Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

A Lehel téri metrómegállónál van.Majdnem a piaccal szemben.Gyalog is oda lehet menni ,metróval meg 1 megálló.Ez a Fanyüvő nevü hely hol van?

Lehet tér tényleg egy köpés a Nyugatitól :D Egyébként néha több megállót is képes vagyok gyalog megtenni. A Fanyűvő, ahogy Krande írta, Dózsa úti megálló, és vissza kell jönni kb. 200 métert, de inkább hanyagoljuk, a kiszolgálás borzalom volt legutóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A piacnál (a váci úton) van egy "Kávés katica" nevü hely, arra gondolsz?És van mellete egy másik is nem sokkal, ott is ki lehet ülni.

Ha kijövünk a a Lehel téri metróaluljáróból a felszinre az Árpád-híd fele bal oldalon ,az elsó keresztutca után kb 3 méterre van.Van nyitott része is az utcán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel lassan vége a nyárnak és az augusztus közepe is közeledik amit megbeszéltunk időpontnak ezért az mondom legyen ha mindenkinek jó Erre a napra 2 hét.Vagyis Augusztus 19. esetleg Du.2-től addig ameddig jónak érezzük. :D :D

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább 20-a. Igaz, hogy vasárnap, de jobb lenne. Ki lehetne menni a tüzijátékra is :D SimonZ is azt írta, hogy neki a vasárnap jobb.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább 20-a. Igaz, hogy vasárnap, de jobb lenne. Ki lehetne menni a tüzijátékra is :D SimonZ is azt írta, hogy neki a vasárnap jobb.

Tényleg ez nem is rossz ötlet.CSapatban kimegyünk és megnézzük a tűzijátákot vasárnap.Nem is rossz ötlet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha szeptemberre rakjuk?

Az azért lesz rossz mert akkor már mindenki dolgozik és aki szeretne menni nem tud.Azért lett volna jó ez az augusztus. De augusztus végére szerintem lehet rakni.Hamár nem 202. nem közepe,eleje már úgy is megy.Komplikált lenne mindekivelé megbeszélni.Úgyhogy szerintem végső határidő augusztus (utolsó hete)vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huszadika biztos kiesik. Ellenebn az októberi klub nap, a szokásos találka lehet.

 

Augusztus vége azért is bizonytalan, mert SW mozizás is valamikor akkor lesz. :D

Akkor szeptember.Tulajdonképpen egy szombat délutánt kellene összehozni nem?Vagy esetleg estét?Hétköznap tulajdonképpen nem jó mert sokan melóznak.Szerintem akkor legyen szeptember egyik szombatja.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pontosítok: aug 31-től szept 3-ig.

Ha belevesszük h szombatot tervezünk, akkor szept 2.

Akkor gyerekek mitszólnátok egy ugyan olyan fórum talihoz mint ami 2005-be volt.Aszem.Az ep3 nál.Mozi ünnep olcsómozi jeggyel.

 

http://www.moziunnep.hu/mu06/index.php

 

Mit szólnátok egy : X-men3-hoz vagy Karibtenger Kalózai2-höz esetlek egy Superman visszatérhez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredetileg megyek a moziünnepre (nem az első alkalom lenne, hogy megyek), de ez műsorfüggő. A lenti filmekre nem hiszem, hogy beülnék még egyszer, de film utáni/előtti taliban benne vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredetileg megyek a moziünnepre (nem az első alkalom lenne, hogy megyek), de ez műsorfüggő. A lenti filmekre nem hiszem, hogy beülnék még egyszer, de film utáni/előtti taliban benne vagyok.

Utána néztem egy kicsit.Egy csomó filmet csak a vidéki mozikban játszanak.Ami meg besten van az vagy szar film vagy mégszarabb ismeretlen filmek közé tartozik.Ilyenek a premierek is.Szerintem mozi nélküli tali lenne a jó ezek szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.