Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Lehet hogy én leszek a megmentő.Milyen árfekvésre gondoltok?Ismerek pár helyet Pesten.Ittam már sok helyen(igényes helyek).:lol:

 

Gondolom mivel a vidékiek nagy része a Nyugati Pu-ra érkezik be, célszerü lenne ott valahol.Akkor nekik nem kell sokat utazni a feltúrt városban.Mi pestiek meg hazatalálunk.(Vagy tátorgunk?)

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenki: Asszem a Klub-találka alapján nálunk inkább a Keleti lenne a jó, nem? Legalábbis Ody, Miss és én tuti a Keletibe érünk be, Dzséjték Győr felől jönnek (vagy rosszul tudom?), az inkább nyugati, szóval érdekes :lol:

 

OFF

 

Frenki, a nagy döntésed a klubnapra nem vonatkozik? (mármint, hogy többet nem iszol)

 

ON

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenki: Asszem a Klub-találka alapján nálunk inkább a Keleti lenne a jó, nem? Legalábbis Ody, Miss és én tuti a Keletibe érünk be

Mi 1000 százalék, hogy a Nyugatiba megyünk, az van a Szolnok-Cegléd-Albertirsa vonal végén :D

Azt hiszem, valahol a belső kerületekben lenne jó, mert azt a többség meg tudja majd közelíteni.

Frenkie, szerintem ne legyen drága hely, de azért igényesebb. Ha mód van rá :lol:

 

Dzséjt, a Délitől való közlekedés nem a legjobb, mert azon a részen a piros metró vonal szét van bombázva felújítás miatt, pótló buszok járnak. Nem tudja valaki, hogy ez meddig tart? Ha a Népligetben is megáll a buszod, inkább az lenne jó, mert ott van kék metró vonal, ami a Nyugatinál is megáll. Bár ez megint attól függ, hogy hol talizunk és végül hova megyünk.

Egyébként is közlekedési káosz van mostanság, de ezt majd megoldjuk, nem lehetetlen feladat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi 1000 százalék, hogy a Nyugatiba megyünk, az van a Szolnok-Cegléd-Albertirsa vonal végén :D

Azt hiszem, valahol a belső kerületekben lenne jó, mert azt a többség meg tudja majd közelíteni.

Frenkie, szerintem ne legyen drága hely, de azért igényesebb. Ha mód van rá :lol:

 

Dzséjt, a Délitől való közlekedés nem a legjobb, mert azon a részen a piros metró vonal szét van bombázva felújítás miatt, pótló buszok járnak. Nem tudja valaki, hogy ez meddig tart? Ha a Népligetben is megáll a buszod, inkább az lenne jó, mert ott van kék metró vonal, ami a Nyugatinál is megáll. Bár ez megint attól függ, hogy hol talizunk és végül hova megyünk.

Egyébként is közlekedési káosz van mostanság, de ezt majd megoldjuk, nem lehetetlen feladat.

Hát én is reménykedem,hogy lehull ez a káosz.De jó is lenne.A metró felújítás ha Gyurcsányon múlik örörkre.De nem bocsájtkozzunk politikába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A déliből nagyon jól lehet pótlóbusszal menni(gyorsan közlekedik), utána vissza lehet szállni a metróba.

 

Derb: Baj hogy felújítják a metrót?Szerintem ennek örülni kéne.

Örülök neki.Nem lesz annyira mocskos.De ,hogy ennyi ideig tart.Az gyalázatos.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Jó a felújítás, de hogy még az a villamos vonal sem működik rendesen ezzel egyidőben (ráadásul felújítás után), ami szerintem a legforgalmasabb, az már tényleg gáz. Mikor a Nyugatiból mentem a Momba, filóztam rajta, hogyan lehetne ezt a pótló buszos dolgot kikerülni (gyűlölöm a buszokat), a legjobb megoldás a metró lett volna, de pont a felújítás miatt nem működött a dolog. Kénytelen voltam busszal menni a Moszkvára, de az is kész tortúra volt :lol: Ja, és miután tíz percet állt a tömeg szorongva az álló villamoson a Nyugati előtt 35 fokban, közölték, hogy szálljunk le, mert mostantól már a Jászai térig sem megy, és már előbb át kell szállni a buszra. A szervezés valami kriminális.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha mindenki el tud jutni a Nyugatiig akkor onnan 10 percre tudok egy helyet.A Váci úton van, barátságos hely.Ami a lényeg hogy van pincehelységük is.Párszor voltunk ott kollégákkal, kb 8-an és lent a pincehelységben kényelmesen elfértünk.Van lent egy hosszú asztal, ott szerintem elférnénk.Van csocsóasztal, és darts is.Az árak átlagosak a Pesten megszokotthoz képest.Egy korsó sör max 350 ft.De lehet, hogy csak 300.Már rég voltam ott.A hely különben nem nevezhető kocsmának inkább vendéglő.Szerintem igényes.

 

 

Eljutás Nyugatiig:

A Keletiből: A 7-es, piros 7-es, 173-as, vagy 78-as busszal a Blaháig.Max 2 megálló.A Blahától meg 4-es vagy 6-os villamos.Így kikerülitek a metrófelújjítást.

A Déliből: 18-as villamossal a Moszkva térig, onnan szintén 4-es 6-os villamos.

Mindkét helyről max fél óra alatt ott lehet lenni a Nyugatinál.

Gondolkodjatok rajta.

 

Donát:Új szerződést kötöttem magammal.Beszélgettem sok emberrel azóta a döntésemről.Kivétel nélkül mind meggyözött észérvekkel(olyanokkal amire nem is gondoltam), hogy hülye döntést hoztam.A lényeg hogy a teljes megvonás helyett mérséklem bár eddig sem vittem túlzásba.Én is gondolkodtam rajta, és rájöttem, hogy az izéért szeretem a sört nem a hatásáért.És miért mondjak le erröl az élvezetről?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ideális helyen van :D Gyalog simán elérhető. Neve?

Ki is ment a fejemből, hogy a Déliből a villamos is jó, pedig múlt héten ott mentem. Mondjuk én a 61-sel (vagy 59), ami pont a Délinél áll meg, és a Moszkva a végállomás.

No de ne csak egy valamire koncentráljunk. Pontos időpont? Gondolom, inkább a hétvége lenne jó, nem? Legalább is részemről az, vagy pedig az esték, mert augusztusban szabit nem tudok kivenni szabadságolások miatt.

 

Frenkie: igazuk van azoknak, akik ezt mondták Neked :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom, itt sokan vagyunk, akik szintén füstmentesen élnek. Jó, hogy felhoztad a témát. Mondjuk, ha csak mi leszünk a helyiségben, ez könnyen megoldható lesz :D Előre is bocsi a dohányzóktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is gyűlölöm a cigifüstöt.Mivel ez egy vendéglő, nem lehet garantálni, hogy nem fognak mellettünk rágyújtani.De mivel leszünk páran így kevesebb ember fér el emllettünk és kevesebb lesz az esély, hogy rágyújtanak mellettünk.

 

MissKarrde:Sajnos nem tudom mi a hely neve.Nem szoktam megjegyezni a hely nevét ahova betérek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az messzebb van tíz percnél :D Ja, és pont most váltunk új helyre, mert jónak tűnik képeken, de nem annyira jó.

Frenkie, azért érdeklődöm, hogy hol van pontosan, mert hátha esetleg késik bárki a Nyugatis taliról (mondjuk itt inkább magamra gondolok, de legfőképp a mávra, aztán ha tudom/tudjuk, hova kell menni, nem kell várni, stb).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy a hely kezd körvonalazódni, lassan kéne kezdeni valamit az időponttal is. :D

 

Nekem augusztus 9-étől 29-éig nagyjából mindegy, mikor lenne. Én a hétköznap délutánokat/estéket preferálnám, de a hétvége is jó. Bár akkor inkább a vasárnap, mint a szombat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az messzebb van tíz percnél :D Ja, és pont most váltunk új helyre, mert jónak tűnik képeken, de nem annyira jó.

Frenkie, azért érdeklődöm, hogy hol van pontosan, mert hátha esetleg késik bárki a Nyugatis taliról (mondjuk itt inkább magamra gondolok, de legfőképp a mávra, aztán ha tudom/tudjuk, hova kell menni, nem kell várni, stb).

A Lehel téri metrómegállónál van.Majdnem a piaccal szemben.Gyalog is oda lehet menni ,metróval meg 1 megálló.Ez a Fanyüvő nevü hely hol van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.