Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...
Megy valaki az sw.hu-n meghírdetett nov 20.-án megtartandó fórumtalira?

 

Én megyek, mert szerepjátékos társaimmal talizok ott. Jó néhányukat ismerem már a nyári taliról, jó lesz velük megint beszélni személyesen is.

Többségiben ők járnak oda, tömeg nem szokott lenni. Most már én sem leszek újonc közöttük :?

 

I'm not! Kellene szervezni egy saját összejövetelt.

 

Jó ötlet :)

 

Fiúk, lányok! Aki menni akar arra a talira, az nem zárja ki magát a milyénkről sem.

 

Nagyon remélem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Nos, úgy gondoltam, valamikor augusztus közepe táján lehetne megülni az első fórumtalálkozót. Természetesen laza légkörrel, és nuku felhajtással. :D Összeülünk és dumálunk/eszünk/iszunk egy jót. Igény szerint.

 

Várom az ötleteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, úgy gondoltam, valamikor augusztus közepe táján lehetne megülni az első fórumtalálkozót. Természetesen laza légkörrel, és nuku felhajtással. :D Összeülünk és dumálunk/eszünk/iszunk egy jót. Igény szerint.

 

Várom az ötleteket.

Teszem azt egy étterem.De felőlem lehetne egy Füves terepen is pl: Margit sziget,vagy a városligeti terepe. Kis piknikes hangulat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek ötlet, augusztus közepe pont jó lenne. És én is étteremre gondolnék. Leülünk, iszunk, esetleg eszünk ( :D ) és dumálunk. Nagyon frankó lenne.

 

 

Donát

Az egésszel csak az lenne egy kicsit gáz ha valaki enni akar.És valahogy nem vagyunk misem valami nagy pénzközepette.Ennivalót meg gondolom nemlehet majd vinni.Max becsembészünk szendvicseket. :D Így szerintem ha étterem akkor is próbáljuk tökéleteset választani.Esetleg olyat amihez nem kell benn lenni hanem vann kinn asztal.És olyat ami aránylag olcsó is.

 

Legalább is szerintem.Nekem ez lenne a legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy, milyen tali lesz, csak legyen :D (Mintha nyitottam volna a Külvilágban egy Találkozások topikot ilyesmi célra, de minegy :D )

Az időpont jó lesz :D A helyszínen még töröm a fejem, de valami kinti jó lenne, mert mégiscsak nyár van. Bár ha jobban belegondolok, kint elég meleg van mostanság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy, milyen tali lesz, csak legyen  :D (Mintha nyitottam volna a Külvilágban egy Találkozások topikot ilyesmi célra, de minegy :D )

Az időpont jó lesz  :D A helyszínen még töröm a fejem, de valami kinti jó lenne, mert mégiscsak nyár van. Bár ha jobban belegondolok, kint elég meleg van mostanság.

Azért gondoltam,hogy olyan étterem ami kintipad is van és felette ernyők sokasága.Így árnyékban is vagyunk,nem lesz anyira melegünk.Ülünk is és ehetünk is.Peszélgetés meg lesz bőven.De ha kicsi az asztal akkor össze tolunk 2-3-at és akkor jó lesz.

 

 

De felőlem úgy is lehet,hogy Füvön leülünk a fák árnyékában körbe vagy takaróra vagy csak,úgy aki hoz széket az jobban jár azt elvagyunk.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az éttermeket nem nagyon kultiválom. Nem enni megyünk. :D

Nem is kajáért megyünk majd oda nem? Max rendelünk,sört,colát vagy valamit azt kész.Többit zsebből kihozhatjuk.De amit az előbb írtam javításként azt is lehet.

 

 

 

De hozzánk is feljöhetunk.Valószínusíthető.Van egy nagy fekete aztalunk.Hűvös van.Ha nincs bekapcsoljuk a ventillátorokat azt enyi.WC-is közel van,Kaja ,pia.Aszem a szék is elég lesz.Ha nem akkor majd kérünk szomszédoktól.Ha kell zene lehet,stb...

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tudnék, nem írtam volna ide, ötletekért. Szerinted én pesti vagyok?

Szerinted mivel Pesti vagyok ismerem minden zegét zugát? Hát nem.Csak azt a jól bevált járt utakat amiken mentem nap mint nap.El igazodom ha kell de azért enyire nem ismerem pestet.

 

Ui: A neten egyébként sokmindent meglehet találni.ezeket is.Biztos van internetes oldala vagy hírdetés amiben van szó pincés étteremról,borozórol,sörözőröl vagy valami.

Pince képpen én csak A Kolibri Pince és Teázó ismerem.Ott van egy jó nagy terem kávézóval.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az lesz a vége, csak valaki tudjon is valami jó helyet.

 

(Derb, a nálatok való összegyűlés is jó ötlet, de a családot hova raknád? Az általad említett pince milyen részletesebben?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az lesz a vége, csak valaki tudjon is valami jó helyet.

 

(Derb, a nálatok való összegyűlés is jó ötlet, de a családot hova raknád? Az általad említett pince milyen részletesebben?)

Hát majd elűzük őket.Anyum úgy is dolgozik,tesó nincs mert kiköltözik.Egyedül apám a vészes de ő jól elvan abban a szobában ahol a gép van.A szobájában.Rádióthalgat és fekszik.De lehet,hogy megy kezelésre vagy valahova.Csak ne a korházba isten mencsen tőle.

 

A pince. Köfalas,rendes világítással egy nagyobb pultal de vannak asztalok is.Van előtte egy kis váró is székekkel és 2 asztalal.De lehet,hogy oda be kell jelentkezni,hogy megyunk sokan,vagy csak este nyit.Nem tudom mejd megkérdezem tesómat.Ő dolgozik a Kolibriben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.