Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Bomarr ez nagy érvágás, sajnálom. Én viszont, Lenci tárasaságában valószínűleg ott leszek az Okt. 8.-ai búcsún. Remélem mások is eljönnek. :P Pl. szisz  :60:

 

Én is sajnálom Bomarr! Peddig a mesterek harcát veled szerettem volna kielemezni... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Na mi  volt? Senki se mesél? :cry:

 

Beszúrom azt, amit Bomarr-nak írtam. :P

 

"Jó volt! Lencivel mentem, és szinte mindenkivel sikerült beszélnünk, aki "számít" (plok, Dzséjt, SimonZ, Turegga, Zééé stb....) :) Fél kettő tájban értünk oda, és már csak a harmadik sorba volt jegy! Szóval a nyakam kicsit megfájdult a végére, de jó volt látni, hogy full teltház volt!!!

 

Utánna még beszélgettünk kicsit, majd készült pár kép, és szétváltunk. Én hét órára már itthon is voltam. Egy negatívum volt, sajnos szisz nem tudott eljönni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Jó volt! Lencivel mentem, és szinte mindenkivel sikerült beszélnünk, aki "számít" (plok, Dzséjt, SimonZ, Turegga, Zééé stb....) :cry:

 

Természetesen ezek közé számít Miss Karrde és Ki-Adi is! Elnézésüket kérem, hogy kifelejtettem őket a felsorolásból. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt! Lencivel mentem, és szinte mindenkivel sikerült beszélnünk, aki "számít" (plok, Dzséjt, SimonZ, Turegga, Zééé stb....) :o Fél kettő tájban értünk oda, és már csak a harmadik sorba volt jegy! Szóval a nyakam kicsit megfájdult a végére, de jó volt látni, hogy full teltház volt!!!

 

Zééé is ott volt? Hol? Nem is láttam... Ahogy frenkie-t és Obi1-t sem. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt! Lencivel mentem, és szinte mindenkivel sikerült beszélnünk, aki "számít" (plok, Dzséjt, SimonZ, Turegga, Zééé stb....) :o Fél kettő tájban értünk oda, és már csak a harmadik sorba volt jegy! Szóval a nyakam kicsit megfájdult a végére, de jó volt látni, hogy full teltház volt!!!

 

Zééé is ott volt? Hol? Nem is láttam... Ahogy frenkie-t és Obi1-t sem. :P

 

Én ott voltam csak ismeretlenül.És még nem is voltam berúgva. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.