lett volna, hogy - Ki ez??? Sith Loseemaster, az életben nem hallottam a neved! :lol::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.